0

Henry i młodziak Messi super zdjęcie :)

0

Już sie nie mogę doczekać ! :)

0

Śmieszne jest to co piszesz, ogarnij.

0

O tym jaki skład zobaczymy przekonamy sie w niedzielę około godziny 20.

9

Heh Bayern wyprzedza Barce w podaniach, ale to tylko dlatego że Pep go prowadzi ;)

0

Chciałbym Porto, Monaco lub Atletico.

0

Hehe on myśli że gdyby nawet City strzeliło karnego to by awansowali ? :)

0

Medyczny cud albo też zasadzka na przeciwnika i trzymanie w niepewności :P

0

To jest moje zdanie i bardzo lubię Ter Stegena. Skoro uwazasz że nie potrafię oceniać to spoko mozesz sobie tak myślec.

1

Ten obroniony karny będzie napewno wielkim wzmocnieniem dla Matsa :) Szanuje Brawo bo dobrze sie spisuje na bramce, ale czekam z niecierpliwościa że to Ter Stegen wkrótce przejmie rolę pierwszego golkipera :)

7

Leo jesteś wspaniały, to co robisz przechodzi wszelkie granice które dla innych sa nie do wykonania! Mistrz pod każdym względem! :)

0

Jak tylko zagrają tak jak wczoraj z tym że bramki beda wpadać to Real może miec niezłe kłopoty :)

0

Ale druzyna jest na poziomie w tym roku cos pieknego, tak trzymac tylko ! :)

3

Mascherano: Mam nadzieję, że Busquets zagra w El Clasico, choćby miało to oznaczać dla mnie ławkę rezerwowych.

Wielki Szef ! :)

2

Ter Stegen: Mascherano poradził mi, żebym rzucił się w prawo, a Rafinha w lewo. Cieszę się, że udało mi się obronić strzał Aguero.

MATS !!! :)

32

Pep jest zbyt mądry by przesiadywac z takim kims jak Bartomeu :)

5

1

Byle byśmy w niedziele nie mieli takiego pecha jak dziś bo oszaleje! :)

0

To co dziś Hart wyprawiał to za to kazdy piłkarz City powinien mu na kolanach podziękowac ze sie to nie skonczyło blamażem ;P

1

Po co sie rozpisywac z kolorami jak wystarczy napisac że Messi jest kosmitą :D a tak serio to mam nadzieje także ze to co dziś nie wpadło do bramki Harta to wpadnie w GD ale Realowi ! :)

3

Ja napewno bym o nim zdania nie zmienił, był juz moment że popełnił bład w tym sezonie a nawet dwa ale ciągle broniłem go.

0

No to Adriano lub Montoya na prawą i damy radę.

3

Brawo Magik! :) obyś rozegrał jeszcze mnóstwo spotkań, strzelił duzo goli i zaliczył pełno asyst! :)

23

Ter Stegen mistrz mój ! :) od początku jego sprowadzenia marzy mi sie by był pierwszym bramkarzem :)

14

Reakcje Pepa bezcenne :D

1

Masakra ten mecz jesli chodzi o sytuacje tyle powiem :) ale wazne ze mamy awans ! dziekuje Mats !!! VeB ! :)

1

Hahaha i ynowu Hart

0

Hart gracz meczu tyle co on tyłek ratował zespołowi.

0

Buhahahah no nie wierze !!!

0

To juz przechodzi ludzkie pojęcie co się dzieje....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?