Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli lipa skoro Pogba zapewne nie trafi do Barcy..
1
Kosmita rządzi :)
2
Jego sprzedaz była głupotą ;) No ale za to mamy El Pistolero :)
0
W życiu bym nie poleciał samolotem za zadne pieniadze..
0
Masakra kolejny samolot sie rozbił lecący z Barcelony do Duesseldorfu....
0
A niech spadają, Valencia będzie dobrym miejscem na finał, a oni niech budują tam sobie basen.
12
Dwa tygodnie bez meczu Barcy no ja pierdziele masakra :/
1
Tez zdecydowanie uważam że sprawa tytułu jest wciąz otwarta, nie mozna być ąz tak pewnym siebie że Mistrzostwo juz nalezy do Barcy.
2
158 mln euro kar? No chyba ich posrało. Co do Ronaldo i jego symulki to w końcu sędzia sie na nim poznał, nurek do basenu a nie na boisko.
2
Oby tylko wrócili bez kontuzji bo tego byśmy teraz nie chcieli.
0
Cieszę sie, że sie w tej kwestii zgadzamy :)
2
Co Ty chcesz od sędziego? Akurat do niego nie powinno sie miec zarzutów. To ze dał tyle kartek? Widocznie zasłuzone, i tak że nie dał czerwonej.
0
No Mathieu pierwszy raz chyba taka ocena i na dodatek zawodnik meczu ;)
1
Nic na temat sędziowania?? Cos niesamowitego! :P
1
A ja się cieszę że mamy tak wspaniałego obrońce jak Pique :)
0
Super artykuł, fajnie się czyta. Dzieki :)
4
Pogba by pasował do środka pola Barcy jak ulał ;) ciekawe czy uda się go sprowadzic.
0
Juz wole pewny żel Guma od Joanna :D
1
Hhaha słuchałem teraz radia Eska i prowadzący w wiadomosciach mówił że Cristiano Ronaldo będzie sprzedawał swój żel do włosów i produkcja ma ruszyć niebawem a sprzedaz bodajże od 2016 roku :D Żal co jeszcze nie wymyśli :D
0
Niech odpoczywaja i zbierają siły na kolejne wyzwania :)
0
To ich pożegnali :D
0
No to sie porobiło, ale to było pewne. Jeszcze sie okaze że Neymar musi odejsc z Barcy, wcale mnie już nic za ich panowania nie zdziwi.
0
Noo choc raz cos dobrego mu wyszło :P
0
Nie mam niestety.. :/ Te słowa jedynie pamiętam bo mi utkwiły w głowie :)
26
Ooo tak bramka z Chelsea..
Czy to jest ta akcja? Tak to jest ta akcja, tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud!!! :)
Nie zapomnę tego gola do końca zycia :)
Andres pewnie wyprzedzi jeszcze Tarzana, ale Xavi pewnie pozostanie na 1 miejscu :)
15
Ale jak ma kosztowac 40-50 mln jak sobie zyczy prezedent Palermo to sorry ale zdecydowanie za dużo , choc piłkarz z niego jest bardzo dobry.
0
W końcu uczył sie od wielkiego mistrza Tarzana ! :) Świetny występ wczoraj Pique dzielił i rządził w obronie, oby tak cześciej.
0
Czekam na dzień odejscia Bartomeu bardziej niz na finał LM z udziałem Barcy( czego bardzo chcę aby Barca sie tam znalazła).
15
Bardzo fajnie że taka miła sytuacja go w końcu spotkała, zasłużył na to ;)
0
Przydał sie jego wzrost w polu karnym idealnie:)