17

Rafa to będzie godny następca w środku pola :)

23

To jest bardzo dobra opcja dla Munira, nabierze doświadczenia i będzie miał dużo więcej minut niz w Barcelonie, bo tutaj nie ma szans ze sobie pogra jak narazie.

4

Co za dziwna baba jak pitole, masakra.. niech nie ogląda ma problem !

0

Leo zapewne zawsze będzie wykonywał karne bo to jego działka a 80 % to nie jest az tak zle.

0

I juz jutro beda nowe doniesienia jak to Messi je pizze i potem przyczyna głowna wymioty na boisku :P

4

Oj Suarez zasłuzył, chyba najlepszy mecz tego sezonu :)

0

Szkoda go bo jest niesamowicie waleczny na boisku, ale przy takim układzie w ataku to sobie napewno nie pogra..

3

No to Pogba działaj tam w Juve ze chcesz odejsc, a Barca brać sie do roboty i ściągnąć go na Camp Nou ! ;)

0

Nie ma mowy Messi tylko FC BARCELONA !!

2

No z Eibar to powinniśmy sobie poradzic bez problemu i to nawet w takiej sytuacji. Samper mógłby zagrać na DP, spokojnie by sobie poradził.

2

Suarez dopiero zaczyna wpadać na pełne obroty więc się jeszcze powiększy :D

0

Hehe no to masz niezłe wizje :D

1

A ludzie tu czasem narzekaja bo nie strzelił karnego.. Dla niego nie ma żadnych granic, i pozstaje tylko czekać i się nadal cieszyć co jeszcze nam zaprezentuje :)

0

127 bramek dla Leo patrząc na to jaka ma formę i ile ma lat to dla niego będzie nic... :)

1

Masakra, brak słow to co grają i jak bardzo w kratkę w tym sezonie pomimo takiego składu...

15

Na takie statystyki jak się czyta to aż się morda sama cieszy :)

0

Wszystko nie może trwać wiecznie, i kiedys musi nastapic czas na zmiany..

0

Super trener, Rayo dobrze trafiło że to ich prowadzi. Ciekawe czy po zakonczeniu sezonu zgłosza sie po niego lepsze kluby, oby bo zasługuje na to.

5

Messi to dowali taki rekord bramek i hat-tricków że nikt tego nigdy juz nie ruszy... Ale co się dziwić ma dopiero 27 lat i jeszcze wiele lat gry przed nim na najwyzszym poziomie.

0

Najważniejsze jeszcze będzie GD, to zadecyduje a że w piłce bywa różnie to nic pewnego, choc wiadome na zawsze tylko za Barcą będe ;)

0

Poczekamy na decyzje związku i sie przekonamy.

1

No tak Rayo idzie do ataku, tylko gdyby co mecz grali z takim zespołem jak Barca to nie chciałbym widziec ich statystyki bramek na koniec sezonu :D

1

A wydawało sie po takiej stracie i strzelaniu Ronaldo że nie ma szansy, a tu prosze Leo stanął na wysokości zadania ! :)

2

No własnie Alves ostatnio to już 3 błedy popełnił. Raz to że podał do Bravo jak podał, drugi dał sie objechać jak dziecko przy sytuacji z karnym Bartry, i dzis zupełnie bez sensu złapana czerwona kartka.

1

A ja będe się cieszył jak ten człowiek w końcu odejdzie z FCB ;)

0

No zobaczymy jak to będzie, na dodatek to bezposrednia czerowna kartka.

0

Ale ja mówie o dzisiejszym meczu że ładnie zagrał a nie o całym sezonie...

6

Messi kozak ;) Suarez dzis był zawodnikiem który miał najwięcej sytuacji, co akcja na bramke to jego udział :D

6

Szkoda tylko że Alves popełnił taki błąd, bo i tak by napewno gol padł a on tylko osłabił drużyne i ciul wie jak to bedzie z zawieszeniem ile mu sie dostanie, byle nie 2 mecze...

0

Pique sie rozstrzelał w tym sezonie ! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?