Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie wyskakuj mi z tekstami że w roku 2000 tak bym powiedział o Xavim skoro nie masz zielonego pojęcia, czy ja sie w tym okresie interesowałem tym sportem. Wez rozbieg przed przed scianą i się nie zatrzymuj "kibicu".
1
Heh nie wytłumaczysz mu odpuść sobie :)
0
Nic bym nie pisał bo w tym okresie to ja się ani piłką nie interesowałem, nie kibicowałem Barcelonie i nie wiedziałem kto to jest Xavi, proste.
0
No wcale mu się nie dziwie że myśli o odejśćiu, bo jest dobrym zawodnikiem a grał bardzo mało.
5
Oby tak się stało i został w City.
0
No ja dałem tylko taki przykład.
2
Ale co Ty człowieku porównujesz wgl Roberto do Xaviego..
0
Ter Stegen pokazuje że jest coraz lepszy :)
0
Mam do nich tylko jedną prośbę: wybierzecie mądrze!
3
Ja prd.. niech to się kurna już zakończy.. Niech ten Bartomeu spada juz z tej Barcy w podskokach.
6
Oby Kun nie zdecydował się na transfer do Realu a City na jego sprzedaż.
2
Ok wielki klub Barca, ale nie rozumiem tego że pasuje mu granie np. 10 spotkań w sezonie - reszta ława, jak mógłby grać non stop( tak uważam) w innym średnim Europejskim zespole np. takim Porto gdzie pewnie miałby takie gwarancje i możliwosc rozwijania się i zdobywania doświadczenia. No ale to już jego sprawa jest.
4
No kibice Borussi to robią niesamowitą atmosferę trzeba im to przyznać.
1
Juve by na to nie pozwoliło uwierz ;D
0
To ja się tam wybiorę z chęcią :D
1
O wielu się tak mówiło, ale prawda jest taka że dobra kasa za transfer + świetna pensja i zawodnika nie ma juz w klubie.
0
Bartra ma papiery na to by grac w pierwszym składzie, więc powinien jak najbardziej zostać.
2
Co jak co ale Zubi odwalił dobrą robotę sprowadzając tak dwóch świetnych bramkarzy.
9
"Na sam koniec ciekawa informacja o tym, że piłkarze w Hiszpanii są najczęściej na świecie poddawani kontrolom antydopingowym."
To tylko świadczy o tym że La Liga jest najlepsza na świecie.
Cieszy mnie fakt że klauzula Bartry wzrośnie, on musi zostać :)
Tylko ciekawe czy Tarzan chciałby być dyrektorem sportowym gdyby Laporta wygrał wybory ;) Fajnie byłoby :) Choć Braida jest tez OK.
3
Jak zwykle media zrobiły wielką aferę, to u nich normalne.
3
Taka bryka masakra, ale co to dla niego tydzień/dwa gry i ma takie cacko. Ma nauczkę.
1
Spokojnie, Barca pewnie wskoczy na należne jej miejsce :)
2
Pamiętam doskonale ten sezon gdy był w Barcy, ale co z tego jak szybko się zaczęło i szybko zakończyło ;)
2
Wiele sie dobrego wydarzyło w klubie ostatnio, ale bardziej wolę na prezydenta Laporte i mam nadzieję że to on wygra wybory. Każdy ma swoje zdanie na ten temat.
1
Ha zajebiście im to wyszło :D
0
I obyś wygrał te wybory!
2
Heh każdy gada dobrze przed wyborami :)
2
Z tym Douglas to dowalili. sprowadzić goscia, praktycznie bez szans na grę a teraz wypożyczenia ;P A miał być niby taki ważny gracz pierwszej drużyny xD
0
Czekam Joan na Twoje zwycięstwo :)
0
No to niech wraca a w zamian wypożyczyć Alena, ogra się i wyjdzie mu to na dobre.