1

No zobaczymy jak to będzie, jedno jest pewne La Liga jest najlepsza w Europie.

12

102 gole a sezon trwa.. :)

9

Brawo dla FIFA jeśli to prawda z tymi karami, skoro Barca dostała to i sprawiedliwośc musi być. Niech sie biorą tez za inne kluby w Europie.

2

No to Bayern ma spore kłopoty, z drugiej strony szkoda bo wiemy że im mocniejsze składy tym ciekawsze widowisko, no ale cóż taka jest juz piłka. A Barca w komfortowej sytuacji kadrowej :P

0

I git tak ma być :) Barca jako jedyna czuję zdobędzie tryplet :)

2

Hah Neuer poprzeczka :D

55

Generał ma zakonczyć karierę na Camp Nou i tyle w temacie!

0

Ależ piękny wieczór :)
Brawo dla redakcji za tytuł, trafiliscie w 10 ! :D

3

Coś nieprawdopodobnego co oni wyprawiają na boisku :)

0

Nieważne jak, ważne aby wpadło :)

43

To jest napastnik jakiego Barca potrzebowała od lat ! :)

4

Brawo Mathieu ;)

8

Ale fart zatrzymała sie na słupku :)

0

I Martin sobie cos pogra :)

0

Luisito bliskooooo :)

0

Pedro za Generała??? No to Leo środek pola ;)

4

Mój mistrz !! powinni go odznaczyc jak na avatarze :)

0

No i Leo Messi kolejny gol :)

0

To wpadaj na Mielec napijemy sie :)

0

No jak tam wolisz :D

0

Mielec kojarzysz ? :))

0

Czemu za rok ? 18 lat ? :D

3

Eee ludzie wpadaj ktos na wódeczke mieszka ktos podkarpackie? :D

0

Getafe R.I.P :D

0

Messiego? jak on walczy o KS.. miało byc wyżej ..

4

Jak jak kocham Barce masakra :)

9

Brawo Adriano za interwencje :)

14

Pije browara, oglądam kapitalny mecz, morda się sama cieszy, czego chciec więcej? :) Dziekuje Barco :)

2

To jak wymienili te podania po których padła bramka to majstersztyk :)

0

Suarez drugi gol! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?