Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zajebiście tak poczytac o dawnych latach Barcy i o Generale jak przebiegała jego kariera. Dziekuję Ci Xavi że mogę Cię oglądać odkąd kibicuje FCB. Wróc do nas szybko Mistrzu!
2
Samper i Grimaldo to moga być znakomite tyły bramki.
4
Hahah niezle sie napierdzielił Piket :D
11
Mam nadzieję że w tym meczu zadebiutuje Vermaelen, i rezerwowi dostana szansę. A dziś trzeba kibicować Barcelonie B oby wygrali !!!
1
I super bo najlepsze :)
5
Hah dla Ronaldo tytuł pichichi zastępuje wszystkie pozostałe trofea :D
0
Jakos mnie to wcale nic a nic nie dziwi ;P
0
Robił w tym fachu więc i na tym sie dobrze znał sprowadzając ich do klubu ;)
3
No tak ale pózniej już go nie będzie a to smutne.
16
Piękny obrazek jak Tarzan odbiera puchar, szkoda że juz tak nie będzie :/
1
No debiut mało wymarzony ale może następny sezon będzie miał lepszy.
0
Bilans bardzo dobry, ale nie lubię gdy sędzia pochodzi z Madrytu.
1
Ehh najpierw Puyol teraz Generał :( Barca bez nich to nie będzie juz to samo..
1
Mylisz się i to bardzo, Leo ma 3 żółte kartki w lidze a 5 ogolnie we wszystkich rozgrywkach.. na drugi raz dobrze popatrz.
0
Ja tam nie jadłem nigdy prawdziwego kebaba :D No chyba że kebab box :D
1
Spoczko rozumiem Cie ;)
0
A no powiem wtorek mamy :P
42
Portugalczyk może uznać to za nagrodę pocieszenia, chociaż my mamy wrażenie, że radość będzie podobna jak trofeum drużynowe.
Haha dobre to :D Ale sama prawda xd
Świetne sa te podsumowania! ;)
0
To co może lepszy Undiano? ;D Chyba nie ;D tylko tyle że on i tak nie może ;P
18
Nie lubię turków bo przeciągaja za długo mecz ;D
8
Bayern i Chelsea po tym jak zostali mistrzami ładnie dają bukom zarobić.
0
Dokładnie niech kończy karierę w Barcelonie!
3
Xavi prosze zostan jeszcze, olej kasę to nie najważniejsze w życiu..
0
Narazie jest dobrze, zobaczymy jak to będzie dalej i czy uda się zdobyć jeszcze cos w tym sezonie.
11
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/vb.197394889304/10153478277994305/?type=2&theater :D
3
Ale się nasi bawili! Niezle im szatnie urządzili hahaha maja pamiątkę :D
0
I świetnie trzeba świętować ;)
1
Opłaciło się zdobyć majstra ;P
0
Świetny tekst wszystko dobrze ukazujący. Mnie najbardziej cieszy poprawa stałych fragmentów gry :)
0
Ale to oni biegali po boisku i wylewali z siebie poty :P