Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A jednak Neymar gol gol gol ! :)
0
Karny hahaha :D miazga dziś :D
0
Messi strzelił !!!!!!!!!!!!!!!! :)
2
Haha ale akcja Messi gol ! :)
3
Waka Waka gol gol ! :)
0
Neymar ło matko :D
0
Piękna interwencja Claudio ;)
0
Alvesowi wyszły wrzutki udane na milion :D
0
Suarez kapitalny transfer! :)
0
Suarez x2 pięknie !! :)
0
Messi ze łba :)
1
Kosmita i 0-3 !! :)
3
Iniesta nie chciał byc gorszy od Leo i tez posłał genialna piłe :) bramka do szatni cos pieknego! :)
0
Jest El Pistolero goll ! :)
2
Mozesz sprawdzić :)
2
Ja tam złego słowa na Ivana nie mówiłem :)
1
Kto dał piłe?? Kosmita Messi!!!!!!!!!
1
Rakitic ale zayebał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nie wierze!!!!!!!!!!!!!!
0
O zesz kurna nie wpadło :/
0
Masakra z PSG sie tak nie meczylismy jak z nimi dziś
0
Hahaha Alves w kosmos
0
No to jedziemy po 3 pkt!! :)
3
Ja tam bym chciał aby Pogba trafił do Barcy :)
1
City to tylko kasą przekonuje żal mi takich klubów i takiej polityki.
1
Haha to po jakiego ciula obejmował stanowisko trenera Chelsea?
3
Messi by mu założył siate i nokaut :D
1
Skład MD bym wybrał. Ciekawe czy od początku zagra nasze trio czy tez Pedro za jednego z tej trójki.
4
Szkoda że mu się kontuzja przytrafiła, bo byłby bardzo potrzebny teraz rezerwie w tych trudnych chwilach w walce o utrzymanie.
1
Messi by wygrał na ringu z Ronaldo :D