0

Kapitalne zdjęcie nic dodać nic ująć... !

0

Dzis kamizelki kuloodporne :D hehe

2

Elegancko ;) ale Leo i tak pewnie to pobije bo to w końcu rekord a Messi obok kogos rekordu nie potrafi przejść obojętnie :D

7

Ma pewne miejsce w składzie co mecz, i lepiej dla niego aby tam został. Strzela bramki, regularne występy a w Barcelonie tego nie otrzyma. Niech sie tam nadal rozwija.

11

Ciekawie sie robi w Realu :P Teraz niz pozostaje nic jak tylko dobic ich na Camp Nou, ale nie lekceważyć ! :)

2

Brawo PSG zasłużyli !!!

1

Neymar to musi poprawic swoja forme bo ostatnio cos słabiutko. Na GD musi być w pełni gotów.

0

Generał mus zostać. To ikona klubu i sam fakt że nadal jest w druzynie to cos wspaniałego.

9

A posprzątać ze stołu do fotki to już nie miał kto :D

0

Generale szacunek za to że tyle lat w jednym klubie ! Musi zakończyć karierę w Barcelonie i koniecznie zostać jeszcze na jeden sezon choćby. Mimo lat to nadal jeden z najlepszych pomocników świata.

0

To powinna byc dla Barcy myślę łatwa przeprawa i pewne 3 pkt. Póżniej LM upragniony awans i wielkie GD w których trzeba wygrać !

1

Oni chyba zmienili zawód piłkarza i trenują Rugby, bo tak to wygląda na zdjęciu oczywiscie :D

0

Pierwszy raz słysze jego nazwisko.. no ale nie interesuje się az tak bardzo Bundesliga więc nic dziwnego.

5

Real kryzysik przed GD, dobrze :) Wcale sie nie dziwie że Perez myśli o sprzedazy Ronaldo, tylko że jak on odejdzie to będzie tak jak w złotym okresie Barcy za Pepa ;) Ale to mnie najmniej obchodzi ;)

0

Trzeba przyznać że odkąd Braida to zrobiło się głośno w mediach o możliwych transferach. Costa w Barcelonie ? sam nwm co o tym myśleć...

3

Zapewne zarządowi nie maluje się to że Alves chce kontrakt na 2-3 lata, na dodatek za grosze by tego nie przedłużył, więc i to by kosztowało. Jak mu nie odpowiada na rok to jest Adriano, Montoya, Bartra, Douglas. Poradzi sobie Barca.

1

Mam nadzieję ze tak sie stanie, a ludzie dobrze chca jak widać :)

4

Ale ten czas zapitala, olaboga... te słynne Leo długie włosy, znak rozpoznawczy !

0

Tu musze przyznac Bartomeu racje, szacunek do takiego klubu jak Barca musi być, a ona bredzi trzy po trzy.

0

No no Marc teraz będzie miał dodatkowe zadanie niz tylko obrona na boisku :)

1

Plan: wrócic bez kontuzji ! :)

0

Jak ograniczy szlugi to pewnie da .. hehe żarcik ;)

1

Off top:
"Maurizio Zamparini, prezes US Palermo, uważa, że Paulo Dybala ma wszystko, co potrzeba, aby osiągnąć poziom swojego wielkiego rodaka z FC Barcelona, czyli Lionela Messiego " - "Dla mnie, Dybala, jest Messim przyszłości" - powiedział Zamparini.

Heh no nwm co on bierze.. poziomu Leo nikt nie dorówna a co więcej nie pobije jego rekordów.. ;)

3

No to lipa po całosci. Na Eibar nie ryzykowac tylko dac Sampera on w pełni wystarczy, a Mascherano niech sie szykuje na Real.

0

Masakra :D Leo strzelił 18 bramek a Ronaldo tylko 5 :P co do bramki to Aduriz :P

0

No to pechowy sędzia dla nas się trafił. Oby tym razem to Barca było górą !

1

Zobaczymy czy na koniec sezonu będziemy miec jakies trofea, bo jeszcze się im plany moga zmienić. Choć tryplet jest jak najbardziej w zasięgu ręki.

1

Tylko szkoda że o Martino się tak nie uwazało i został wywalony po jednym sezonie.. ale cóż życie..

5

Może się i mylę, ale myślę że gdyby Suarez grał od początku sezonu bez tej przerwy, to dorównał by jeszcze Leo i Ronaldo w klasyfikacji strzelców ;)

1

Oby Martino udało się zdobyc z Argentyną MŚ bo to bardzo dobry trener, tylko za mało czasu dostał w Barcelonie.. mogli mu dać jeszcze jeden sezon. Szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?