Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Barca B juz przegrywa ledwo zaczeli i to z druzyna co tez jest z dołu tabeli, to juz jest masakra.
0
Heh z tym stawianiem to dobrze im powiedział :D Jutro nie możemy nikogo zlekceważyć, musimy to wygrac i teraz my zdobyć 4 punkty przewagi. Liczę że kibice poniosą piłkarzy swoim dopingiem do magicznej gry :)
2
Jak tylko Barca osiągnie w Paryżu dobry wynik, to na Camp Nou im nawet Zlatan może nie pomóc :)
3
Pamiętam Nedveda jak grał w Juve, kapitalny zawodnik. A Pogba niech przechodzi do Barcy, nie pożałuje :)
0
Do 75 minuty nie mieli tak wesoło, dobrze ze mieli karnego bo gdyby tak sie nie stało, myślę ze ten mecz by się zakonczył remisem.
0
Trenowac, trenowac i jutro pokazać miejsce Realowi w tabeli na Camp Nou :)
1
Nie ma co się dziwić, ostatnio w GD Luis dopiero co zaczynał grac z druzyną, teraz jest inaczej strzela, asystuje licze że jutro wbije coś Realowi! :)
0
Ja tez osobiscie sądziłem ze trafimy na kogos innego np. Monaco lub Porto. Ale jest jak jest i trzeba sie z tym pogodzic i co najważniejsze wywalczyć awans.
0
Pele wie co dobre ;)
0
Oby Xavi nie odchodził jeszcze z Barcy.. powinien zostac jeszcze na jeden sezon chociaż. Juz sie nie mogę doczekać GD, heh fajne zdjęcie z Ancelotti :D
2
Jak patrze na długośc pobytu Zlatana w Barcelonie to mi się smiac chce ;) to był transfer ogromna kasa + Czarna Perła wliczona w transfer...
1
Nwm czy to dobra wiadomosc dla Realu czy też zła i ile wnosi do ich składu bo nie oglądam spotkan Realu ;)
1
Tak jak niżej.. gdzie jest Sandro do ciula ??
0
Jeśli Barca marzy o finale trzeba z nimi wygrać.
0
A ja wierzę ze to kochana Barca wyjdzie z tego zwycięsko :)
19
Oj marzy mi się by Barca dała im konkretny wycisk na Camp Nou przy 98 tys kibiców :)
0
Ciekaw jestem czy Sergio zdązy na GD. Jak ma ryzykowac to lepiej niech gra Mascherano.
0
Trzeba będzie wykorzystać osłabienie PSG i zdobyc dobry wynik, dobrze że rewanż jest na Camp Nou :)
0
I takie PSG potrafi awansowac a City? to świadczy tylko o tym jaka to liga angielska jest "mocna" a dla niektórych najlepsza. Sorry ale La Liga rządzi, tylko gdyby sędziowanie było lepsze.
0
Byle tylko wrocili bez wirusa FIFA w tak kluczowym momencie sezonu.
1
PSG bez Zlatana udowodniło ze potrafi grać eliminując Chelsea i prawie cały mecz grając w 10.
0
No to nie pozostaje nic innego jak podtrzymac tą wspaniałą passę! :)
1
No gdyby nie mogli zagrac to idz Pan w ciul z takim finałem bez takich zawodników.
2
A niech sobie Ancelotti ustawia swoich do pilnowania, ale niech nie zapominaja że jak Messi wezmie na siebie cięzar gry to wolni beda Suarez i Neymar, przestrzeń się zrobi jedno podanie Leo i beda wyciągać piłkę z siatki.
2
Wielki Szef mam do Ciebie ogromny szacunek za takie słowa. Sam jest najlepszym na tej pozycji a mimo to uważa że Sergio lepszy.
2
No to oby to była szczęsliwa liczba w meczu z Realem.
0
Masakra, znowu PSG. Bayern i Juve maja najlepiej.
0
Dobrze się czujesz?
0
Pamiętam go jeszcze z czasów gdy oglądałem mecze Dinama i jak tam grał, niesamowity talent, przyszłosc rep. Chorwacji.
0
Oby kibice w niedzielę sprawili niesamowity doping a Barca zdobyła 3 pkt i zrobiła duży krok w stronę mistrzostwa! :)