Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jest mamy to!!!!!!!! Campeones !!!!!!!!!!!!!
1
Real 1-4 sie rozstrzelali
0
I Real 1-3
6
Kapitalne zachowanie kibiców !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Ludzie jak tylko utrzymamy to mamy mistrza i tak bez wzgledu na to że Real wygrał :)
0
Real 1-2
1
Real 1-1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
2
Neymar łooo......
3
Niezawodny Leo Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Lucho z asystentem chyba dostał info że Real prowadzi
3
Real 0-1....
2
Przeciez Luisa brak dzis ...
28
Haha jak mu patrzy na zegarek :D
1
Nie ma mowy o karnym, Alves się zabawiał w nurka tym razem.
0
Ludzie tym razem to nie wina sedziego tylko Alvesa sam se zanurkował bez kontaktu
3
Szczerze to nie widziałem tam zadnego kontaktu
0
hahahahha żal
2
Pedro zarobił pod kolor koszulki.
0
Groznie Atletico od początku.
0
Brawo Bravo!
0
Kurcze 3 minuta ale narazie słaboo.. :)
0
Nie sądzicie że słabo gramy? :D
0
Te Undiano tylko sprawiedliwie.
3
Panu już podziękujemy.
1
Szkoda tylko że dopiero teraz złapali taka fajną formę i w Eurolidze sie nie powiodło..
1
Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało z przodu z Pedro bez naszego pełnego tridente. Poza tym skład dobry, zdobyc 3 pkt i świętowac Mistrzostwo! Vamos!
5
Bardzo dobry pomysł.
2
Mecz o mistrza a Ty nie oglądasz? :D Ja bym tak nie mógł gdybym miał wybierać to tylko Barca ;)
1
Ja nie wklejam żadnych komentarzy, nie odwiedzam ich strony, nie oglądam ich spotkań bo mnie nie interesuje ten klub.
0
Zobaczymy jak to będzie około 21 :)