1

Co się dziwic Bartra skoro nie grał nic to i brak zmęczenia.

0

Lepiej to byłoby gdyby dostawał jakieś szanse w dorosłej rep. a nie tylko U-21.

1

Andersona nie widziałem w akcji, ale za to Kovacić wiele razy i przyznam szczerze że ma chłopak talent zajebisty. Ale niech Braida sprowadzi Pogbe a będzie świetnie :)

0

Juz wczoraj na fb było :)

3

Martwi mnie fakt że Bartra nic nie pograł, i tak samo że Ter Stegen jest w drużynie U-21.. no ale cóz :/

1

Real wszystko kupuje co jest na drodze, nie popieram takich zachowan klubów mimo wszystko że ja nimi nie rządze.

0

Teraz druzyna z Leo na czele będzie napewno chciała się zrewanżować za tą porażkę. Liczę na efektowne zwycięstwo Barcy :)

1

Super wiadomość! :)

2

Pique dobrze gada :)
Eee gdzie jest ta czcionka tak fajnie było :/

9

Undiano wyleciał z roboty :D

0

Spora kasa, dodatkowa motywacja bo jak doskonale wiemy kasa rządzi w piłce nie ma się co oszukiwac ;)

0

Haha no niezle mi to wyszło :D oczywiscie chodziło mi że gdyby miał 26 lat :D

1

O kurde ładnie tego nawaliło :)

0

To świadczy tylko o ich głupocie :)

0

To niech wbija do Barcy ;)

1

Gdyby piszczek był młodszy tak z 26 lat to fajnie byłoby go do Barcy ;) Hmm Mario wydaje sie dobrym kandydatem na PO. Fabinho też dobry jest, no ale się okaze jak to będzie.
Super czcionka niech taka zostanie redakcjo! :)

0

Dobrze zę Tata tak postapił i nie ryzykował zdrowiem Messiego.

0

Słabo ta Hiszpania gra, bardzo słabo...

4

Minutę po północy :D dobre :D

1

O mada faka różowa strona? tego jeszcze nie grali na Fcbarca.com :D

0

Czuję że to jest ściema i to wszystko :) nagle po północy w prima aprillis info :)

3

Portugalia mimo że skład mocno rezerwowy to beka w ciul xD

30

Fajnie że pamięta o byłym klubie i kolegach :)

0

Eee cos nie tak w tej wypowiedzi ja jakos nie widze podobieństwa.

2

Leo musi wrócic do zdrowia bo on jako lider zespołu jest niezastąpiony.

0

Nikogo z Realu a to nowina :D

0

Tata pełen profesjonalizm, brawo.

0

Hmm myślę ze jeśli jakis klub wyłoży dobra kasę to warto będzie ją przyjać. Pedro i tak juz sobie nie pogra a rezerwowym chyba nie zamierza być..

0

W sumie ZP juz ma :D hehe

0

Dobra cena. Życzę mu jak najlepiej bo to dobry piłkarz ale w FCB nie ma szans że sobie pogra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?