Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No widać zmianę u Leo ;) Odwalili kawał dobrej roboty, dobrze że już się skończyły te wymioty :)
1
Real ma wielkiego doła psychicznego jak widać :D
0
Świetna wiadomość dla Barcy :)
1
Lepszy Platini od Blattera.
1
Kapitalny wywiad z Leo :) Henry doskonale powiedział o Messim. No ale jak kibic Realu przeczyta takie coś, ba nawet nie musi czytać to powie że to tylko i wyłącznie dzięki sterydom jest jaki jest :)
1
E tam mógł coś innego wymyślić bo to akurat typowe u nich i nic nowego :P
1
Boi się o swój los i zrezygnował. Przekręty i tyle w temacie.
2
Polska wiecznie zacofana we wszystkim heh :D
0
No jak Pirlo, Vidal, Pogba będą mieć dobry dzień to sprawią wiele zagrożenia.
0
Lucho nie siedż na piłce bo będzie jajo ;D
1
Według mnie Messi w innej lidze tez ładowałby bramki aż miło.
1
Dobrze Xavi mówi. Życzę mu aby wygrał LM na koniec z Barcą.
0
Ale jak odpali to może być żle.
11
Juve ma znakomity środek pola i trzeba na nich uważać.
0
Ty się lepiej przygotuj bo jak Leo będzie miał dobry dzień, to wgniecie Cię w murawę i będziesz się podnosił jak Boateng.
0
Wielka ulga, Andres musi zagrać w finale.
1
Real tylko potrafi gwiazdy sprowadzać a potem rezultatów brak na koniec sezonu :D Aa sorry przecież pichichi jest bym zapomniał to lepsze niż LM :D
2
Świetna wiadomość! Alba jest niezastąpiony na lewej stronie obrony.
0
HSV tradycja podtrzymana nie spadli z ligi ;)
4
HSV gol a jednak!
1
Fajne podsumowanie, kawał dobrej roboty redakcja odwala :)
2
Messiego powinni odznaczyć medalami za jego zasługi dla Barcy :)
1
Zawsze grałeś, byłeś jednym z liderów i nagle przestajesz grać. To ciężkie.
No cóż tak to już bywa w piłce nożnej, chciałoby się aby Puyol, Xavi nadal grali i byli liderami ale lata lecą i przychodzą te okrutne zmiany.. :/
0
I po co takie grzebanie w komentarzach sprzed pół roku? Ja wiem doskonale co pisałem i czego chciałem w tym momencie, nawet o tym pisałem niedawno że po sezonie jeszcze ocenię pracę Enrique.
0
Hah kolejny nauczyciel szacun chłopie!!! ;]
0
Kurcze oby dał radę zagrać, jest bardzo potrzebny w takim finale.
1
Jak dla mnie to Neymar ma od tego nogi i talent że wolno mu takie coś robić, niezależnie od wyniku spotkania.
3
Jak jeszcze wygrają LM to będzie znakomita opinia z mojej strony o nim, choć i tak dużo już wygrał z zespołem, w styczniu byłem tak zdenerwowany że przyznaje chciałem aby go wywalili, ale jak widać zrobił kawał dobrej roboty.
0
Młodzi to mają pecha że spadli do niższej ligi. Tam trzeba zmian szczególnie w obronie jeśli chcą wrócić szybko do Segunda Division.
0
Oby, bo potrzebują tego.