7

Ja jak knur :D hahaha

3

Najlepsze dziś były na boisku laseczki, chciałbym być leczony przez nie :D

7

Szybko czytacie takie teksty naprawde szacun... :D

33

Mnie tak samo wzruszyło i mi sie łzy w oczach pojawiły..

2

Oglądać go przez 9 sezonów coś pięknego! Gracies Xavi!

7

Legenda Barcy!! Dziękuję Generale!

0

Sorki zle zrozumiałem :)

0

Ogarnij się. Umiesz czytać?? chyba nie. Co nas obchodzi REAL nie Ronaldo!

0

Ludzie! Mamy mistrza! Co nas obchodzi Real??!

2

9 niesamowitych sezonów z Generałem! Gracies Xavi!!!!!!!!!!!!!

3

Az mi łzy w oczach staneły :(

2

Bramka z Realem nie zapomnę !

0

Xavi :(

0

Hahaha Neymar chce się bić :D

0

Piekne to wszystko ;)

0

To nwm po jaka ****** wgl odpisujesz nawet na ten? Interesuj się swoimi, ja wgl Twoich nie czytam i dobrze mi z tym.

0

Kurna ale zwalili z 2-0 ;/

0

Haha robią wszystko na czas :D

0

+5 min hahaha jeszcze tak nie grali :D

3

Xavi płacze :(

0

Generale dziękuję ! :)

0

Hahaha juz leży bekaaaaaaaaaaa

0

Kto gra kursy @ 1,18 ?

0

Teraz będzie kurna obrona Częstochowy..

3

Ale pitolicie Barca i ustawiony mecz :D

0

I dupa! 2-2 ! ;/

0

Bo mowił ze penalty ;p

0

uffff wolny jednak komentator gadał ze karny

0

Karny dla Deportivo hahahahah żal

0

Pięknie Masip!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?