0

Ale tych problemów się non stop pojawia w klubie, masakra. Ciekawe kiedy one sie zakończą..

2

Szkoda że Generał odchodzi, myślałem że jako legenda Barcy zakończy karierę tutaj.

0

Serio? Dziwne to bardzo ;P

6

Hiszpańska Primera División to jedyna z pięciu najsilniejszych lig europejskich.

La Liga jest najmocniejsza w tym momencie.

1

Też kapitalny filmik aż ciary przechodza jak po golu kibice wpadają w euforie tak głośno jest. Ładnie klepali ich :)

0

Ale ja o tym wiem że tak jest, tylko właśnie co potrafi z przyjaciół zrobic taki mecz to jest dziwne.

0

Fajny wywiad, ma nadzieję że Barca zdobędzie te 3 trofea :)

1

Mou bije kase u Romka :D

1

Dobrze widziec takie poprawy, tym bardziej że to nie była mocna strona Barcy w ostatnich latach.

2

Ehh bardzo zle że odchodzi :(

1



Piękne chwile! Tylko aż dziw jak przed meczem Xavi, Puyol z Ramosem w tunelu sie witali, koledzy przeciez z rep. a pózniej jak Ramos w 10:46 odepchnął Tarzana a za chwilę Generała. Kapitalny mecz! :)

0

Masakra, kolejna legenda która odchodzi :(

0

Chodzi o to że wole takiego Pogbe niz Koke ;)

0

A wiesz że z Tobą tak samo? pzdr.

0

No to ulga że to tylko 10 dni.

0

No co zrobic, taka kolej rzeczy ma juz swoje lata..

0

Taa bo w rep. Argentyny non stop są nowi zawodnicy i nie grali jeszcze nigdy ze sobą, nie odbywali treningów itp. ;]

0

Gdyby mieli sprawadzic Koke to osobiscie wolałbym Pogbe, mimo wszystko że Hiszpan jest sprawdzony i ograny w La Liga.

0

Głupie media zawsze musza coś namieszać.

2

Oby juz nie było złych wiadomosci. Niech wraca, zobaczymy ile jest wart może w końcu.

4

Busi dobrze mówi, lecz znależc takiego piłkarza na miejsce Generała będzie cięzko.

0

Leo nie powinien ryzykować, tym bardziej że to tylko rep. Salwadoru.

0

No skoro mu nie pasuje 2 lata to cóż droga wolna.

0

Oho zaczyna się, a jak napisałem na Leo że też musi akurat grać to narzekanie było. Takie sa głupie te przerwy reprezentacyjne.

0

Tak głupota bo pozniej tylko wracaja z kontuzjami, a teraz na dodatek jest kluczowy moment sezonu dla Barcy.

1

Oj chciałbym zobaczyc Henrego w koszulce Barcy jeszcze na Camp Nou :) Szkoda że tak krótko grał u nas, prawdziwa legenda :)

0

Młody pracuj a napewno juz niedługo będziesz tworzył duet ŚO z Pique :)

1

Marzenia są dla każdego :) wygra lepszy :)

0

Banda krętaczy opanowała FCB..

0

Mnie też sie to bardzo nie podoba, ale jak widac są osoby które to lubią robić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?