Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z takim Eibar to jak na 30 minute słabiutko to wygląda..
0
Mały klub to mały stadion :)
3
No to jazda po 3 pkt !
17
Fajny wywiad. Oby udało się zdobyc potrójną koronę.
0
A dlaczego ma to zrobic Real a nie Barca ? dla mnie liczy sie tylko FCB !
3
Barca nie może zlekceważyć Eibar i musi zagrać na 200 % by czasem nie sprawić sobie przykrej niespodzianki..
0
Dzień bez fotki dniem straconym .. :D
0
Co jak co ale skład bardzo dobry :) szkoda tylko że szansy nie dostał Samper ale cóż najważniejsze to zdobyć 3 pkt :)
3
A ja myslałem ze to chodzi o nożną... :D juz miałem pisac że bedziemy miec niezłego obrońce 200 cm :D
0
No to na jubileusz niech walnie hat-trick i wszyscy beda zadowoelni myśle :)
0
Najważniejsze bedą GD, kto wygra myśle że nie odda juz pierwszego miejsca do końca sezonu.
4
Niech sie tym nie tłumaczy bo nie jest święty. Ale co prawda to prawda jak Barca osiąga super wyniki to zawsze musi się cos zwalić kłopotów.
23
Mówcie co chcecie ale Laporta to choc ma wygląd na prezydenta i dobrze mu z oczu patrzy, nie to co Bartomeu lub były Rosell... Oby wygrał wybory ! Joan wróć do Barcy !
0
Niech kombinują, ale i tak im się to nie uda ;)
8
Taa mistrzostwo na ktore sie tak cięzko pracuje mozna olac ? smieszne :D
0
Ulalala cos pięknego ! oby to była prawda :)
5
"Przepraszam, ale to nie jest najlepszy moment Suáreza. Był świetny od samego początku".
Dokładnie ! Co z tego że nie strzelał bramek, ale nadrabiał za to czym innym na boisku i pomagał druzynie :)
9
Dlatego Bartomeu natychmiast powinien wyleciec z Barcy !
1
Teraz tylko dobrać dobry skład i zdobyć 3 pkt małym nakładem sił, by oszczędzać sie na rewanżowe spotkanie LM i zdobyć awans !
29
Ivan ma całkowita rację, tez nie sadze by był ktos równy lub lepszy od Messiego..
15
16 % wstyd za nich !!!!!!!!
0
Najważnieszje że Luis jest szczęsliwy w Barcelonie i odnalazł pewnosc siebie do strzelania bramek :)
2
Haha a jeszcze kiedyś sam Perez mówił ze myśli o sprzedaży Ronaldo lub tez o tym że jak GD z Barcą przegraja to Ancelotti out a teraz niby w obronie ich :D śmieszą mnie takie deklaracje, o ile były prawdziwe :D ale walić to liczy sie tylko Barca !
0
Oni rządzą tym klubem, zrobia jak bedą uważac.. Nic tu nie da to że komuś to pasuje lub nie.
1
Fajny pomysł z tą akcja na facebooku :) jak to dobrze że Gerard gra w FCB oby pozostał tutaj do końca kariery :)
0
Piszczek w Barcelonie ? :D Ciekawe :P no skoro dobry ten Mario to warto pomyślec ;)
3
Hahaha no chyba sobie żarty stroi, ból **** bo jego autobus odpadł.
0
I takie wyniki niech pozostana ;)
0
Kolejny który ma jakies ale .. :)
1
El Clásico z Realem w kryzysie: „Wolę rozmawiać o nas, ponieważ u innych nic nie możemy zmienić."
Owszem możemy, ich jeszcze bardziej dobić :) Ale trzeba zagrać maksymalnie skoncentrowanym bo ten mecz będzie jak finał LM.