Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ja jak knur :D hahaha
3
Najlepsze dziś były na boisku laseczki, chciałbym być leczony przez nie :D
7
Szybko czytacie takie teksty naprawde szacun... :D
33
Mnie tak samo wzruszyło i mi sie łzy w oczach pojawiły..
2
Oglądać go przez 9 sezonów coś pięknego! Gracies Xavi!
7
Legenda Barcy!! Dziękuję Generale!
0
Sorki zle zrozumiałem :)
0
Ogarnij się. Umiesz czytać?? chyba nie. Co nas obchodzi REAL nie Ronaldo!
0
Ludzie! Mamy mistrza! Co nas obchodzi Real??!
2
9 niesamowitych sezonów z Generałem! Gracies Xavi!!!!!!!!!!!!!
3
Az mi łzy w oczach staneły :(
2
Bramka z Realem nie zapomnę !
0
Xavi :(
0
Hahaha Neymar chce się bić :D
0
Piekne to wszystko ;)
0
To nwm po jaka ****** wgl odpisujesz nawet na ten? Interesuj się swoimi, ja wgl Twoich nie czytam i dobrze mi z tym.
0
Kurna ale zwalili z 2-0 ;/
0
Haha robią wszystko na czas :D
0
+5 min hahaha jeszcze tak nie grali :D
3
Xavi płacze :(
0
Generale dziękuję ! :)
0
Hahaha juz leży bekaaaaaaaaaaa
0
Kto gra kursy @ 1,18 ?
0
Teraz będzie kurna obrona Częstochowy..
3
Ale pitolicie Barca i ustawiony mecz :D
0
I dupa! 2-2 ! ;/
0
Bo mowił ze penalty ;p
0
uffff wolny jednak komentator gadał ze karny
0
Karny dla Deportivo hahahahah żal
0
Pięknie Masip!