Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co się dziwic Bartra skoro nie grał nic to i brak zmęczenia.
0
Lepiej to byłoby gdyby dostawał jakieś szanse w dorosłej rep. a nie tylko U-21.
1
Andersona nie widziałem w akcji, ale za to Kovacić wiele razy i przyznam szczerze że ma chłopak talent zajebisty. Ale niech Braida sprowadzi Pogbe a będzie świetnie :)
0
Juz wczoraj na fb było :)
3
Martwi mnie fakt że Bartra nic nie pograł, i tak samo że Ter Stegen jest w drużynie U-21.. no ale cóz :/
1
Real wszystko kupuje co jest na drodze, nie popieram takich zachowan klubów mimo wszystko że ja nimi nie rządze.
0
Teraz druzyna z Leo na czele będzie napewno chciała się zrewanżować za tą porażkę. Liczę na efektowne zwycięstwo Barcy :)
1
Super wiadomość! :)
2
Pique dobrze gada :)
Eee gdzie jest ta czcionka tak fajnie było :/
9
Undiano wyleciał z roboty :D
0
Spora kasa, dodatkowa motywacja bo jak doskonale wiemy kasa rządzi w piłce nie ma się co oszukiwac ;)
0
Haha no niezle mi to wyszło :D oczywiscie chodziło mi że gdyby miał 26 lat :D
1
O kurde ładnie tego nawaliło :)
0
To świadczy tylko o ich głupocie :)
0
To niech wbija do Barcy ;)
1
Gdyby piszczek był młodszy tak z 26 lat to fajnie byłoby go do Barcy ;) Hmm Mario wydaje sie dobrym kandydatem na PO. Fabinho też dobry jest, no ale się okaze jak to będzie.
Super czcionka niech taka zostanie redakcjo! :)
0
Dobrze zę Tata tak postapił i nie ryzykował zdrowiem Messiego.
0
Słabo ta Hiszpania gra, bardzo słabo...
4
Minutę po północy :D dobre :D
1
O mada faka różowa strona? tego jeszcze nie grali na Fcbarca.com :D
0
Czuję że to jest ściema i to wszystko :) nagle po północy w prima aprillis info :)
3
Portugalia mimo że skład mocno rezerwowy to beka w ciul xD
30
Fajnie że pamięta o byłym klubie i kolegach :)
0
Eee cos nie tak w tej wypowiedzi ja jakos nie widze podobieństwa.
2
Leo musi wrócic do zdrowia bo on jako lider zespołu jest niezastąpiony.
0
Nikogo z Realu a to nowina :D
0
Tata pełen profesjonalizm, brawo.
0
Hmm myślę ze jeśli jakis klub wyłoży dobra kasę to warto będzie ją przyjać. Pedro i tak juz sobie nie pogra a rezerwowym chyba nie zamierza być..
0
W sumie ZP juz ma :D hehe
0
Dobra cena. Życzę mu jak najlepiej bo to dobry piłkarz ale w FCB nie ma szans że sobie pogra.