0

Twoja wypowiedz wcale mnie nie ruszyła, za słabe ;]

0

Po ciula miałby przedłużać kontrakt gdyby miał zaraz po tym odejść? Bez sensu.

0

Kurde szkoda Marca, powinien on dostawać więcej szans, bo naprawdę może być podstawą defensywy Barcy na przyszłość.

0

Teraz to pewnie Luis w nowym sezonie strzeli z 35 ;)

4

I git Gerard olej to ;)

1

Będę tutaj tak długo, jak tylko będą mnie chcieli.
Leo zostań na zawsze do końca kariery w Barcelonie mistrzu! :)

Tak jest różnica bo Messi pracuje dla drużyny, a Ronaldo dla siebie ;)

0

No obyś Xavi miał to szczęscie i wygrał i tam LM ;) Co do meczu z Deportivo to dobrze mówi, bez sensu jest tutaj się czegoś doszukiwać.

0

Temu Panu podziękujemy.

0

Sprowadził dwóch znakomitych bramkarzy i chwała mu za to.

0

Tak w tym wieku. Może i szybkości tej samej niema, ale swoimi zagraniami i zwodami konkretnie by namieszał jeszcze.

0

Teraz będą szukać afery że Barca sprzedała mecz, masakra.

2

Nie sądzę by miał on jakieś szanse.

0

A no tak u niego to normalka :)

0

A to Ty dzwoniłeś? :D tak patrze kto to by dzwonił bo nie miałem fona przy sobie :D

0

Roni ponownie w składzie Barcy.. marzenie :)

9

Dziś w radiu eska nawet mówili że PSG chce kupić Ronaldo za bagatela 125 mln euro. We łbach sie na tym świecie juz przewraca.

0

Ciekawe co on bierze? :)

0

Hahaha :D

1

Jak to mówia młodzi ludzie "masakracja" ;)

13

Haha no tak Barca przeciez sprzedaje mecze to było oczywiste już od dawna :)

0

Właśnie miałem mu to pisać :D

2

No to trzeba się wybrac na głosowanie :) :D

1

Super wywiad trzeba przyznać. Fajnie że uważa tak iż w przyszłym sezonie, będzie lepszy niz w tym. A zdjęcie jak zawsze na topie :D

2

Znowu się zaczyna, masakra...

0

Postarali się :P Miło z ich strony :D

4

Z Tobą Alba na lewej stronie też jest Barca silna.

2

No teraz jak jest Alves i Vidal to Montoya i Douglas moga pomarzyć o składzie.. szkoda mi szczegolnie Martina, cóż taka piłka nożna :/

0

Bardzo dobrze mówisz, sama prawda.

0

No z tym też się zgadzam.

0

Dokładnie z taką ich linią pomocy to im jest on zupełnie zbędny. No ale Real słynie z tego że bierze wszystko co się napatoczy na drodze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?