Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
To PSG to ostatnio przesladuje Barce.
0
Bardzo fajny tekst który opisuje sylwetke poszczegolnych graczy, dzięki i oby takich więcej :)
1
Sądzę że będzie też w przyszłosci najlepszym bramkarzem Barcy :)
5
Oby tylko nie było tak jak ostatnio gdy Moura jezdził po skrzydle jak chciał, PSG nawet bez Ibry i Verratti jest mocne i aby wywalczyc dobry wynik trzeba bedzie się niezle nabiegac..
0
Dokładnie dobrze mówisz, że tez odkopałes taki komentarz ;)
0
No i spoko koniec rozmowy.
0
Co masz takiego do kibiców Barcy?
12
Leo jest niesamowity, mając zaledwie 27 lat on tak dowali rekordy że nikt ich juz nie ruszy :)
0
Chciałbym dziś zobaczyc taki obrazek podczas meczu :)
0
Z Sevilla tez było że niepokonani i to sie sprawdziło, oby z PSG nie było tak samo choć remis to nie tragedia.
8
Banda wieśniaków żal takich kibiców, w sumie ich nie można nazwac "kibicami".
3
PSG mimo tych osłabień maja niezły skład na który trzeba bedzie dziś uważac by sobie nie skomplikowac sytuacji na rewanż.
0
Jak myślicie Atletico jest w stanie wyeliminowac Real na Bernabeu z LM?
0
W takim meczu gwiazd byłby taki sam byle tylko na siebie zwrócic uwagę.
0
Diego Alves za plecami Brawo, tu tez rywalizacja bedzie ciekawa do końca ;)
0
Zasłona dymna im sie udała ;P
0
No to teraz kolejny raz się oswoic z murawą i jutro rozegrać dobry mecz :)
0
Bramki i asysty moze miec ale co z tego jak swoim zachowaniem na boisku przynosi totalny wstyd?
1
Zobaczymy tym razem jesli zagrają 3-4-3 jak to będzie wyglądać, oby tylko nie było tak że gdy nie zagra Ibra to nasi przegraja ( tfu ) by pozniej miec cięzki rewanż jak to ostatnio było.
0
I bardzo dobrze Mats walcz oto czego pragniesz a napewno będzie Ci to dane :)
17
Bardzo podoba mi się jego wypowiedz o Leo :)
1
Swietna wiadomośc nareszcie ;) Jak widac po jego biegu nie widac sladu po kontuzji :)
1
Taa zespołowo.. pokazała to sytuacja z Bale jaki wielki kolega się rzuca bo to jemu zaliczyli bramke a nie Ronaldo któremu zalezy tylko na jak najwiekszej ilosci bramek.
13
Barca tęz uwielbia być w posiadaniu piłki i to ona jutro będzie w tym aspekcie lepsza ;) Oby nasi wykorzystali osłabienia PSG i wywalczyli solidny wynik przed rewanżem na Camp Nou.
0
Mi nie chodzi oto że Messi gra w FCB a Ronaldo w Realu, tylko nie oszukujmy sie ale Ronaldo to akurat nie gra zespołowo tylko dla siebie, dlatego uważam że taka współpraca byłaby nikła.
0
Haha dobre :D chłopak załozył czapke jak widac bo mu zimno :D
1
Fajne podsumowanie, miejmy nadzieje ze Valencia lub Sevilla zatrzyma Real.. Ronaldo na tej powtórce przegina pałe kolejny raz, on wstydu nie ma za grosz.
0
Munir jaki fryz ło matko :D
3
Tarzan trenerem Barcy z takim charakterem i walecznościa bezcenne! :)
1
Współpraca Ronaldo z Leo? nie sądzę :P A składy sa mega, gdyby najsilniejsze zespoły miały takie jedenastki to przeciwnicy z dolnej częsci tabeli chyba walkower z miejsca :D