2

Hahaha zajebiste to jest :D
Co znaczy Visca El Barca? Chciałbys wiedzieć i sam sprawdza w google :D

0

Takie zycie, taka piłka ;]

0

Bernat dobrze powiedział :D

1

Pięknie opisała redakcja kolor zielony :)

9

Nasza Wielki Kosmita!
Takie miny miał Pep po bramkach Messiego ;)

2

Jeśli zagraja tak jak wczoraj to będa go miec ;] 3-0 to bardzo dobry wynik i spokój na rewanż ;] Barca to nie Porto i nie da sobie wbic 5 bramek w pierwszej połowie ;]

1

Wczoraj Ivan ładnie śmignął prawą stroną w pierwszej połowie :)

0

Nawet bez strzelonej bramki będziemy miec sporą przewage od początku meczu.

1

Jak czytam o Messim to mnie cary przechodzą! :) Haha Morata strzelił brame Realowi i juz zainteresowani by wrócił, żal :)

0

No to sie porobiło :D

0

Nie tak sobie pewnie Pep wyobrażał powrót na Camp Nou, ale cóż to w końcu Barca wiedział co się może świecic ;)

4

Redakcja wie dobrze co na czarno dac :D

5

Owszem przyznaje sie byłem wkurzony po tym co robił i tego chciałem, narazie od tej pory ani go nie chwale nie nie narzekam, poczekam do końca sezonu i wtedy sie wypowiem po tym co osiągnie z zespołem ;)

2

Bayern w życiu nie odrobi strat, nie z Barcą w takiej formie. Trzeba tylko dopilnowac wszystkiego w rewanżu i po 90 minutach świętowac wielki awans do finału w Berlinie :)

5

Druga brama Messiego cudo i to jak objechał ich a potem kapitalny lobik :) Brak słów by opisac Leo niesamowity człowiek :)

0

Barca spokojnie ma finał w kieszeni w rewanżu jesli tylko zagraja tak jak dzis, im by nawet Robben, Ribery i Alaba nie pomogli :)

17

Messi nie pozwala na to by jakis rekord nie należał do niego hehe :)

3

Piękna pamiątka dla Messiego :)

1

Oj Neuer przyznaj sie że nie miałes szans obronić strzału kosmity a nie ;)

0

No to jajca na całego, tego bym sie nie spodziewał. Ciekawe co dalej?

2

Pisałem że niech se odpuszczą bo już wielu próbowało zatrzymac Leo :) Pique dobrze gada :)

0

Messi kosmita, boje się go!! :)

2

Barca przez cały mecz była górą, tylko nic nie wpadało az do błysku Leo i zakończenia Neya :)

0

Oni decydują, nie my.

0

Jest wprost zajebiście Panie i Panowie!! :) Mamy na 99,9% Finał LM :)

0

Barca Barca Barca Kocham Cie na zawsze tylko Ty !!!!!! :)

4

Zajebiście się oglądałeo na TVP !! :) Messi !!! Neymar !!! Barca kapitalnie !!!!!! :) VeB ! :)

0

hahaah dobre! :D

0

Redakcja tez ma swoje życie nie tylko forum, zapamiętaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?