Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj to tylko taki żarcik jest :)
0
Niech dają 100 mln i załatwione heh ;)
0
To Ty, ja wole emocje bo to najpiekniejsze w piłce ;)
0
No takiego zachowania nie da się zrozumieć. Żałosne zachowanie jak na piłkarza który otrzymał ZP.
1
Hah kara po byku.
7
Szkoda że Thiago odszedł, bo teraz w środku pola by sie przydał, no ale to był jego wybór ;)
2
Pep wie dobrze że z Barcą w takiej formie nie ma żartów.
1
No co zrobić, Arbeloa był pierwszy i miał prawo by to wbić, ale cóz on tego nie rozumie ze sa jeszcze koledzy w zespole.
1
Dokładnie dobrze powiedziane! ;)
5
Co tu pisac wystarczy to obejrzeć a dowiesz się wszystkiego:
https://instagram.com/p/2EkYXgL3vr/
0
No z tego też mam beke :D Zajebiscie gościu to mówi :D
0
A daj spokój.. foch bo to on nie dołozył nózki i nie odskoczył Leo w klasyfikacji. A niech go Messi wyprzedzi, bo szkoda słow do takich jak Ronaldo.
13
https://instagram.com/p/2EkYXgL3vr/
Macie oto cały Ronaldo. I niech ktos powie że on nie jest samolubem i gra tylko dla siebie a nie dla drużyny. Tak się wsciekać na oczach kolegów, no sorry ale żal.
0
I dobrze, lepsze emocje beda :)
1
Walcott był chyba w Amsterdamie... :D
78
Dokładniee gdyby nie kara Luisa to ten rekord by pękł jak balon ;) ale ja wierzę ze nasi jeszcze dadzą rade :)
0
A mnie bardzo cieszy to że nasz Andres wraca do pełni formy :)
1
No to własnie od tego sa by takie sprawy wyciągać, i niech robia to sprawedliwie a nie tylko ze jeden klub upitola na zakazie.
0
A ja apeluję o wywalenie tego Pana z FCB :)
5
No właśnie niech się powoli wdrąża więc kilka minut by mu sie przydało na początek :P
0
Oby zagrał życze mu szybkiego powrotu do zdrówka ;)
0
Po co tak długo czekać skoro Cordoba to w sam raz przeciwnik na debiut :)
0
Tylko pytanie czy zostanie wgl. powołany na ten mecz ;)
0
Pewnie Vermaelen i tak nie zaliczy debiutu ;)
0
Czasem jak oglądam PSV i jak gra w składzie to robi na mnie ogromne wrażenie, ma talent do gry i napewno zgłosi sie po niego lepszy klub.
0
A szacunek gdzie? Nie zapominaj że Bayern mimo tych kontuzji ma szeroki skład i wszystko się zdarzyć może. To czy LM będzie nasza przekonamy się po dwumeczu z Bayern i ewentualnym finale.
2
Tam też moga być jakieś nieprawidłowości bo tam sporo młodzików sprowadzają.
0
W sumie spoko rywale, spotkania z Chelsea i MU beda ciekawe ;)
1
No to sie Lewy załatwił tez konkretnie.
0
No wiem :D ale równie dobrze Juve może to zrobic, a ja czuję ze to będzie nasza kochana Barcelona :)