Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Banega zayebał.....
0
O kurde Neymar z wolnego !!!!!!!!!!!!
1
Messi genialnie !!!!!!!!!!!!!!
0
2:2 Atletico :P
0
I po co takie nerwy do samego konca? :)
0
Kto wie może dzis Andres się przełamie, poczekajmy! :)
0
Super skład!! teraz tylko rozegrac wspaniały mecz i zdobyć 3 pkt! Vamos! :)
0
Dawać już ten mecz bo sie doczekac nie moge :) wygramy dzis i 3 pkt jada do Barcelony. VeB! :)
0
Sevilla-PSG-Valencia-PSG. Zapowada sie mega ciekawie! Z nietoperzami tez będzie bardzo cięzko, ale tak jak większosc licze na zdobycie 13-15 pkt :)
0
Ale oni się olataja tymi samolotami, masakra ;P
0
Mógłby Denis zagrac, ciekawe jakby się zaprezentował przeciwko swojemu klubowi.
0
Hehe wypożyczenie Douglasa, po ciul go było sprowadzac jak maja byc teraz takie problemy, no ale to normalka bo w FCB ostatnimi laty na pozycji obrońców były niewypały ;)
0
Leo to ciągle co mecz ma cos do pobicia :) Oby i dzis cos strzelił :)
0
Mathieu wygląda na tym zdjęciu jakby strzelił focha :D taki jakis niewyrażny siedzi :D
0
Niezle sie bawią, fajny zawód, dobra kasa, rozrywka, czego chciec więcej ;)
1
Pewnie i tak raczej odejdzie, ale kombinuje do samego konca w koncu on ma Barce w rekach a nie ona jego.
0
Statystyki Leo przeciwko Sevilli wyglądają imponująco, oby i dziś przedłuzył swoja dobra serie :)
0
Chciałbym aby Martin dostawał więcej szans, ciągle w niego wierzę i wiem że moze byc z niego PO Barcy na lata. Ale to moje zdanie, kazdy moze uwazac inaczej.
0
I to się nazywa dobre podejscie do sprawy, im wczesniej tym lepiej by póżniej nie było niespodzianek.
4
Roberto Carlos, Ronaldo, Roni, Dida, Adriano.. miazga!!!
6
Ta reprezentacja Brazylii z tymi zawodnikami to była miazga!
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/s720x720/11105149_760818637348840_7843351654372079309_n.jpg?oh=89c85578622de12dd4bb3d8fd056a5bd&oe=55DF1420&__gda__=1437365703_7c04a9ddfd44e081026f8957402b9992
0
Dawać juz ten mecz lepiej :)
1
Jeśli strzeli napewno nie będzie świętował tego, ale bramki mu bardzo życze i 3 pkt Barcelonie :)
14
Wygrać z Sevilla i zgarnąc 3 pkt
Wygrać z PSG na wyjedzie i zapewnić sobie dobra sytuacje na rewanż
Bezcenne dwie rzeczy.
0
Też mi nowość, to chyba oczywiste.
0
Ja tam marze aby Pogba trafił do Barcy :) a jak bedzie tego sie dowiemy ;)
0
Pełen emocji mecz sie zapowiada. Może Ivan cos strzeli jesli zagra? ;)
33
Niech biora sobie kogo chca, byle do Barcy trafił Pogba :)
3
Kapitalny wywiad pokazujący przez jaka droge musiał przej El Pistolero by znalezć się tutaj w Barcelonie :)
Określ FIFA jednym przymiotnikiem.
Jak to się mówi: pomidor.
Heheh rozbawiło mnie to :P
0
Jak w 2 minuty czytacie taki tekst ? :)