1

Ja wiem jak grał wczesniej i nie było rewelacji, dlatego mówie ze szkoda ze odszedł akurat wtedy gdy złapał ta odpowiednia forme, co pokazuje teraz a Arsenalu.

2

I bardzo dobrze niech wraca, lewa strona obrony jest dla niego :)

0

A czy ja ich lekceważe? Chyba NIE.

0

Żeby tak zebrali baty porządne od Barcy :)

0

Ciekawe co Juve na ta ofertę, oby tylko Pogba nie wybrał Romka i dużej kasy.. A Real niech się o siebie martwi żeby się nie potknął.

2

Wszystkich nie musimy wygrywac, wazne jest to by wygrac te najważniejsze i zdobyć Mistrzostwo, LM i PK :)

0

Szkoda że Alexis juz nie gra w Barcy, bardzo podobała mi się jego gra w Barcy, szczegolnie ostatni sezon był mega udany.

0

Teraz zrobic z tego odpowiedni skład i zdobyć 3 pkt i zrewanżowac sie za ostatnia porażkę.

0

Leo jutro cos strzeli czuje to :)

10

Niech wraca do Barcy obrona z nim byłaby w świetnej dyspozycji :)

0

Każdy ma prawo do tego by wyrazic opinie na ten temat, więc to zrobiłem. To wszystko.

0

Dla mnie byłoby OK.

0

Leo nie zna słowa nie da się :D

1

A zapomniałes że jest jeszcze Adriano który równie dobrze może grać na PO i Bartra?

0

Alaba jest nie do ruszenia z Bayernu, tyle co oni maja kasy to nie zależy im na sprzedawaniu kogos tak dobrego jak on.

2

Jak Barcelonie uda sie go przekonać na kontrakt 2-letni to spoko, jak mu nie bedzie pasować to adios.

0

Bardzo mnie to cieszy :)

0

Bardzo dobrze że strony PSG.

3

Messi mistrzu wracaj!

1

Chciałbys Nolito :P Messi to żeby Wam wpakował ze 3 gole będzie super :D

2

Rozwala mnie styl Alvesa i Neymara :D Zawsze coś odwalą :D

3

Tylko niech Generał nie odchodzi, on musi zostac w FCB!

1

To niech Messi zagra w laczkach i strzeli pare goli z laczka heh :D A tak na poważnie to dobrze ze juz z nim wszystko OK :) Śmieszy mnie polityka Realu kupują wszystko co sie napatoczy :)

0

To nawet nie jest juz śmieszne. Czy ta komedia się kiedyś skończy?

1

A ja mam nadzieję że Ty Andres jeszcze mnie zaskoczysz na boisku świetną magią :)

1

No cos mądrego powiedział chociaż ;)

0

Porto to dobry klub do promowania zawodników by pozniej zarabiać na nich 30-40 mln. Niech wypozyczają.

22

Wielka szkoda że taki los spotkał Ibrahima w Barcelonie, świetny zawodnik tylko te kontuzje.. :/

15

I oby udało mu się wygrac z druzyna 3 najważniejsze trofea.

0

Drugi Bojan masakra, szkoda. Tez ciągle wypozyczenia aż póżniej transfer definitywny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?