16

To PSG to ostatnio przesladuje Barce.

0

Bardzo fajny tekst który opisuje sylwetke poszczegolnych graczy, dzięki i oby takich więcej :)

1

Sądzę że będzie też w przyszłosci najlepszym bramkarzem Barcy :)

5

Oby tylko nie było tak jak ostatnio gdy Moura jezdził po skrzydle jak chciał, PSG nawet bez Ibry i Verratti jest mocne i aby wywalczyc dobry wynik trzeba bedzie się niezle nabiegac..

0

Dokładnie dobrze mówisz, że tez odkopałes taki komentarz ;)

0

No i spoko koniec rozmowy.

0

Co masz takiego do kibiców Barcy?

12

Leo jest niesamowity, mając zaledwie 27 lat on tak dowali rekordy że nikt ich juz nie ruszy :)

0

Chciałbym dziś zobaczyc taki obrazek podczas meczu :)

0

Z Sevilla tez było że niepokonani i to sie sprawdziło, oby z PSG nie było tak samo choć remis to nie tragedia.

8

Banda wieśniaków żal takich kibiców, w sumie ich nie można nazwac "kibicami".

3

PSG mimo tych osłabień maja niezły skład na który trzeba bedzie dziś uważac by sobie nie skomplikowac sytuacji na rewanż.

0

Jak myślicie Atletico jest w stanie wyeliminowac Real na Bernabeu z LM?

0

W takim meczu gwiazd byłby taki sam byle tylko na siebie zwrócic uwagę.

0

Diego Alves za plecami Brawo, tu tez rywalizacja bedzie ciekawa do końca ;)

0

Zasłona dymna im sie udała ;P

0

No to teraz kolejny raz się oswoic z murawą i jutro rozegrać dobry mecz :)

0

Bramki i asysty moze miec ale co z tego jak swoim zachowaniem na boisku przynosi totalny wstyd?

1

Zobaczymy tym razem jesli zagrają 3-4-3 jak to będzie wyglądać, oby tylko nie było tak że gdy nie zagra Ibra to nasi przegraja ( tfu ) by pozniej miec cięzki rewanż jak to ostatnio było.

0

I bardzo dobrze Mats walcz oto czego pragniesz a napewno będzie Ci to dane :)

17

Bardzo podoba mi się jego wypowiedz o Leo :)

1

Swietna wiadomośc nareszcie ;) Jak widac po jego biegu nie widac sladu po kontuzji :)

1

Taa zespołowo.. pokazała to sytuacja z Bale jaki wielki kolega się rzuca bo to jemu zaliczyli bramke a nie Ronaldo któremu zalezy tylko na jak najwiekszej ilosci bramek.

13

Barca tęz uwielbia być w posiadaniu piłki i to ona jutro będzie w tym aspekcie lepsza ;) Oby nasi wykorzystali osłabienia PSG i wywalczyli solidny wynik przed rewanżem na Camp Nou.

0

Mi nie chodzi oto że Messi gra w FCB a Ronaldo w Realu, tylko nie oszukujmy sie ale Ronaldo to akurat nie gra zespołowo tylko dla siebie, dlatego uważam że taka współpraca byłaby nikła.

0

Haha dobre :D chłopak załozył czapke jak widac bo mu zimno :D

1

Fajne podsumowanie, miejmy nadzieje ze Valencia lub Sevilla zatrzyma Real.. Ronaldo na tej powtórce przegina pałe kolejny raz, on wstydu nie ma za grosz.

0

Munir jaki fryz ło matko :D

3

Tarzan trenerem Barcy z takim charakterem i walecznościa bezcenne! :)

1

Współpraca Ronaldo z Leo? nie sądzę :P A składy sa mega, gdyby najsilniejsze zespoły miały takie jedenastki to przeciwnicy z dolnej częsci tabeli chyba walkower z miejsca :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?