Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja wiem jak grał wczesniej i nie było rewelacji, dlatego mówie ze szkoda ze odszedł akurat wtedy gdy złapał ta odpowiednia forme, co pokazuje teraz a Arsenalu.
2
I bardzo dobrze niech wraca, lewa strona obrony jest dla niego :)
0
A czy ja ich lekceważe? Chyba NIE.
0
Żeby tak zebrali baty porządne od Barcy :)
0
Ciekawe co Juve na ta ofertę, oby tylko Pogba nie wybrał Romka i dużej kasy.. A Real niech się o siebie martwi żeby się nie potknął.
2
Wszystkich nie musimy wygrywac, wazne jest to by wygrac te najważniejsze i zdobyć Mistrzostwo, LM i PK :)
0
Szkoda że Alexis juz nie gra w Barcy, bardzo podobała mi się jego gra w Barcy, szczegolnie ostatni sezon był mega udany.
0
Teraz zrobic z tego odpowiedni skład i zdobyć 3 pkt i zrewanżowac sie za ostatnia porażkę.
0
Leo jutro cos strzeli czuje to :)
10
Niech wraca do Barcy obrona z nim byłaby w świetnej dyspozycji :)
0
Każdy ma prawo do tego by wyrazic opinie na ten temat, więc to zrobiłem. To wszystko.
0
Dla mnie byłoby OK.
0
Leo nie zna słowa nie da się :D
1
A zapomniałes że jest jeszcze Adriano który równie dobrze może grać na PO i Bartra?
0
Alaba jest nie do ruszenia z Bayernu, tyle co oni maja kasy to nie zależy im na sprzedawaniu kogos tak dobrego jak on.
2
Jak Barcelonie uda sie go przekonać na kontrakt 2-letni to spoko, jak mu nie bedzie pasować to adios.
0
Bardzo mnie to cieszy :)
0
Bardzo dobrze że strony PSG.
3
Messi mistrzu wracaj!
1
Chciałbys Nolito :P Messi to żeby Wam wpakował ze 3 gole będzie super :D
2
Rozwala mnie styl Alvesa i Neymara :D Zawsze coś odwalą :D
3
Tylko niech Generał nie odchodzi, on musi zostac w FCB!
1
To niech Messi zagra w laczkach i strzeli pare goli z laczka heh :D A tak na poważnie to dobrze ze juz z nim wszystko OK :) Śmieszy mnie polityka Realu kupują wszystko co sie napatoczy :)
0
To nawet nie jest juz śmieszne. Czy ta komedia się kiedyś skończy?
1
A ja mam nadzieję że Ty Andres jeszcze mnie zaskoczysz na boisku świetną magią :)
1
No cos mądrego powiedział chociaż ;)
0
Porto to dobry klub do promowania zawodników by pozniej zarabiać na nich 30-40 mln. Niech wypozyczają.
22
Wielka szkoda że taki los spotkał Ibrahima w Barcelonie, świetny zawodnik tylko te kontuzje.. :/
15
I oby udało mu się wygrac z druzyna 3 najważniejsze trofea.
0
Drugi Bojan masakra, szkoda. Tez ciągle wypozyczenia aż póżniej transfer definitywny.