Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tylko szkoda że Roni już nie gra w Barcelonie :/ Do kitu że wtedy odszedł.. Swoimi zagraniami by miażdzył nadal!!
0
Fajnie że Atletico chce się wzmocnic takimi zawodnikami, liga zrobi się jeszcze bardziej ciekawsza ;) Liczę że inne zespoły też się dobrze wzmocnią :)
0
Fajnie to jest pokazane :)
No to niech Juve przegra, będą mogli sie pochwalić okazałym rekordem :D
0
No cóż każdy robi co chce ze swoim ciałem, to juz sprawa Leo ;)
8
https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/p720x720/11204466_1032755633410697_3390070824962179450_n.jpg?oh=d0da3f6a35803af41b48f147a4e1dbf3&oe=56064528
Leo już pełna gotowosć! :)
9
Messi jaka powaga :D
4
Pogba, Pirlo, Vidal, Morata , Tevez. Na nich trzeba najbardziej uważać.
0
Łatwo nie będzie, ale wierzę że to Barca zdobędzie LM a Xavi podniesie Puchar!
0
No to Andres do dzieła trzeba to wygrac! :)
11
Bo Leo Messi jest najlepszy i tyle w temacie!!! :)
2
Totti to genialny piłkarz, fajnie postapił Enrique.
2
Messi czai się, robi obchód a następnie przystępuje do ataku i zdobywa to czego chce ;)
2
Nadal szkoda mi że Martino nie dostał jeszcze jednego sezonu. Tamten okres był zły dla całej Barcy, wszystko sie nagle posypało więc i wyniki były jakie były. Ale czasu cofnąć już nie można, trzeba się cieszyć tym co teraz jest.
2
Ciekawe czy Xavi dostanie szansę w finale.
Real jeszcze pożałuje że zwolnił Carlo :D
4
Kasa za niego byłaby dobra, ale jest zgrany z zespołem, akceptuje role rezerwowego jak widać to przyda się.
3
Hehe pewnie boi się ponownego starcia z naszym El Pistolero :)
4
No to Panowie po Puchar LM do Berlina teraz!! :)
0
I bardzo dobrze postąpił klub.
0
Wracaj Laporta i wygraj te wybory!
0
Mnie najbardziej podoba się środkowa ;)
10
Tarzanowi tez należy się takie pożegnanie jak miał Generał.
0
W głowach się im przewraca z tymi kontrolami.
0
Niesamowite, brawo Generale zasłużyłeś w pełni na to wszystko.
0
Świetne słowa wypowiedział Andres w kierunku Xaviego.
1
Dziękuję Ci za wszystko Generale! Wracaj do Barcy szybko mistrzu!
0
Ważne aby ich wspierali bo będą tego piłkarze potrzebować.
1
Ale mnie śmieszą te kontrole :) Zespół gra dobrze, osiągają świetne wyniki to juz nie może być efektem ciężkiej pracy tylko od razu doping :)
9
Nie sądzę że gry Barca zdobędzie tryplet to w przyszłym sezonie zmieni się zachowanie boiskowe naszego trio. Oni są stworzeni dla siebie i pomaganiu drużynowo, a nie indiwidualnie tylko dla siebie.
2
I dobrze mu Leoś powiedział! :)
0
I ma rację Busi, Messi czy w Angielskiej czy Włoskiej też by strzelał piękne gole.