Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I patrzcie jaka ta piłka jest nieprzewidywalana, przedostatni zespół w tabeli wygrywa z naszpikowana gwiazdami w ataku/pomocy City. Oby tylko z Barcą nie złapali lotów.
0
Trzymać lidera Barca i nie oddać go juz do końca ! :)
0
Z tym sie jak najbardziej zgadzam ;)
4
To że maja niesamowita pake i dziś przegrali z Burnley to nie znaczy ze w rewaznu będzie łatwo nawet na Camp Nou..
13
Na City i Real musza być w pełni formy, nie mozemy tego zawalić !
2
Bardzo go lubie, szkoda tylko że mało gra no ale tak to już jest.. ;)
1
To była zapewne jedna z niewielu okazji w których pograsz na boisku. Teraz juz nadszedł kluczowy moment sezonu więc pewnie cięzko będzie o minuty na boisku.
0
Byle tylko teraz to El Clasico wygrac i pokazać magie Camp Nou :)
0
Rafa dostaje coraz to więcej szans na grę i bardzo mnie to cieszy :)
8
Ale następny tydzień się zapowiada.. dwa jakże decydujące mecze niczym finały LM.
0
Pięknie Leo, król na pierwszym miejscu :)
0
Brawo Generale ! :) oby pozostał jeszcze na kolejny sezon :)
0
I git plan wykonany 3 pkt zdobyte, VeB ! :)
0
A tymczasem City wdupia z Burnley 1-0 :D
0
Oooo fuck zawał poprzeczka
2
Bussiego ? Iniete ? Rakiticz ? sorry nie znam.
1
Neymar focha strzelił taka mina .. ;)
7
Z laczka :D
0
Ja nie mówie ze jest zły w całym sezonie, tylko ostatnio spuscił z tonu.
1
Nie jednego tylko ostatnie wystepy.
2
Oby tylko z City i Realem Neymar się ogarnął.
12
Neymar zupełnie bez formy...
7
32-30 !!
0
Leo jaki szczupak :D
0
Messi goolll :)
2
Tak czułem ze bedzie deszcz bo te chmury były okropne :D
0
Achh ta bramka Alexisa z Realem ... :)
0
" lepszy "
2
No to Messi otwiera wynik i mamy 0-1 ! :)
1
Karnyyyyyyyyyyy