Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Taka ciekawostka: Mathieu mi zwalił kupon na którym miałem czyste konto Barcy po dobrym kursie i nerwica mnie dopadła bo brakowało kilka minut do końca meczu.
1
Co tu dużo mówić, Paryż zdobyty! :)
0
Jutro będzie news że PSG chce kupić Neymara i wcale sie nie zdziwie jak go ujrze :D
7
Wydać 5 mln i teraz miec jednego z najlepszych obrońcówna świecie wartego 10 razy tle? Bezcenne! Brawo Gerard :)
12
Luis ma absolutna rację, w rewanzu trzeba zagrać równie dobrze jak dziś tym bardziej że wróci juz Ibra i Verratti. A Ty El Pistolero strzelaj częsciej z tych palców i do bramki bo dobrze Ci to wychodzi! :)
23
Oby tylko to nie było nic poważnego i wrócił szybko do pełnej dyspozycji.
0
Tak jest piekne zwycięstwo! VeB !! :)
2
A miałem na kuponie czyste konto Barcy, Mathieu kurna mac....
0
Mathieu o ja prd .......
0
El Pistolero oooo skubany ale to zrobił !! :)
1
Bardzo dobra zmiana przydadzą się teraz dodatkowe centymetry w obronie
0
Brawo Mats !!!!!!!
0
Sorki Suarez ! :)
0
Suarez Suarez Suarez !!!!!!!!!!!!!!!
1
Trzeba uwazac teraz na Lucasa
2
Messi zaczepniś ;) mało spotykane ;)
0
Kurcze szkoda Iniesty :/
0
Eto'o na trybunach ;)
0
Jeszcze jest 2 połowa ;)
2
Gramy dobrze tylko utrzymac ten poziom i nie popełnic błedu jak z Sevilla!!!
1
Heh Ter Stegen dobre ;D
4
Hahah z 4 na spalonym byłoby :D
3
Wielki Szef szacun twardy z Ciebie chłop!
3
Kapitalnie Mascherano !!!!!!
1
Ney dziecko w drodze ! :_)
0
Yeaaaa Neymar !!!!!!!!!!!!!!
1
A jednak z czwórką obrońców. Cieszy mnie fakt że gra Martin oby pokazał sie z dobrej strony :) Ale Mascherano na ŚO przy stałych fragmentach to troszke ryzyko, ale napewno da radę :) No to Vamos Barca! :)
0
Haha no rozbawił mnie i to totalnie! Pastore najlepszy :D komedia normalnie :D
2
Oby i dzis Neymar rozegrał solidny mecz, lecz reszta tez musi zagrac na 200 % by wywieżć jak najlepszy wynik z Paryża.
0
Dobrze choc że postawa Barcy przy stałych fragmentach wygląda o niebo lepiej, może Pique dziś cos strzeli? ;) fajnie byłoby :D