0

Ale kartek dzis ja pitole

0

Szefie po co takie cos ? :)

0

El Pistolero gol !!!!!!!!!

0

Xavi i Busi rozgrzewka !!!

0

Ale mamy farta....

0

Jazda jazda teraz !

0

Messi po tym co ostatnio wyprawia dzis słabiutko.. cały sezpoł od strzelenia przez Mathieu gola słabo gra :/ do roboty po przerwie, pomoc słaba.. Neymar ? bez komentarza nwm co sie z nim dzieje od pewnego czasu

2

Powiem Wam ze nie tak sobie wyobrazałem 1 połowe.. jak strzeliła Barca tak Real coraz więcej akcji a nasi bez większego polotu.. oby w drugiej sie ogarneli.

0

Kurna jak nie zaczna grac nasi to Real w koncu wsadzi

0

Ufff spalony !!

2

Brawo za kartke dla Ronaldo !!!!!!!

0

Barca kurna ogarnijcie sie !!!!!!!!!!!!

0

Powinno byc 2-0 a jest 1-1 Neymar czemu...

0

Ronaldo gol kierwa ;/

0

O kurde Neymar...

1

Mathieu !!!!!!!!!!!!!!

0

Messi ze łba :)

0

Ale mamy szczescie

1

Messi siata hahahaha

0

Ajajaj blisko !

0

Ronaldo juz swoje usłyszał na wejsciu :D

0

12 cos pieknego !!!

1

Hahaha gosciu z koszulka Jagi chyba :D

0

Super skład !! dawac Barca dokopac im ! Vamossss !!

0

Pieniądze to nie wszystko ;]

0

Ronaldinho juz 35 lat ja pitole... Wracaj Roni dzis na Camp Nou i zagraj napewno bys nadal błyszczał swoimi zagraniami! :)

0

No zobaczymy jak poprowadzi dzisiejszy mecz, oby dobrze i sprawiedliwie.

0

Ja mimo wszystko nie mógłbym leciec samolotem nawet ogladajac taki mecz heh :)

0

Mam nadzieję ze dzis Neymar rozegra dobry mecz i może cos strzeli, bo ostatnie spotkania nie były dla niego zbyt udane.

19

Dla mnie Manita 5:0 na zawsze zapamiętam ten mecz! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?