Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No w końcu mu wyszła idealnie dziś :D
1
Oby tylko utrzymał formę a napewno da nam kibicom wiele radości z jego występów :)
7
Jeszcze Leo przed nim :)
0
I dobrze ze na tych najważniejszych rywali strzela tak ważne gole :)
2
Chyba " Miszcze " bo na Mistrzów to nie wyglądają :D
21
Najważniejsza ciekawostka to dobry mecz Don Andresa i jego asysta :)
0
Piękny mecz :) Barca w pełni zasłużenie wygrywa, cieszy bardzo dobry mecz Andresa i jego asysta :) VeB!
0
Bayern 6-1 ;D
5
Porto odrabia :D
2
Pięknie Mats :)
0
Pique to nie jest pewny co do wybic dzis...
0
O kurde myslalem ze gol, brawo Mats!
0
Lewy tez miedzy nogami przeciwnika strzelił bramke :D
2
Jak ten mecz moze byc nudny? chyba ogladasz lige Polska..
0
Jest pieknie!!! Alves niezła asysta do Neymar :) tylko forum padło :( Bayern co robi... 5-0
0
Luiz znowu osmieszony tym razem przez Neymara bo go nie zatrzymał :D
3
Andres historyczna asysta! Neymar gol !!!!!!!!!!!
3
Świetne podsumowanie! :) A bramka Griezmanna miazga!!
0
No to wielka Barco czas na przypieczętowanie awansu! Vamos! :)
0
Szybki jesteś w takim czasie przeczytać, no ale w koncu najważniejsze polecenia.
0
Na chwile obecną przy Bravo i Mats to nie ma szans na przebicie się, dziwię mu się tylko że tak mu odpowiada jego sytuacja.. przecież on spokojnie w średnim europejskim klubie by sobie świetnie radził.
4
Heh bombardowanie na całego ;) Szkoda tylko że Masip nie dostaje nigdzie szans bo to też dobry bramkarz przeciez :)
2
No zobaczymy czy będzie to szczęsliwy jubileusz, oby Barca wygrała to spotkanie.
0
Dokładnie bardzo dobrze piszesz.
3
Nie zgadzam sie z Tobą, gdyby Barca grała tak jak w pierwszej połowie to całkiem możliwe ze do tej sytuacji i remisu 2-2 by nie doszło.
1
Owszem wygrywa zespoł spotkania pod jego opieką, ale moze byc tak że Barca wygra 20 spotkań z rzędu i będzie wszedzie w finale a ich nie wygra, lub tego najważniejszego LM. Tak więc z opinią o Enrique trzeba sie wstrzymać do konca sezonu :]
0
A jak odchodził, lub był już w Bayern to było Pep wróc do Barcy na forum w komentarzach.. ;)
8
Byle Barca nie zlekceważyła PSG tak jak to miało miejsce w przypadku z Sevilla w drugiej połowie, a będzie bardzo dobrze myślę.
0
To czy dobrze sobie poradził przekonamy sie na koniec sezonu czy Barca zdobędzie jakies trofea.
0
Piękna statystyka, widać jest ciąg drużyny :)