Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To Jackson Martinez nie jest piłkarzem Milanu już?
0
Chłopak będzie miał dłuższe wakacje ;)
16
Już pokazał że rotacje to jego specjalność, jak Barca grała a jak Real leżał pod tym względem ;) Także zapewne będzie wiedzał co robić ;)
4
Komentarz usunięty
1
No no kapitalny artykuł! Brawo! :) Oby tylko takich więcej się pojawiało :)
11
Mam nadzieję że jak Joan wygra wybory to zrobi porządek w klubie bo najwyższy czas by tak się stało.
0
Już widzę jak Ramos gra dla Barcy :)
2
Hmm ciekaw jestem jakie sposoby ma na myśli Laporta. Ale prawda jest taka że bez sponsora nie można być na takim szczycie jak jest obecnie Barca.
0
Teraz jednak nie mogę powiedzieć, czy 80 milionów to dużo, czy mało – stwierdził.
Zdecydowanie za dużo wymagają.
1
Jak widać cuda się zdarzają w 3 minuty :)
4
Się uśmiałem :)
0
Brawo! Co za istna głupota oby tak dalej!
43
Zajebiście szybko czytacie! Też tak chcę!
0
Może Ney się ogarnie :D
0
Ja się tylko śmieję :) :)
1
A Tobie co nie pasuje? Wiecznie ktoś musi mieć jakieś "ale". A tak się składa że pisałem to już parę razy, że interesuję się nie tylko piłką, ale też innymi dyscyplinami i jak tylko mam czas to oglądam więc daruj sobie takie komentarze.
0
No to teraz przed Barcą ważne wyzwanie czyli obrona LM oby się udało :)
4
Z racji tego że kontakty Barcy z Sevillą są bardzo dobre to ten transfer może dojść do skutku. Szkoda go by się marnował jak właśnie na lewej stronie jest Alba i Mathieu.
0
Barcelona jest zaniepokojona, iż rywale bardzo ostro atakują Neymara i Messiego podczas Copa América.
Pewnie sprawka Pereza :D
3
Tarzan jak widać czeka na ten odpowiedni moment. W sumie dobrze bo po co ma pochopnie podejmować decyzje.
0
Ciekawe co to za "wynalazek" ;)
0
Ale to on ciągnie tą reprezentacje..
0
Brazylia bez Neymara jest bardzo słaba.
0
Konkretna rywalizaja będzie na linii Bartomeu-Laporta-Benedito.
0
Edytyowalem przez grzecznosc poniewaz myslalem ze nie odpiszesz gdyz stwierdziles ze konczysz dyskusje.
Hahaha! Chłopie napisałeś mi pozdro, ja Tobie nara więc nie pierdziel głupot ze odpisałem coś by dyskusje zaczynać. I skończ bez pisania już żadnego bo to śmieszne już jest,tak więc piszę Tobie oficjalnie nara.
3
Człowieku bo miałem już z kilkoma osobami tutaj na forum takie sytuacje więc piszę o tym. Ogarnij się zanim zdecydujesz się coś "wytknąć". Hah napisał pozdro a teraz edytował i skasował. Dziwny jesteś chłopie jak coś kończysz to kończ a nie wracaj.
1
Argumentuw... aż oczy bolą.
Nara.
2
Już niedługo, już niedługo mecz Barcy :) A tak serio to za długo trzeba czekać :/
2
mpoje-moje
podjalas-podjąłeś
zaczeles-zacząłeś
Nie piszę z takimi osobami, pozdro.
1
Dobra wiesz co kończę rozmowę bo ona nie ma sensu. Bez odbioru.