0

Ciekawe czy sie tam nie pokłocą :D

0

Wczoraj porażka Barcy B, dzis porażka Barcy w kosza, ciekawe co na wieczór sie szykuje, oby wygrana bo mnie cos trafi.

22

Oby Pique był do końca swojej kariery w Barcelonie :)

0

Dawne czasy a obecne to ogromna róznica.

1

Heh fajny pomysł ale i tak bym nie poleciał samolotem ;P

1

Słuchałem dziś w radiu eska dzwonił gościu i mówił że będzie dziś oglądał El Clasico, ale nie jest kibicem Barcy, Realu tylko Chelsea. I uważa że to Barcelona wygra ten mecz 2:0 i Messi zapewne strzeli cos ;)

2

Wiem wiem że lepszy, tylko że trzeba długo czekac jeszcze..

3

Wiesz, skupiam sie tylko na meczach Barcy cały sezon, jak oglądam coś to tylko gdy postawię kupon ;)

1

Gdybym był piłkarzem to nie chciałbym być obrońcą.

3

Kurcze dajcie juz ten mecz :/ jeszcze 6 godzin i 50 minut...

3

No właśnie nasze trio musi dziś to udowodnic na boisku że nie bez powodu tak jest ;)

2

Wszystkie sa fajne, choć mi sie podoba bramka Alexisa ;)

0

Jak wyglądał kilkanacie lat temu, tak samo dzis. Oby Barca wygrała.

3

- Wartość kadry Barcelony w obecnym sezonie wynosi 725 mln euro. Realu zaś 874 mln euro. Dla porównania wartość kadr wszystkich klubów polskiej Ekstraklasy razem wziętych wynosi 155 mln euro.

No robi wrażenie:D

1

Trzeba takie sprawy załatwić na boisku pokazując kto jest lepszy, choc jemu się akurat należy za jego zachowanie i próby wymuszania karnych poprzez machanie rękoma przy byle dotknięciu paluszkiem.

0

Busquets zapewnie nie zagra tylko Mascherano, za duze ryzyko tak odrazu po kontuzji na tak wielki mecz.

0

Oby to była ich najgorsza noc przed wyjściem na Camp Nou :)

0

Oby im dzis Barca utarła nosa, tak serdecznie mocno.

0

No to Leo może tak ze 2 brameczki w tych nowych butach :)

1

Jak zdobędziemy dzis 3 pkt to uwazam, że Barca juz nie odda lidera do końca sezonu.

4

Messi nie odejdzie wiadome, ale za to Ty Bartomeu szykuj się.

5

Komentarz usunięty

0

Oglądałem ten mecz do bramki na 3-1 i wyłaczyłem bo na to patrzec sie nie dało.. :/ jeśli się moment nie pozbierają do pionu to spadek stanie się faktem...

2

I Barca B juz wtapia 3-1. Do kitu z taką gra.

0

Wolałbym aby nie spadli :/

1

Barca B 2-1 Gumbau strzelił

7

I dupa blada, Barca wtapia juz 2-0 z Alcorcon, juz gorzej byc nie moze, z taka gra to spadną.. :/

0

A sorry pierwsza to samobójcza

0

Hhahah bramkarz Barcy czerwona i drugi karny no jaja !

0

Messi totalny kosmita bez dwóch zdań :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?