5

Barca B juz przegrywa ledwo zaczeli i to z druzyna co tez jest z dołu tabeli, to juz jest masakra.

0

Heh z tym stawianiem to dobrze im powiedział :D Jutro nie możemy nikogo zlekceważyć, musimy to wygrac i teraz my zdobyć 4 punkty przewagi. Liczę że kibice poniosą piłkarzy swoim dopingiem do magicznej gry :)

2

Jak tylko Barca osiągnie w Paryżu dobry wynik, to na Camp Nou im nawet Zlatan może nie pomóc :)

3

Pamiętam Nedveda jak grał w Juve, kapitalny zawodnik. A Pogba niech przechodzi do Barcy, nie pożałuje :)

0

Do 75 minuty nie mieli tak wesoło, dobrze ze mieli karnego bo gdyby tak sie nie stało, myślę ze ten mecz by się zakonczył remisem.

0

Trenowac, trenowac i jutro pokazać miejsce Realowi w tabeli na Camp Nou :)

1

Nie ma co się dziwić, ostatnio w GD Luis dopiero co zaczynał grac z druzyną, teraz jest inaczej strzela, asystuje licze że jutro wbije coś Realowi! :)

0

Ja tez osobiscie sądziłem ze trafimy na kogos innego np. Monaco lub Porto. Ale jest jak jest i trzeba sie z tym pogodzic i co najważniejsze wywalczyć awans.

0

Pele wie co dobre ;)

0

Oby Xavi nie odchodził jeszcze z Barcy.. powinien zostac jeszcze na jeden sezon chociaż. Juz sie nie mogę doczekać GD, heh fajne zdjęcie z Ancelotti :D

2

Jak patrze na długośc pobytu Zlatana w Barcelonie to mi się smiac chce ;) to był transfer ogromna kasa + Czarna Perła wliczona w transfer...

1

Nwm czy to dobra wiadomosc dla Realu czy też zła i ile wnosi do ich składu bo nie oglądam spotkan Realu ;)

1

Tak jak niżej.. gdzie jest Sandro do ciula ??

0

Jeśli Barca marzy o finale trzeba z nimi wygrać.

0

A ja wierzę ze to kochana Barca wyjdzie z tego zwycięsko :)

19

Oj marzy mi się by Barca dała im konkretny wycisk na Camp Nou przy 98 tys kibiców :)

0

Ciekaw jestem czy Sergio zdązy na GD. Jak ma ryzykowac to lepiej niech gra Mascherano.

0

Trzeba będzie wykorzystać osłabienie PSG i zdobyc dobry wynik, dobrze że rewanż jest na Camp Nou :)

0

I takie PSG potrafi awansowac a City? to świadczy tylko o tym jaka to liga angielska jest "mocna" a dla niektórych najlepsza. Sorry ale La Liga rządzi, tylko gdyby sędziowanie było lepsze.

0

Byle tylko wrocili bez wirusa FIFA w tak kluczowym momencie sezonu.

1

PSG bez Zlatana udowodniło ze potrafi grać eliminując Chelsea i prawie cały mecz grając w 10.

0

No to nie pozostaje nic innego jak podtrzymac tą wspaniałą passę! :)

1

No gdyby nie mogli zagrac to idz Pan w ciul z takim finałem bez takich zawodników.

2

A niech sobie Ancelotti ustawia swoich do pilnowania, ale niech nie zapominaja że jak Messi wezmie na siebie cięzar gry to wolni beda Suarez i Neymar, przestrzeń się zrobi jedno podanie Leo i beda wyciągać piłkę z siatki.

2

Wielki Szef mam do Ciebie ogromny szacunek za takie słowa. Sam jest najlepszym na tej pozycji a mimo to uważa że Sergio lepszy.

2

No to oby to była szczęsliwa liczba w meczu z Realem.

0

Masakra, znowu PSG. Bayern i Juve maja najlepiej.

0

Dobrze się czujesz?

0

Pamiętam go jeszcze z czasów gdy oglądałem mecze Dinama i jak tam grał, niesamowity talent, przyszłosc rep. Chorwacji.

0

Oby kibice w niedzielę sprawili niesamowity doping a Barca zdobyła 3 pkt i zrobiła duży krok w stronę mistrzostwa! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?