Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale kartek dzis ja pitole
0
Szefie po co takie cos ? :)
0
El Pistolero gol !!!!!!!!!
0
Xavi i Busi rozgrzewka !!!
0
Ale mamy farta....
0
Jazda jazda teraz !
0
Messi po tym co ostatnio wyprawia dzis słabiutko.. cały sezpoł od strzelenia przez Mathieu gola słabo gra :/ do roboty po przerwie, pomoc słaba.. Neymar ? bez komentarza nwm co sie z nim dzieje od pewnego czasu
2
Powiem Wam ze nie tak sobie wyobrazałem 1 połowe.. jak strzeliła Barca tak Real coraz więcej akcji a nasi bez większego polotu.. oby w drugiej sie ogarneli.
0
Kurna jak nie zaczna grac nasi to Real w koncu wsadzi
0
Ufff spalony !!
2
Brawo za kartke dla Ronaldo !!!!!!!
0
Barca kurna ogarnijcie sie !!!!!!!!!!!!
0
Powinno byc 2-0 a jest 1-1 Neymar czemu...
0
Ronaldo gol kierwa ;/
0
O kurde Neymar...
1
Mathieu !!!!!!!!!!!!!!
0
Messi ze łba :)
0
Ale mamy szczescie
1
Messi siata hahahaha
0
Ajajaj blisko !
0
Ronaldo juz swoje usłyszał na wejsciu :D
0
12 cos pieknego !!!
1
Hahaha gosciu z koszulka Jagi chyba :D
0
Super skład !! dawac Barca dokopac im ! Vamossss !!
0
Pieniądze to nie wszystko ;]
0
Ronaldinho juz 35 lat ja pitole... Wracaj Roni dzis na Camp Nou i zagraj napewno bys nadal błyszczał swoimi zagraniami! :)
0
No zobaczymy jak poprowadzi dzisiejszy mecz, oby dobrze i sprawiedliwie.
0
Ja mimo wszystko nie mógłbym leciec samolotem nawet ogladajac taki mecz heh :)
0
Mam nadzieję ze dzis Neymar rozegra dobry mecz i może cos strzeli, bo ostatnie spotkania nie były dla niego zbyt udane.
19
Dla mnie Manita 5:0 na zawsze zapamiętam ten mecz! :)