1

No widać zmianę u Leo ;) Odwalili kawał dobrej roboty, dobrze że już się skończyły te wymioty :)

1

Real ma wielkiego doła psychicznego jak widać :D

0

Świetna wiadomość dla Barcy :)

1

Lepszy Platini od Blattera.

1

Kapitalny wywiad z Leo :) Henry doskonale powiedział o Messim. No ale jak kibic Realu przeczyta takie coś, ba nawet nie musi czytać to powie że to tylko i wyłącznie dzięki sterydom jest jaki jest :)

1

E tam mógł coś innego wymyślić bo to akurat typowe u nich i nic nowego :P

1

Boi się o swój los i zrezygnował. Przekręty i tyle w temacie.

2

Polska wiecznie zacofana we wszystkim heh :D

0

No jak Pirlo, Vidal, Pogba będą mieć dobry dzień to sprawią wiele zagrożenia.

0

Lucho nie siedż na piłce bo będzie jajo ;D

1

Według mnie Messi w innej lidze tez ładowałby bramki aż miło.

1

Dobrze Xavi mówi. Życzę mu aby wygrał LM na koniec z Barcą.

0

Ale jak odpali to może być żle.

11

Juve ma znakomity środek pola i trzeba na nich uważać.

0

Ty się lepiej przygotuj bo jak Leo będzie miał dobry dzień, to wgniecie Cię w murawę i będziesz się podnosił jak Boateng.

0

Wielka ulga, Andres musi zagrać w finale.

1

Real tylko potrafi gwiazdy sprowadzać a potem rezultatów brak na koniec sezonu :D Aa sorry przecież pichichi jest bym zapomniał to lepsze niż LM :D

2

Świetna wiadomość! Alba jest niezastąpiony na lewej stronie obrony.

0

HSV tradycja podtrzymana nie spadli z ligi ;)

4

HSV gol a jednak!

1

Fajne podsumowanie, kawał dobrej roboty redakcja odwala :)

2

Messiego powinni odznaczyć medalami za jego zasługi dla Barcy :)

1

Zawsze grałeś, byłeś jednym z liderów i nagle przestajesz grać. To ciężkie.

No cóż tak to już bywa w piłce nożnej, chciałoby się aby Puyol, Xavi nadal grali i byli liderami ale lata lecą i przychodzą te okrutne zmiany.. :/

0

I po co takie grzebanie w komentarzach sprzed pół roku? Ja wiem doskonale co pisałem i czego chciałem w tym momencie, nawet o tym pisałem niedawno że po sezonie jeszcze ocenię pracę Enrique.

0

Hah kolejny nauczyciel szacun chłopie!!! ;]

0

Kurcze oby dał radę zagrać, jest bardzo potrzebny w takim finale.

1

Jak dla mnie to Neymar ma od tego nogi i talent że wolno mu takie coś robić, niezależnie od wyniku spotkania.

3

Jak jeszcze wygrają LM to będzie znakomita opinia z mojej strony o nim, choć i tak dużo już wygrał z zespołem, w styczniu byłem tak zdenerwowany że przyznaje chciałem aby go wywalili, ale jak widać zrobił kawał dobrej roboty.

0

Młodzi to mają pecha że spadli do niższej ligi. Tam trzeba zmian szczególnie w obronie jeśli chcą wrócić szybko do Segunda Division.

0

Oby, bo potrzebują tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?