2

Jest mamy to!!!!!!!! Campeones !!!!!!!!!!!!!

1

Real 1-4 sie rozstrzelali

0

I Real 1-3

6

Kapitalne zachowanie kibiców !!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Ludzie jak tylko utrzymamy to mamy mistrza i tak bez wzgledu na to że Real wygrał :)

0

Real 1-2

1

Real 1-1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

2

Neymar łooo......

3

Niezawodny Leo Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Lucho z asystentem chyba dostał info że Real prowadzi

3

Real 0-1....

2

Przeciez Luisa brak dzis ...

28

Haha jak mu patrzy na zegarek :D

1

Nie ma mowy o karnym, Alves się zabawiał w nurka tym razem.

0

Ludzie tym razem to nie wina sedziego tylko Alvesa sam se zanurkował bez kontaktu

3

Szczerze to nie widziałem tam zadnego kontaktu

0

hahahahha żal

2

Pedro zarobił pod kolor koszulki.

0

Groznie Atletico od początku.

0

Brawo Bravo!

0

Kurcze 3 minuta ale narazie słaboo.. :)

0

Nie sądzicie że słabo gramy? :D

0

Te Undiano tylko sprawiedliwie.

3

Panu już podziękujemy.

1

Szkoda tylko że dopiero teraz złapali taka fajną formę i w Eurolidze sie nie powiodło..

1

Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało z przodu z Pedro bez naszego pełnego tridente. Poza tym skład dobry, zdobyc 3 pkt i świętowac Mistrzostwo! Vamos!

5

Bardzo dobry pomysł.

2

Mecz o mistrza a Ty nie oglądasz? :D Ja bym tak nie mógł gdybym miał wybierać to tylko Barca ;)

1

Ja nie wklejam żadnych komentarzy, nie odwiedzam ich strony, nie oglądam ich spotkań bo mnie nie interesuje ten klub.

0

Zobaczymy jak to będzie około 21 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?