Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Claudio to bardzo dobry bramkarz, lecz ja czekam na Matsa :)
1
Komentarz usunięty
7
Messi może zagrac na innej planecie ale nie w innym klubie na ziemi :P
0
No to widzisz, ale mimo wszystko widzisz jakies opcje zastępcze. Nie tylko świat na Alvesu się konczy i prawa obrona w FCB.
1
No ja też mówiłem to juz kiedys ze na 2 lata spoko, ale na trzy? No sorry ale bez przesady.
0
Ale nie zapominaj że jest jeszcze Adriano, Bartra, i Pedro choc nie widzialem go na PO, więc sie o nim nie wypowiem czy by sobie poradził.
0
Juz nie przesadzaj że za trzecim miejscem, bo na boisku gra 11 zawodników nie tylko wielebny Alves.
0
A może byc tak że pogra rok na takim poziomie i to by było na tyle.
1
Ja tam jestem pewien, że wróci ten wspaniały Magik i będzie nas czarował swoja gra tak jak to było wcześniej :)
0
Dokładnie jest Adriano, Montoya, Bartra, żle by nie było.
0
Przeciez jego była zona ( agentka ) mówiła ze on będzie jeszcze mógł grac na takim poziomie przez 6-7 lat hahaha.
1
Hahha chyba sobie żarty stroi, jeśli mu dadzą 3 lata kontraktu i takie zarobki to masakra. Niech spada jak mu nie pasuje. Niech idzie do City lub MU jak liczy na wysoki kontrakt.
31
Bo kosmita może więcej niz zwykły człowiek :D
0
Bla bla bla jeszcze zobaczymy czy są tacy niewinni. By czasem nie oglądali świata zza krat.
1
Real Madryt: „Jestem culé i nigdy nie będę grał w Realu. To wielki klub, jednak wychowałem się w Barcelonie”.
Brawo Gerard, super słowa :)
Hehe z tym Mateu i Pepe pytających o dzieci dobre :D Szkoda ze ten śedzia go jeszcze nie wypytywał o ... z Shakira skoro tak wszystko chce wiedziec o każdym :D
2
Jejku nic nowego w tym nie ma..
2
To juz było i wiemy jak sie skonczyło :D
1
No ale chcą niech próbują ich sprawa.
0
No oni tak, ale napewno nie Borussia już to widzę jak do nich idzie ;]
0
No to jedna wygrana presezonu juz jest :D
1
I całe szczęscie że Leo nic nie dolega ;)
1
Dokładnie, śmiech na sali jeśli tak zrobią.
1
No to ta druzyna miała szczęscie że nie poleciała tym lotem..
Alves 3 letni kontrakt? I pewnie kasa z kosmosu? Chyba sobie jaja robi. To juz wolę Adriano, Montoye, Bartra. Borussia I Alves ? dobre ;)
0
Masakra, juz lepszego zdjęcia nie było? Koniecznie to on musi być?
1
Niech odpoczywają w spokoju.
0
Swietny tekst. Co do Ronaldo to bardzo dobrze, nalezy mu sie za te jego boiskowe wyczyny, symulant do potęgi.
2
Uff ale ulga że tak to sie skonczyło wszystko.
2
Jak widac Leo juz znudziło się zbieranie hat-tricków i teraz przerzucił sie na siatki :D
0
Ale mi nie chodzi o to że mógłbym zginąć, tylko to że miałbym lęk lecieć.
0
No to mu sie dostało wyróżnienie :P