6

Claudio to bardzo dobry bramkarz, lecz ja czekam na Matsa :)

1

Komentarz usunięty

7

Messi może zagrac na innej planecie ale nie w innym klubie na ziemi :P

0

No to widzisz, ale mimo wszystko widzisz jakies opcje zastępcze. Nie tylko świat na Alvesu się konczy i prawa obrona w FCB.

1

No ja też mówiłem to juz kiedys ze na 2 lata spoko, ale na trzy? No sorry ale bez przesady.

0

Ale nie zapominaj że jest jeszcze Adriano, Bartra, i Pedro choc nie widzialem go na PO, więc sie o nim nie wypowiem czy by sobie poradził.

0

Juz nie przesadzaj że za trzecim miejscem, bo na boisku gra 11 zawodników nie tylko wielebny Alves.

0

A może byc tak że pogra rok na takim poziomie i to by było na tyle.

1

Ja tam jestem pewien, że wróci ten wspaniały Magik i będzie nas czarował swoja gra tak jak to było wcześniej :)

0

Dokładnie jest Adriano, Montoya, Bartra, żle by nie było.

0

Przeciez jego była zona ( agentka ) mówiła ze on będzie jeszcze mógł grac na takim poziomie przez 6-7 lat hahaha.

1

Hahha chyba sobie żarty stroi, jeśli mu dadzą 3 lata kontraktu i takie zarobki to masakra. Niech spada jak mu nie pasuje. Niech idzie do City lub MU jak liczy na wysoki kontrakt.

31

Bo kosmita może więcej niz zwykły człowiek :D

0

Bla bla bla jeszcze zobaczymy czy są tacy niewinni. By czasem nie oglądali świata zza krat.

1

Real Madryt: „Jestem culé i nigdy nie będę grał w Realu. To wielki klub, jednak wychowałem się w Barcelonie”.

Brawo Gerard, super słowa :)

Hehe z tym Mateu i Pepe pytających o dzieci dobre :D Szkoda ze ten śedzia go jeszcze nie wypytywał o ... z Shakira skoro tak wszystko chce wiedziec o każdym :D

2

Jejku nic nowego w tym nie ma..

2

To juz było i wiemy jak sie skonczyło :D

1

No ale chcą niech próbują ich sprawa.

0

No oni tak, ale napewno nie Borussia już to widzę jak do nich idzie ;]

0

No to jedna wygrana presezonu juz jest :D

1

I całe szczęscie że Leo nic nie dolega ;)

1

Dokładnie, śmiech na sali jeśli tak zrobią.

1

No to ta druzyna miała szczęscie że nie poleciała tym lotem..
Alves 3 letni kontrakt? I pewnie kasa z kosmosu? Chyba sobie jaja robi. To juz wolę Adriano, Montoye, Bartra. Borussia I Alves ? dobre ;)

0

Masakra, juz lepszego zdjęcia nie było? Koniecznie to on musi być?

1

Niech odpoczywają w spokoju.

0

Swietny tekst. Co do Ronaldo to bardzo dobrze, nalezy mu sie za te jego boiskowe wyczyny, symulant do potęgi.

2

Uff ale ulga że tak to sie skonczyło wszystko.

2

Jak widac Leo juz znudziło się zbieranie hat-tricków i teraz przerzucił sie na siatki :D

0

Ale mi nie chodzi o to że mógłbym zginąć, tylko to że miałbym lęk lecieć.

0

No to mu sie dostało wyróżnienie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?