Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Twoja wypowiedz wcale mnie nie ruszyła, za słabe ;]
0
Po ciula miałby przedłużać kontrakt gdyby miał zaraz po tym odejść? Bez sensu.
0
Kurde szkoda Marca, powinien on dostawać więcej szans, bo naprawdę może być podstawą defensywy Barcy na przyszłość.
0
Teraz to pewnie Luis w nowym sezonie strzeli z 35 ;)
4
I git Gerard olej to ;)
1
Będę tutaj tak długo, jak tylko będą mnie chcieli.
Leo zostań na zawsze do końca kariery w Barcelonie mistrzu! :)
Tak jest różnica bo Messi pracuje dla drużyny, a Ronaldo dla siebie ;)
0
No obyś Xavi miał to szczęscie i wygrał i tam LM ;) Co do meczu z Deportivo to dobrze mówi, bez sensu jest tutaj się czegoś doszukiwać.
0
Temu Panu podziękujemy.
0
Sprowadził dwóch znakomitych bramkarzy i chwała mu za to.
0
Tak w tym wieku. Może i szybkości tej samej niema, ale swoimi zagraniami i zwodami konkretnie by namieszał jeszcze.
0
Teraz będą szukać afery że Barca sprzedała mecz, masakra.
2
Nie sądzę by miał on jakieś szanse.
0
A no tak u niego to normalka :)
0
A to Ty dzwoniłeś? :D tak patrze kto to by dzwonił bo nie miałem fona przy sobie :D
0
Roni ponownie w składzie Barcy.. marzenie :)
9
Dziś w radiu eska nawet mówili że PSG chce kupić Ronaldo za bagatela 125 mln euro. We łbach sie na tym świecie juz przewraca.
0
Ciekawe co on bierze? :)
0
Hahaha :D
1
Jak to mówia młodzi ludzie "masakracja" ;)
13
Haha no tak Barca przeciez sprzedaje mecze to było oczywiste już od dawna :)
0
Właśnie miałem mu to pisać :D
2
No to trzeba się wybrac na głosowanie :) :D
1
Super wywiad trzeba przyznać. Fajnie że uważa tak iż w przyszłym sezonie, będzie lepszy niz w tym. A zdjęcie jak zawsze na topie :D
2
Znowu się zaczyna, masakra...
0
Postarali się :P Miło z ich strony :D
4
Z Tobą Alba na lewej stronie też jest Barca silna.
2
No teraz jak jest Alves i Vidal to Montoya i Douglas moga pomarzyć o składzie.. szkoda mi szczegolnie Martina, cóż taka piłka nożna :/
0
Bardzo dobrze mówisz, sama prawda.
0
No z tym też się zgadzam.
0
Dokładnie z taką ich linią pomocy to im jest on zupełnie zbędny. No ale Real słynie z tego że bierze wszystko co się napatoczy na drodze.