Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy sie tam nie pokłocą :D
0
Wczoraj porażka Barcy B, dzis porażka Barcy w kosza, ciekawe co na wieczór sie szykuje, oby wygrana bo mnie cos trafi.
22
Oby Pique był do końca swojej kariery w Barcelonie :)
0
Dawne czasy a obecne to ogromna róznica.
1
Heh fajny pomysł ale i tak bym nie poleciał samolotem ;P
1
Słuchałem dziś w radiu eska dzwonił gościu i mówił że będzie dziś oglądał El Clasico, ale nie jest kibicem Barcy, Realu tylko Chelsea. I uważa że to Barcelona wygra ten mecz 2:0 i Messi zapewne strzeli cos ;)
2
Wiem wiem że lepszy, tylko że trzeba długo czekac jeszcze..
3
Wiesz, skupiam sie tylko na meczach Barcy cały sezon, jak oglądam coś to tylko gdy postawię kupon ;)
1
Gdybym był piłkarzem to nie chciałbym być obrońcą.
3
Kurcze dajcie juz ten mecz :/ jeszcze 6 godzin i 50 minut...
3
No właśnie nasze trio musi dziś to udowodnic na boisku że nie bez powodu tak jest ;)
2
Wszystkie sa fajne, choć mi sie podoba bramka Alexisa ;)
0
Jak wyglądał kilkanacie lat temu, tak samo dzis. Oby Barca wygrała.
3
- Wartość kadry Barcelony w obecnym sezonie wynosi 725 mln euro. Realu zaś 874 mln euro. Dla porównania wartość kadr wszystkich klubów polskiej Ekstraklasy razem wziętych wynosi 155 mln euro.
No robi wrażenie:D
1
Trzeba takie sprawy załatwić na boisku pokazując kto jest lepszy, choc jemu się akurat należy za jego zachowanie i próby wymuszania karnych poprzez machanie rękoma przy byle dotknięciu paluszkiem.
0
Busquets zapewnie nie zagra tylko Mascherano, za duze ryzyko tak odrazu po kontuzji na tak wielki mecz.
0
Oby to była ich najgorsza noc przed wyjściem na Camp Nou :)
0
Oby im dzis Barca utarła nosa, tak serdecznie mocno.
0
No to Leo może tak ze 2 brameczki w tych nowych butach :)
1
Jak zdobędziemy dzis 3 pkt to uwazam, że Barca juz nie odda lidera do końca sezonu.
4
Messi nie odejdzie wiadome, ale za to Ty Bartomeu szykuj się.
5
Komentarz usunięty
0
Oglądałem ten mecz do bramki na 3-1 i wyłaczyłem bo na to patrzec sie nie dało.. :/ jeśli się moment nie pozbierają do pionu to spadek stanie się faktem...
2
I Barca B juz wtapia 3-1. Do kitu z taką gra.
0
Wolałbym aby nie spadli :/
1
Barca B 2-1 Gumbau strzelił
7
I dupa blada, Barca wtapia juz 2-0 z Alcorcon, juz gorzej byc nie moze, z taka gra to spadną.. :/
0
A sorry pierwsza to samobójcza
0
Hhahah bramkarz Barcy czerwona i drugi karny no jaja !
0
Messi totalny kosmita bez dwóch zdań :P