Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Znowu ta 16 godzina. Cięzko będzie szczegolnie po meczu z PSG wyjazd i powrót. Dobrze ze choc z Valencia na Camp Nou.
0
Oj tam sedzia, Busi w roli głównej atakuje :D
0
Do kitu wiadomosc i tyle :(
0
Niech idą do ciupy będzie spokoj.
1
Chyba Oscar a nie Oskar :D
0
No to dowalili niezle do pieca z cenami ;D
0
Jest tylu dobrych piłkarzy a to Leo musi akurat grać, głupota.
8
Niech Xavi zostanie, mimo tego ile ma lat jest bardzo potrzebny druzynie.
1
Czyli to jednak prawda z Generale, kurde :/ czemu nie zakończył kariery w Barcelonie :(
Heh zdjęcie Leo fajne :D
0
Niech sprowadza Pogbę i obrońcę bocznego ;)
0
Oho zaczyna sie narzekanie na to że Barca gra na swoim stadionie. Kibice dostana biletów po równo więc nwm po co jakies ale.
0
Niech rosną młode gwiazdy :)
0
Dokładnie !!! Oby to nie była prawda.
2
Poczekajmy na jakies oficjalne żródło, lub tez wypowiedz Generała jesli on potwierdzi to będzie wiadome :(
42
Żal mi Cię... :/
64
Tylko nie Generał :( mógł zakonczyć karierę w FCB..
0
65 mln no Leo niezle sie powodzi ;)
1
Świetne podsumowanie GD i wszystko ładnie pokazane. Dzięki :)
0
Na Camp Nou zwycięstwo tez będzie smakowało świetnie :)
1
"Gdyby" kupili Danilo choc to mało prawdopodobne to on napewno by pensji 8 mln nie dostał więc nwm jaki inny by dostał ;) A Adriano, Bartra i Montoya maja kontrakty i tyle nie zarabiają :)
0
Kto wie może tą najważniejszą zaliczy podczas finału PK, lub tez jeśli Barca dojdzie do finału LM ;) albo strzeli decydujące bramki jak ta z Chelsea :)
1
Vermaelen ćwiczy czyli jest dobrze :P
0
Oby i tym razem Barcelonie szczęscie dopisało :)
1
Dobrze jest, pojemnośc duża, kibice dostana po równo biletów, a to że Madryt będzie sobie gadał że Barca same spiski robi to olać to, najmniej mnie ich zdanie obchodzi :)
0
Ile ja bym dał aby dostać tak od Leo autograf.. maja ludzie szczęscie Ci wybrani, bo jak wiemy nie każdy moze.
2
Mam nadzieję że kibice się dobrze zachowaja na Camp Nou podczas finału i gdy będzie puszczany hymn.
0
Jak się zgodzi na kontrakt 2-letni to spoko, ale na 3 to przesada, jeszcze do tego takie zarobki.
2
Dobry artukuł, podoba mi sie :) Co Do Alexisa to gdy w lecie mówiono o jego odejsciu i przyjsciu Suareza, to szkoda mi go było i trudno było sie z tym pogodzic dlaczego właśnie on musi opuscic szeregi Barcy a nie np. Pedro.. i jeszcze ta forma Sancheza cos wspaniałego, najlepszy sezon i on sie widac dopiero rozkręcał co pokazuje teraz w Arsenalu. Suareza pamiętam z spotkań Ajaxu gdy co niedziele oglądałem jego wystepy, wymiatał tam. W lidze Angielskiej juz tak sie nie interesowałem nim bo praktycznie nie oglądam BPL. Ale teraz widac jak dobry był ruch sprowadzenia El Pistolero na Camp Nou, mimo tych 80 mln i zawieszenia które miał warto było! Oby to był dopiero początek tego co nas czeka w jego wykonaniu :)
1
No to sprawa rozwiązana, dobrze jest :)
0
Taaa.. Śmieszy mnie że Alvesa uwaza się za nietykalnego na tej pozycji, a innych ma się w upie. No ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat.