Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Henry i młodziak Messi super zdjęcie :)
0
Już sie nie mogę doczekać ! :)
0
Śmieszne jest to co piszesz, ogarnij.
0
O tym jaki skład zobaczymy przekonamy sie w niedzielę około godziny 20.
9
Heh Bayern wyprzedza Barce w podaniach, ale to tylko dlatego że Pep go prowadzi ;)
0
Chciałbym Porto, Monaco lub Atletico.
0
Hehe on myśli że gdyby nawet City strzeliło karnego to by awansowali ? :)
0
Medyczny cud albo też zasadzka na przeciwnika i trzymanie w niepewności :P
0
To jest moje zdanie i bardzo lubię Ter Stegena. Skoro uwazasz że nie potrafię oceniać to spoko mozesz sobie tak myślec.
1
Ten obroniony karny będzie napewno wielkim wzmocnieniem dla Matsa :) Szanuje Brawo bo dobrze sie spisuje na bramce, ale czekam z niecierpliwościa że to Ter Stegen wkrótce przejmie rolę pierwszego golkipera :)
7
Leo jesteś wspaniały, to co robisz przechodzi wszelkie granice które dla innych sa nie do wykonania! Mistrz pod każdym względem! :)
0
Jak tylko zagrają tak jak wczoraj z tym że bramki beda wpadać to Real może miec niezłe kłopoty :)
0
Ale druzyna jest na poziomie w tym roku cos pieknego, tak trzymac tylko ! :)
3
Mascherano: Mam nadzieję, że Busquets zagra w El Clasico, choćby miało to oznaczać dla mnie ławkę rezerwowych.
Wielki Szef ! :)
2
Ter Stegen: Mascherano poradził mi, żebym rzucił się w prawo, a Rafinha w lewo. Cieszę się, że udało mi się obronić strzał Aguero.
MATS !!! :)
32
Pep jest zbyt mądry by przesiadywac z takim kims jak Bartomeu :)
5
https://x.com/creus_fcb/status/578329426917781504
:) Pep !
1
Byle byśmy w niedziele nie mieli takiego pecha jak dziś bo oszaleje! :)
0
To co dziś Hart wyprawiał to za to kazdy piłkarz City powinien mu na kolanach podziękowac ze sie to nie skonczyło blamażem ;P
1
Po co sie rozpisywac z kolorami jak wystarczy napisac że Messi jest kosmitą :D a tak serio to mam nadzieje także ze to co dziś nie wpadło do bramki Harta to wpadnie w GD ale Realowi ! :)
3
Ja napewno bym o nim zdania nie zmienił, był juz moment że popełnił bład w tym sezonie a nawet dwa ale ciągle broniłem go.
0
No to Adriano lub Montoya na prawą i damy radę.
3
Brawo Magik! :) obyś rozegrał jeszcze mnóstwo spotkań, strzelił duzo goli i zaliczył pełno asyst! :)
23
Ter Stegen mistrz mój ! :) od początku jego sprowadzenia marzy mi sie by był pierwszym bramkarzem :)
14
Reakcje Pepa bezcenne :D
1
Masakra ten mecz jesli chodzi o sytuacje tyle powiem :) ale wazne ze mamy awans ! dziekuje Mats !!! VeB ! :)
1
Hahaha i ynowu Hart
0
Hart gracz meczu tyle co on tyłek ratował zespołowi.
0
Buhahahah no nie wierze !!!
0
To juz przechodzi ludzkie pojęcie co się dzieje....