0

Czyli lipa skoro Pogba zapewne nie trafi do Barcy..

1

Kosmita rządzi :)

2

Jego sprzedaz była głupotą ;) No ale za to mamy El Pistolero :)

0

W życiu bym nie poleciał samolotem za zadne pieniadze..

0

Masakra kolejny samolot sie rozbił lecący z Barcelony do Duesseldorfu....

0

A niech spadają, Valencia będzie dobrym miejscem na finał, a oni niech budują tam sobie basen.

12

Dwa tygodnie bez meczu Barcy no ja pierdziele masakra :/

1

Tez zdecydowanie uważam że sprawa tytułu jest wciąz otwarta, nie mozna być ąz tak pewnym siebie że Mistrzostwo juz nalezy do Barcy.

2

158 mln euro kar? No chyba ich posrało. Co do Ronaldo i jego symulki to w końcu sędzia sie na nim poznał, nurek do basenu a nie na boisko.

2

Oby tylko wrócili bez kontuzji bo tego byśmy teraz nie chcieli.

0

Cieszę sie, że sie w tej kwestii zgadzamy :)

2

Co Ty chcesz od sędziego? Akurat do niego nie powinno sie miec zarzutów. To ze dał tyle kartek? Widocznie zasłuzone, i tak że nie dał czerwonej.

0

No Mathieu pierwszy raz chyba taka ocena i na dodatek zawodnik meczu ;)

1

Nic na temat sędziowania?? Cos niesamowitego! :P

1

A ja się cieszę że mamy tak wspaniałego obrońce jak Pique :)

0

Super artykuł, fajnie się czyta. Dzieki :)

4

Pogba by pasował do środka pola Barcy jak ulał ;) ciekawe czy uda się go sprowadzic.

0

Juz wole pewny żel Guma od Joanna :D

1

Hhaha słuchałem teraz radia Eska i prowadzący w wiadomosciach mówił że Cristiano Ronaldo będzie sprzedawał swój żel do włosów i produkcja ma ruszyć niebawem a sprzedaz bodajże od 2016 roku :D Żal co jeszcze nie wymyśli :D

0

Niech odpoczywaja i zbierają siły na kolejne wyzwania :)

0

To ich pożegnali :D

0

No to sie porobiło, ale to było pewne. Jeszcze sie okaze że Neymar musi odejsc z Barcy, wcale mnie już nic za ich panowania nie zdziwi.

0

Noo choc raz cos dobrego mu wyszło :P

0

Nie mam niestety.. :/ Te słowa jedynie pamiętam bo mi utkwiły w głowie :)

26

Ooo tak bramka z Chelsea..
Czy to jest ta akcja? Tak to jest ta akcja, tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud!!! :)
Nie zapomnę tego gola do końca zycia :)
Andres pewnie wyprzedzi jeszcze Tarzana, ale Xavi pewnie pozostanie na 1 miejscu :)

15

Ale jak ma kosztowac 40-50 mln jak sobie zyczy prezedent Palermo to sorry ale zdecydowanie za dużo , choc piłkarz z niego jest bardzo dobry.

0

W końcu uczył sie od wielkiego mistrza Tarzana ! :) Świetny występ wczoraj Pique dzielił i rządził w obronie, oby tak cześciej.

0

Czekam na dzień odejscia Bartomeu bardziej niz na finał LM z udziałem Barcy( czego bardzo chcę aby Barca sie tam znalazła).

15

Bardzo fajnie że taka miła sytuacja go w końcu spotkała, zasłużył na to ;)

0

Przydał sie jego wzrost w polu karnym idealnie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?