1

Bardzo dobrze symulka !!!

0

Mathieu za Rafe

0

Nosz kurde Neymar takie cos????

0

Za samą reakcje by nie dostał, cos sie odezwał napewno do sedziego, tylko po kiego ciula..

2

Przegięcie totalne !!!!!!!!!!!!!

0

Bardzo dobra pierwsza połowa, czekam z niecierpliwościa na druga :)

0

Suarez jest dzis niesamowity :)

1

Trener Espanyol przed meczem: " Nie boimy sie trio Barcy " - pewnie mu teraz głupio ;)

0

Lionel Messii!!!!!!! :)

0

Neymarrrrrrr goallllll ! :)

0

Haha ale szkoda ze to nie wpadło :D

0

Znowu bliskooo :)

0

Piękny początek meczu byłby :)

0

Zaczynamy miłego meczyku Wszystkim!!! :)

0

Najwidoczniej, szkoda gadać.

1

Nwm o co Ci biega ale koncze tę rozmowę bo Cie zrozumieć nie można wciskasz mi na siłę Roberto jak na Andresa sie mówi też Magik, no ale pewnie tego nie wiesz.

5

No i co? przeciez mi chodzi o Inieste a nie o Roberto. Widzisz gdzies napisane jego nazwisko?

2

I do czego mi to napisałes?

5

Fajnie że Rafa dostał szanse :) Oby i nasz Magik dzis błysnął! :) po 3 pkt! VeB!!!

0

On praktycznie jest bez gry, szkoda by marnował tylko czas bo lata niestety leca do przodu a nie do tyłu. Ale to juz on sam i klub zadecyduje co dalej.

0

Trzeba ten mecz dziś wygrać dla Tito bo on napewno patrzy na Barce z góry!

0

Juz Leo napewno sie postara aby zapewnic Barcelonie finał LM :)

0

Heh Montoya i Bartra poza składem, normalka.

0

Alaba to spora strata dla Bayernu i oczywiscie Ribery. Ale dla nas to jest pozytywna wiadomosc ;)

0

Nie boi się naszego trio w ataku? Zobaczymy po meczu jak tak to trio ich rozwali co będzie mówił.

1

Ten mecz musimy wygrac to sa Derby więc nie chodzi tylko o 3 pkt lecz o cos więcej. Damy rade :)

0

Po to aby było weselej :)

1

Jak Navarro by rzucił to prowadzili by 1 pkt na 5 sekund przed koncem i w takim momencie wszystko sie mogło zdarzyc. Ale było mineło nie ma co wracać juz do tego.

0

Bedzie cięzko to napewno, ale jak Barca zagra na swoim najwyzszym poziomie to na Camp Nou mogą wypracowac dobry wynik na rewanż.

0

Wygramy te Derby, nasi napewno wiedzą jaka jest stawka takiego spotkania i że tytuł jest coraz bliżej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?