0

To nie wyskakuj mi z tekstami że w roku 2000 tak bym powiedział o Xavim skoro nie masz zielonego pojęcia, czy ja sie w tym okresie interesowałem tym sportem. Wez rozbieg przed przed scianą i się nie zatrzymuj "kibicu".

1

Heh nie wytłumaczysz mu odpuść sobie :)

0

Nic bym nie pisał bo w tym okresie to ja się ani piłką nie interesowałem, nie kibicowałem Barcelonie i nie wiedziałem kto to jest Xavi, proste.

0

No wcale mu się nie dziwie że myśli o odejśćiu, bo jest dobrym zawodnikiem a grał bardzo mało.

5

Oby tak się stało i został w City.

0

No ja dałem tylko taki przykład.

2

Ale co Ty człowieku porównujesz wgl Roberto do Xaviego..

0

Ter Stegen pokazuje że jest coraz lepszy :)

0

Mam do nich tylko jedną prośbę: wybierzecie mądrze!

3

Ja prd.. niech to się kurna już zakończy.. Niech ten Bartomeu spada juz z tej Barcy w podskokach.

6

Oby Kun nie zdecydował się na transfer do Realu a City na jego sprzedaż.

2

Ok wielki klub Barca, ale nie rozumiem tego że pasuje mu granie np. 10 spotkań w sezonie - reszta ława, jak mógłby grać non stop( tak uważam) w innym średnim Europejskim zespole np. takim Porto gdzie pewnie miałby takie gwarancje i możliwosc rozwijania się i zdobywania doświadczenia. No ale to już jego sprawa jest.

4

No kibice Borussi to robią niesamowitą atmosferę trzeba im to przyznać.

1

Juve by na to nie pozwoliło uwierz ;D

0

To ja się tam wybiorę z chęcią :D

1

O wielu się tak mówiło, ale prawda jest taka że dobra kasa za transfer + świetna pensja i zawodnika nie ma juz w klubie.

0

Bartra ma papiery na to by grac w pierwszym składzie, więc powinien jak najbardziej zostać.

2

Co jak co ale Zubi odwalił dobrą robotę sprowadzając tak dwóch świetnych bramkarzy.

9

"Na sam koniec ciekawa informacja o tym, że piłkarze w Hiszpanii są najczęściej na świecie poddawani kontrolom antydopingowym."

To tylko świadczy o tym że La Liga jest najlepsza na świecie.

Cieszy mnie fakt że klauzula Bartry wzrośnie, on musi zostać :)

Tylko ciekawe czy Tarzan chciałby być dyrektorem sportowym gdyby Laporta wygrał wybory ;) Fajnie byłoby :) Choć Braida jest tez OK.

3

Jak zwykle media zrobiły wielką aferę, to u nich normalne.

3

Taka bryka masakra, ale co to dla niego tydzień/dwa gry i ma takie cacko. Ma nauczkę.

1

Spokojnie, Barca pewnie wskoczy na należne jej miejsce :)

2

Pamiętam doskonale ten sezon gdy był w Barcy, ale co z tego jak szybko się zaczęło i szybko zakończyło ;)

2

Wiele sie dobrego wydarzyło w klubie ostatnio, ale bardziej wolę na prezydenta Laporte i mam nadzieję że to on wygra wybory. Każdy ma swoje zdanie na ten temat.

1

Ha zajebiście im to wyszło :D

0

I obyś wygrał te wybory!

2

Heh każdy gada dobrze przed wyborami :)

2

Z tym Douglas to dowalili. sprowadzić goscia, praktycznie bez szans na grę a teraz wypożyczenia ;P A miał być niby taki ważny gracz pierwszej drużyny xD

0

Czekam Joan na Twoje zwycięstwo :)

0

No to niech wraca a w zamian wypożyczyć Alena, ogra się i wyjdzie mu to na dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?