2

Znowu ta 16 godzina. Cięzko będzie szczegolnie po meczu z PSG wyjazd i powrót. Dobrze ze choc z Valencia na Camp Nou.

0

Oj tam sedzia, Busi w roli głównej atakuje :D

0

Do kitu wiadomosc i tyle :(

0

Niech idą do ciupy będzie spokoj.

1

Chyba Oscar a nie Oskar :D

0

No to dowalili niezle do pieca z cenami ;D

0

Jest tylu dobrych piłkarzy a to Leo musi akurat grać, głupota.

8

Niech Xavi zostanie, mimo tego ile ma lat jest bardzo potrzebny druzynie.

1

Czyli to jednak prawda z Generale, kurde :/ czemu nie zakończył kariery w Barcelonie :(
Heh zdjęcie Leo fajne :D

0

Niech sprowadza Pogbę i obrońcę bocznego ;)

0

Oho zaczyna sie narzekanie na to że Barca gra na swoim stadionie. Kibice dostana biletów po równo więc nwm po co jakies ale.

0

Niech rosną młode gwiazdy :)

0

Dokładnie !!! Oby to nie była prawda.

2

Poczekajmy na jakies oficjalne żródło, lub tez wypowiedz Generała jesli on potwierdzi to będzie wiadome :(

42

Żal mi Cię... :/

64

Tylko nie Generał :( mógł zakonczyć karierę w FCB..

0

65 mln no Leo niezle sie powodzi ;)

1

Świetne podsumowanie GD i wszystko ładnie pokazane. Dzięki :)

0

Na Camp Nou zwycięstwo tez będzie smakowało świetnie :)

1

"Gdyby" kupili Danilo choc to mało prawdopodobne to on napewno by pensji 8 mln nie dostał więc nwm jaki inny by dostał ;) A Adriano, Bartra i Montoya maja kontrakty i tyle nie zarabiają :)

0

Kto wie może tą najważniejszą zaliczy podczas finału PK, lub tez jeśli Barca dojdzie do finału LM ;) albo strzeli decydujące bramki jak ta z Chelsea :)

1

Vermaelen ćwiczy czyli jest dobrze :P

0

Oby i tym razem Barcelonie szczęscie dopisało :)

1

Dobrze jest, pojemnośc duża, kibice dostana po równo biletów, a to że Madryt będzie sobie gadał że Barca same spiski robi to olać to, najmniej mnie ich zdanie obchodzi :)

0

Ile ja bym dał aby dostać tak od Leo autograf.. maja ludzie szczęscie Ci wybrani, bo jak wiemy nie każdy moze.

2

Mam nadzieję że kibice się dobrze zachowaja na Camp Nou podczas finału i gdy będzie puszczany hymn.

0

Jak się zgodzi na kontrakt 2-letni to spoko, ale na 3 to przesada, jeszcze do tego takie zarobki.

2

Dobry artukuł, podoba mi sie :) Co Do Alexisa to gdy w lecie mówiono o jego odejsciu i przyjsciu Suareza, to szkoda mi go było i trudno było sie z tym pogodzic dlaczego właśnie on musi opuscic szeregi Barcy a nie np. Pedro.. i jeszcze ta forma Sancheza cos wspaniałego, najlepszy sezon i on sie widac dopiero rozkręcał co pokazuje teraz w Arsenalu. Suareza pamiętam z spotkań Ajaxu gdy co niedziele oglądałem jego wystepy, wymiatał tam. W lidze Angielskiej juz tak sie nie interesowałem nim bo praktycznie nie oglądam BPL. Ale teraz widac jak dobry był ruch sprowadzenia El Pistolero na Camp Nou, mimo tych 80 mln i zawieszenia które miał warto było! Oby to był dopiero początek tego co nas czeka w jego wykonaniu :)

1

No to sprawa rozwiązana, dobrze jest :)

0

Taaa.. Śmieszy mnie że Alvesa uwaza się za nietykalnego na tej pozycji, a innych ma się w upie. No ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?