0

Ale Banega zayebał.....

0

O kurde Neymar z wolnego !!!!!!!!!!!!

1

Messi genialnie !!!!!!!!!!!!!!

0

2:2 Atletico :P

0

I po co takie nerwy do samego konca? :)

0

Kto wie może dzis Andres się przełamie, poczekajmy! :)

0

Super skład!! teraz tylko rozegrac wspaniały mecz i zdobyć 3 pkt! Vamos! :)

0

Dawać już ten mecz bo sie doczekac nie moge :) wygramy dzis i 3 pkt jada do Barcelony. VeB! :)

0

Sevilla-PSG-Valencia-PSG. Zapowada sie mega ciekawie! Z nietoperzami tez będzie bardzo cięzko, ale tak jak większosc licze na zdobycie 13-15 pkt :)

0

Ale oni się olataja tymi samolotami, masakra ;P

0

Mógłby Denis zagrac, ciekawe jakby się zaprezentował przeciwko swojemu klubowi.

0

Hehe wypożyczenie Douglasa, po ciul go było sprowadzac jak maja byc teraz takie problemy, no ale to normalka bo w FCB ostatnimi laty na pozycji obrońców były niewypały ;)

0

Leo to ciągle co mecz ma cos do pobicia :) Oby i dzis cos strzelił :)

0

Mathieu wygląda na tym zdjęciu jakby strzelił focha :D taki jakis niewyrażny siedzi :D

0

Niezle sie bawią, fajny zawód, dobra kasa, rozrywka, czego chciec więcej ;)

1

Pewnie i tak raczej odejdzie, ale kombinuje do samego konca w koncu on ma Barce w rekach a nie ona jego.

0

Statystyki Leo przeciwko Sevilli wyglądają imponująco, oby i dziś przedłuzył swoja dobra serie :)

0

Chciałbym aby Martin dostawał więcej szans, ciągle w niego wierzę i wiem że moze byc z niego PO Barcy na lata. Ale to moje zdanie, kazdy moze uwazac inaczej.

0

I to się nazywa dobre podejscie do sprawy, im wczesniej tym lepiej by póżniej nie było niespodzianek.

4

Roberto Carlos, Ronaldo, Roni, Dida, Adriano.. miazga!!!

0

Dawać juz ten mecz lepiej :)

1

Jeśli strzeli napewno nie będzie świętował tego, ale bramki mu bardzo życze i 3 pkt Barcelonie :)

14

Wygrać z Sevilla i zgarnąc 3 pkt
Wygrać z PSG na wyjedzie i zapewnić sobie dobra sytuacje na rewanż
Bezcenne dwie rzeczy.

0

Też mi nowość, to chyba oczywiste.

0

Ja tam marze aby Pogba trafił do Barcy :) a jak bedzie tego sie dowiemy ;)

0

Pełen emocji mecz sie zapowiada. Może Ivan cos strzeli jesli zagra? ;)

33

Niech biora sobie kogo chca, byle do Barcy trafił Pogba :)

3

Kapitalny wywiad pokazujący przez jaka droge musiał przej El Pistolero by znalezć się tutaj w Barcelonie :)
Określ FIFA jednym przymiotnikiem.
Jak to się mówi: pomidor.
Heheh rozbawiło mnie to :P

0

Jak w 2 minuty czytacie taki tekst ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?