3

Tylko szkoda że Roni już nie gra w Barcelonie :/ Do kitu że wtedy odszedł.. Swoimi zagraniami by miażdzył nadal!!

0

Fajnie że Atletico chce się wzmocnic takimi zawodnikami, liga zrobi się jeszcze bardziej ciekawsza ;) Liczę że inne zespoły też się dobrze wzmocnią :)

0

Fajnie to jest pokazane :)
No to niech Juve przegra, będą mogli sie pochwalić okazałym rekordem :D

0

No cóż każdy robi co chce ze swoim ciałem, to juz sprawa Leo ;)

9

Messi jaka powaga :D

4

Pogba, Pirlo, Vidal, Morata , Tevez. Na nich trzeba najbardziej uważać.

0

Łatwo nie będzie, ale wierzę że to Barca zdobędzie LM a Xavi podniesie Puchar!

0

No to Andres do dzieła trzeba to wygrac! :)

11

Bo Leo Messi jest najlepszy i tyle w temacie!!! :)

2

Totti to genialny piłkarz, fajnie postapił Enrique.

2

Messi czai się, robi obchód a następnie przystępuje do ataku i zdobywa to czego chce ;)

2

Nadal szkoda mi że Martino nie dostał jeszcze jednego sezonu. Tamten okres był zły dla całej Barcy, wszystko sie nagle posypało więc i wyniki były jakie były. Ale czasu cofnąć już nie można, trzeba się cieszyć tym co teraz jest.

2

Ciekawe czy Xavi dostanie szansę w finale.
Real jeszcze pożałuje że zwolnił Carlo :D

4

Kasa za niego byłaby dobra, ale jest zgrany z zespołem, akceptuje role rezerwowego jak widać to przyda się.

3

Hehe pewnie boi się ponownego starcia z naszym El Pistolero :)

4

No to Panowie po Puchar LM do Berlina teraz!! :)

0

I bardzo dobrze postąpił klub.

0

Wracaj Laporta i wygraj te wybory!

0

Mnie najbardziej podoba się środkowa ;)

10

Tarzanowi tez należy się takie pożegnanie jak miał Generał.

0

W głowach się im przewraca z tymi kontrolami.

0

Niesamowite, brawo Generale zasłużyłeś w pełni na to wszystko.

0

Świetne słowa wypowiedział Andres w kierunku Xaviego.

1

Dziękuję Ci za wszystko Generale! Wracaj do Barcy szybko mistrzu!

0

Ważne aby ich wspierali bo będą tego piłkarze potrzebować.

1

Ale mnie śmieszą te kontrole :) Zespół gra dobrze, osiągają świetne wyniki to juz nie może być efektem ciężkiej pracy tylko od razu doping :)

9

Nie sądzę że gry Barca zdobędzie tryplet to w przyszłym sezonie zmieni się zachowanie boiskowe naszego trio. Oni są stworzeni dla siebie i pomaganiu drużynowo, a nie indiwidualnie tylko dla siebie.

2

I dobrze mu Leoś powiedział! :)

0

I ma rację Busi, Messi czy w Angielskiej czy Włoskiej też by strzelał piękne gole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?