1

A jednak Neymar gol gol gol ! :)

0

Karny hahaha :D miazga dziś :D

0

Messi strzelił !!!!!!!!!!!!!!!! :)

2

Haha ale akcja Messi gol ! :)

3

Waka Waka gol gol ! :)

0

Neymar ło matko :D

0

Piękna interwencja Claudio ;)

0

Alvesowi wyszły wrzutki udane na milion :D

0

Suarez kapitalny transfer! :)

0

Suarez x2 pięknie !! :)

0

Messi ze łba :)

1

Kosmita i 0-3 !! :)

3

Iniesta nie chciał byc gorszy od Leo i tez posłał genialna piłe :) bramka do szatni cos pieknego! :)

0

Jest El Pistolero goll ! :)

2

Mozesz sprawdzić :)

2

Ja tam złego słowa na Ivana nie mówiłem :)

1

Kto dał piłe?? Kosmita Messi!!!!!!!!!

1

Rakitic ale zayebał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nie wierze!!!!!!!!!!!!!!

0

O zesz kurna nie wpadło :/

0

Masakra z PSG sie tak nie meczylismy jak z nimi dziś

0

Hahaha Alves w kosmos

0

No to jedziemy po 3 pkt!! :)

3

Ja tam bym chciał aby Pogba trafił do Barcy :)

1

City to tylko kasą przekonuje żal mi takich klubów i takiej polityki.

1

Haha to po jakiego ciula obejmował stanowisko trenera Chelsea?

3

Messi by mu założył siate i nokaut :D

1

Skład MD bym wybrał. Ciekawe czy od początku zagra nasze trio czy tez Pedro za jednego z tej trójki.

4

Szkoda że mu się kontuzja przytrafiła, bo byłby bardzo potrzebny teraz rezerwie w tych trudnych chwilach w walce o utrzymanie.

1

Messi by wygrał na ringu z Ronaldo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?