Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo dla Ciebie! Teraz tylko musisz dostać w nagrodę polecenia za swój niezwykły instynkt spostrzegawczy ! ;]
2
Przeciez Barca B nie ma praktycznie linii obrony i tracą mnóstwo goli. No trudno stało się, szkoda ich mam nadzieję że wrócą po sezonie.
0
Szukaj dalej błedów u mnie dobrze Ci idzie a ja mam ubaw z tego ;]
0
Hahaha beke mam z tego i tyle Wam powiem ;]
5
Też kiedyś wybiore się na Camp Nou bo to moje marzenie, oby sie tylko spełniło ;)
1
Niech Neymar jak najwięcej takich zagrań pokazuje, takie cos się ceni w piłce i jest miłe dla oka. To wychodzi na to że Messi za akcję z wczoraj powinien dostać kare bo ośmieszył rywali. Haha szkoda słow na takie zarzuty :)
0
Brawo Panowie! Ciężka praca przyniosła efekty :)
1
Ale Wy nie macie co do roboty tylko się czepiają, masakra.
0
Pięknie gwizdają :P
8
Brameczka z Getafe miazga i na nia głos dodany :)
2
Jak z Bilbao nie potrafią przegrywać to niech nie wychodzą na boisko, proste.
4
Gdyby nie kara El Pistolero to pewnie ze 130 byłoby :) Brawa dla tych Panów!
0
Super! :) Fajnie że wszystkie sekcje sportowe Barcy są tak mocne :)
0
Oby podniósł Puchar LM, zrobił tak wiele dla tego klubu że na koniec należy mu się.
1
Bramka Messiego po jego rajdzie niesamowita, co ten człowiek wyprawia na boisku to brak słów ! :)
2
Kurde jak sobie pomyślę że w sobote ostatni mecz Barcy a potem długa przerwa to aż mnie cos trafia :/ Oby tylko wygrali LM na zakończenie!
0
Super się czytało, jak zawsze takie teksty. Czekam na kolejne :)
1
Szacunek Generale, zdobył wszystko co mógł w osiągnięciach klubowych i reprezentacyjnych. Aż smutno się robi że odchodzi :( Niech podniesie Puchar LM!
0
Dadzą chłopaki radę i osiągną swój cel jakim jest tryplet! :)
0
Dobra decyzja, nie ma co ryzykować gdy na horyzoncie mecz z Juve.
0
Dobrze Ney mówi, niech robi nadal to co kocha, a ten trick mu wyszedł kapitalny :)
0
Koniec :) szkoda że to juz..
0
Campeones Campeones!!!!
0
Generał zasłuzył na to !!! :)
7
Kapitalne urywki!
0
Fajny widok Messi z Enrique ;)
0
Haha Pique jak zwykle szampan :D
1
Yeaa! Mamy to! Teraz jeszcze tylko wygrac LM i tryplet Barcy!!! VeB! :)
3
Pieknie Generale!
5
Generał pieknie to uspokajał! :) Bedzie mi tego brakowac :(