0

I patrzcie jaka ta piłka jest nieprzewidywalana, przedostatni zespół w tabeli wygrywa z naszpikowana gwiazdami w ataku/pomocy City. Oby tylko z Barcą nie złapali lotów.

0

Trzymać lidera Barca i nie oddać go juz do końca ! :)

0

Z tym sie jak najbardziej zgadzam ;)

4

To że maja niesamowita pake i dziś przegrali z Burnley to nie znaczy ze w rewaznu będzie łatwo nawet na Camp Nou..

13

Na City i Real musza być w pełni formy, nie mozemy tego zawalić !

2

Bardzo go lubie, szkoda tylko że mało gra no ale tak to już jest.. ;)

1

To była zapewne jedna z niewielu okazji w których pograsz na boisku. Teraz juz nadszedł kluczowy moment sezonu więc pewnie cięzko będzie o minuty na boisku.

0

Byle tylko teraz to El Clasico wygrac i pokazać magie Camp Nou :)

0

Rafa dostaje coraz to więcej szans na grę i bardzo mnie to cieszy :)

8

Ale następny tydzień się zapowiada.. dwa jakże decydujące mecze niczym finały LM.

0

Pięknie Leo, król na pierwszym miejscu :)

0

Brawo Generale ! :) oby pozostał jeszcze na kolejny sezon :)

0

I git plan wykonany 3 pkt zdobyte, VeB ! :)

0

A tymczasem City wdupia z Burnley 1-0 :D

0

Oooo fuck zawał poprzeczka

2

Bussiego ? Iniete ? Rakiticz ? sorry nie znam.

1

Neymar focha strzelił taka mina .. ;)

7

Z laczka :D

0

Ja nie mówie ze jest zły w całym sezonie, tylko ostatnio spuscił z tonu.

1

Nie jednego tylko ostatnie wystepy.

2

Oby tylko z City i Realem Neymar się ogarnął.

12

Neymar zupełnie bez formy...

7

32-30 !!

0

Leo jaki szczupak :D

0

Messi goolll :)

2

Tak czułem ze bedzie deszcz bo te chmury były okropne :D

0

Achh ta bramka Alexisa z Realem ... :)

0

" lepszy "

2

No to Messi otwiera wynik i mamy 0-1 ! :)

1

Karnyyyyyyyyyyy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?