Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pan się nie znasz :)
2
To tylko pokazuje jakich mamy świetnych bramkarzy :)
0
Piękna brama nie ma co ;)
0
Ależ Argentyna ma skład.. nic tylko życzyć im sukcesu.
5
Haha z tym nurkowaniem Ronaldo duży ++ :D
Kurde brama Pedro kapitalna, ale oddałem głos na Isco mimo że gra w Realu bo też pociągnał konkretnie :)
0
To będzie szczęsliwy wieczór czuję! :)
2
Tyle gadania o meczu a skończy sie tym że Barca wygra i beda płakać w wypowiedziach po meczu.
0
Z tego zdania mam taka beke że hoho:
Wygramy w rewanżu 4:0 i mam nadzieję być gotowym do gry w finale – powiedział piłkarz Bayernu
Hahaha chyba odwiedził Amsterdam ostatnio :D
1
No właśnie Bayern u siebie jest grozny, ale z takim Augsburg przewalił. Damy radę Barca jest wielka i wywalczy sobie Finał! VeB! :)
0
No może być jak najbardziej :D
0
Ale się im w tych łbach pierdzieli, szkoda gadać kurde.
0
No to mówie ze poradza sobie nasi :)
2
Bayern może mieć ta przewage że graja u siebie a na ich stadionie maja wspaniała atmosferę. Ale poradzą sobie nasi :)
0
A ja mam nadzieję że Wielki Szef w końcu strzeli bramke dla Barcy bo nalezy mu sie ! :)
Barca ofensywnie, no przeciez nie autobus Barca tak nie gra :) :D
0
Mhm, już widzę jak Barca w takiej formie, takim składzie traci 3 bramki do zera i jest dogrywka ;]
7
Haha to że daliście lekcji Porto to nie znaczy że dacie Barcelonie bo jej 6 bramek nie wsadzicie. Powodzenia.
1
Kapitalna wypowiedz Pepa jesli chodzi o pytanie Zycie trenera!
Mamy 3-0 wydaje się że jestśmy w finale ale trzeba będzie jeszcze rozegrac wielkie 90 minut i wywalczyć awans, bo na dogrywke jakos nie licze.
0
:)
0
Mógłby ten mecz być juz dzis ):
1
No też dobrze powiedziane.
3
Nie da sie tak co roku wszystkiego wygrywać, ale widać że nie rozumia wszyscy.
0
Brawo Panowie :) Rekord napewno pobija z łatwościa :)
4
Chodzi mi oto że jak narazie to wszystko się im sypie i atmosfera się robi gorąca :D
0
No on tez odwalał z tymi strojami :D
0
Dobre dzięki za linka :D
2
Haha jak zawsze stylówa musi być :D
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/s720x720/11023518_10153460435644305_7490691453288114419_n.jpg?oh=84f88852dc539c3d51186adf70472f6c&oe=55C63976
0
Masz to jak w banku że wypiję :D
5
Kurcze tez chciałbym taka kolekcje mieć :)
1
Wygrał wszystko co mógł druzynowo :) Andres jest fantastyczny, oby także zakończył w Barcelonie karierę i rozegrał wiele sezonów jeszcze w FCB :)
0
Ale tam musiało być wesoło jak było 0-2 :D