Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale tych problemów się non stop pojawia w klubie, masakra. Ciekawe kiedy one sie zakończą..
2
Szkoda że Generał odchodzi, myślałem że jako legenda Barcy zakończy karierę tutaj.
0
Serio? Dziwne to bardzo ;P
6
Hiszpańska Primera División to jedyna z pięciu najsilniejszych lig europejskich.
La Liga jest najmocniejsza w tym momencie.
1
Też kapitalny filmik aż ciary przechodza jak po golu kibice wpadają w euforie tak głośno jest. Ładnie klepali ich :)
0
Ale ja o tym wiem że tak jest, tylko właśnie co potrafi z przyjaciół zrobic taki mecz to jest dziwne.
0
Fajny wywiad, ma nadzieję że Barca zdobędzie te 3 trofea :)
1
Mou bije kase u Romka :D
1
Dobrze widziec takie poprawy, tym bardziej że to nie była mocna strona Barcy w ostatnich latach.
2
Ehh bardzo zle że odchodzi :(
1
Piękne chwile! Tylko aż dziw jak przed meczem Xavi, Puyol z Ramosem w tunelu sie witali, koledzy przeciez z rep. a pózniej jak Ramos w 10:46 odepchnął Tarzana a za chwilę Generała. Kapitalny mecz! :)
0
Masakra, kolejna legenda która odchodzi :(
0
Chodzi o to że wole takiego Pogbe niz Koke ;)
0
A wiesz że z Tobą tak samo? pzdr.
0
No to ulga że to tylko 10 dni.
0
No co zrobic, taka kolej rzeczy ma juz swoje lata..
0
Taa bo w rep. Argentyny non stop są nowi zawodnicy i nie grali jeszcze nigdy ze sobą, nie odbywali treningów itp. ;]
0
Gdyby mieli sprawadzic Koke to osobiscie wolałbym Pogbe, mimo wszystko że Hiszpan jest sprawdzony i ograny w La Liga.
0
Głupie media zawsze musza coś namieszać.
2
Oby juz nie było złych wiadomosci. Niech wraca, zobaczymy ile jest wart może w końcu.
4
Busi dobrze mówi, lecz znależc takiego piłkarza na miejsce Generała będzie cięzko.
0
Leo nie powinien ryzykować, tym bardziej że to tylko rep. Salwadoru.
0
No skoro mu nie pasuje 2 lata to cóż droga wolna.
0
Oho zaczyna się, a jak napisałem na Leo że też musi akurat grać to narzekanie było. Takie sa głupie te przerwy reprezentacyjne.
0
Tak głupota bo pozniej tylko wracaja z kontuzjami, a teraz na dodatek jest kluczowy moment sezonu dla Barcy.
1
Oj chciałbym zobaczyc Henrego w koszulce Barcy jeszcze na Camp Nou :) Szkoda że tak krótko grał u nas, prawdziwa legenda :)
0
Młody pracuj a napewno juz niedługo będziesz tworzył duet ŚO z Pique :)
1
Marzenia są dla każdego :) wygra lepszy :)
0
Banda krętaczy opanowała FCB..
0
Mnie też sie to bardzo nie podoba, ale jak widac są osoby które to lubią robić.