0

Oj to tylko taki żarcik jest :)

0

Niech dają 100 mln i załatwione heh ;)

0

To Ty, ja wole emocje bo to najpiekniejsze w piłce ;)

0

No takiego zachowania nie da się zrozumieć. Żałosne zachowanie jak na piłkarza który otrzymał ZP.

1

Hah kara po byku.

7

Szkoda że Thiago odszedł, bo teraz w środku pola by sie przydał, no ale to był jego wybór ;)

2

Pep wie dobrze że z Barcą w takiej formie nie ma żartów.

1

No co zrobić, Arbeloa był pierwszy i miał prawo by to wbić, ale cóz on tego nie rozumie ze sa jeszcze koledzy w zespole.

1

Dokładnie dobrze powiedziane! ;)

5

Co tu pisac wystarczy to obejrzeć a dowiesz się wszystkiego:
https://instagram.com/p/2EkYXgL3vr/

0

No z tego też mam beke :D Zajebiscie gościu to mówi :D

0

A daj spokój.. foch bo to on nie dołozył nózki i nie odskoczył Leo w klasyfikacji. A niech go Messi wyprzedzi, bo szkoda słow do takich jak Ronaldo.

13

https://instagram.com/p/2EkYXgL3vr/

Macie oto cały Ronaldo. I niech ktos powie że on nie jest samolubem i gra tylko dla siebie a nie dla drużyny. Tak się wsciekać na oczach kolegów, no sorry ale żal.

0

I dobrze, lepsze emocje beda :)

1

Walcott był chyba w Amsterdamie... :D

78

Dokładniee gdyby nie kara Luisa to ten rekord by pękł jak balon ;) ale ja wierzę ze nasi jeszcze dadzą rade :)

0

A mnie bardzo cieszy to że nasz Andres wraca do pełni formy :)

1

No to własnie od tego sa by takie sprawy wyciągać, i niech robia to sprawedliwie a nie tylko ze jeden klub upitola na zakazie.

0

A ja apeluję o wywalenie tego Pana z FCB :)

5

No właśnie niech się powoli wdrąża więc kilka minut by mu sie przydało na początek :P

0

Oby zagrał życze mu szybkiego powrotu do zdrówka ;)

0

Po co tak długo czekać skoro Cordoba to w sam raz przeciwnik na debiut :)

0

Tylko pytanie czy zostanie wgl. powołany na ten mecz ;)

0

Pewnie Vermaelen i tak nie zaliczy debiutu ;)

0

Czasem jak oglądam PSV i jak gra w składzie to robi na mnie ogromne wrażenie, ma talent do gry i napewno zgłosi sie po niego lepszy klub.

0

A szacunek gdzie? Nie zapominaj że Bayern mimo tych kontuzji ma szeroki skład i wszystko się zdarzyć może. To czy LM będzie nasza przekonamy się po dwumeczu z Bayern i ewentualnym finale.

2

Tam też moga być jakieś nieprawidłowości bo tam sporo młodzików sprowadzają.

0

W sumie spoko rywale, spotkania z Chelsea i MU beda ciekawe ;)

1

No to sie Lewy załatwił tez konkretnie.

0

No wiem :D ale równie dobrze Juve może to zrobic, a ja czuję ze to będzie nasza kochana Barcelona :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?