0

No w końcu mu wyszła idealnie dziś :D

1

Oby tylko utrzymał formę a napewno da nam kibicom wiele radości z jego występów :)

7

Jeszcze Leo przed nim :)

0

I dobrze ze na tych najważniejszych rywali strzela tak ważne gole :)

2

Chyba " Miszcze " bo na Mistrzów to nie wyglądają :D

21

Najważniejsza ciekawostka to dobry mecz Don Andresa i jego asysta :)

0

Piękny mecz :) Barca w pełni zasłużenie wygrywa, cieszy bardzo dobry mecz Andresa i jego asysta :) VeB!

0

Bayern 6-1 ;D

5

Porto odrabia :D

2

Pięknie Mats :)

0

Pique to nie jest pewny co do wybic dzis...

0

O kurde myslalem ze gol, brawo Mats!

0

Lewy tez miedzy nogami przeciwnika strzelił bramke :D

2

Jak ten mecz moze byc nudny? chyba ogladasz lige Polska..

0

Jest pieknie!!! Alves niezła asysta do Neymar :) tylko forum padło :( Bayern co robi... 5-0

0

Luiz znowu osmieszony tym razem przez Neymara bo go nie zatrzymał :D

3

Andres historyczna asysta! Neymar gol !!!!!!!!!!!

3

Świetne podsumowanie! :) A bramka Griezmanna miazga!!

0

No to wielka Barco czas na przypieczętowanie awansu! Vamos! :)

0

Szybki jesteś w takim czasie przeczytać, no ale w koncu najważniejsze polecenia.

0

Na chwile obecną przy Bravo i Mats to nie ma szans na przebicie się, dziwię mu się tylko że tak mu odpowiada jego sytuacja.. przecież on spokojnie w średnim europejskim klubie by sobie świetnie radził.

4

Heh bombardowanie na całego ;) Szkoda tylko że Masip nie dostaje nigdzie szans bo to też dobry bramkarz przeciez :)

2

No zobaczymy czy będzie to szczęsliwy jubileusz, oby Barca wygrała to spotkanie.

0

Dokładnie bardzo dobrze piszesz.

3

Nie zgadzam sie z Tobą, gdyby Barca grała tak jak w pierwszej połowie to całkiem możliwe ze do tej sytuacji i remisu 2-2 by nie doszło.

1

Owszem wygrywa zespoł spotkania pod jego opieką, ale moze byc tak że Barca wygra 20 spotkań z rzędu i będzie wszedzie w finale a ich nie wygra, lub tego najważniejszego LM. Tak więc z opinią o Enrique trzeba sie wstrzymać do konca sezonu :]

0

A jak odchodził, lub był już w Bayern to było Pep wróc do Barcy na forum w komentarzach.. ;)

8

Byle Barca nie zlekceważyła PSG tak jak to miało miejsce w przypadku z Sevilla w drugiej połowie, a będzie bardzo dobrze myślę.

0

To czy dobrze sobie poradził przekonamy sie na koniec sezonu czy Barca zdobędzie jakies trofea.

0

Piękna statystyka, widać jest ciąg drużyny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?