Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No jak się wstało dopiero dziś to i wywiadu się udzieliło by sprostować to wszystko :D
2
Coraz to nowsze sprawy wyciągają na światło dzienne...
0
Za mało trochę daliby z 10 i git.
0
Dawać Franka Smude :) heh
14
Superpuchar bez Messiego? Mission Impossible :D
3
No to czekamy na konkrety, zobaczymy czy po tym spotkaniu będzie już coś wiadome :)
0
To tylko doskonale pokazuje że jak się chce to można..
1
I dobrze nie ma sensu by grał w 3 lidze jak może się ogrywać w znacznie lepszym klubie i na wyższym poziomie. Ma warunki by być świetnym piłkarzem.
0
Dobry pomysł bo ciągle będzie nadzieja, że może się odbuduje i Barca będzie mogła skorzystać z opcji jego powrotu po 2 latach. Taka sama sytuacja jak z Deulofeu.
0
Teraz wszystko w ich rękach, oby mądrze wybrali.
1
I po co niby Barcelonie Arda Turan? Nie rozumiem tego...
1
Jak widać MU potrafi znależć dobrego sponsora za ogromne pieniądze, a w FCB musi być tylko Qatar bo inaczej nie można..
0
Też mam taką nadzieję :)
4
Jeden z najlepszych obrońców świata na dodatek rakieta. Oby się mu to spełniło :)
0
Bo jest dobrym zawodnikiem, ma to coś co jest potrzebne pomocnikowi. Pokazał to wielokrotnie w Maladze i Realu. No a jak nie to Pogba ;)
17
Może tam się odbuduje i będą z niego jeszcze ludzie, czas pokaże.
0
Trzeba przyznać że chłopak wiele przeszedł by w końcu trafić do Barcy ;)
1
Dobry artykuł daje wiele do myślenia, dzięki. Szkoda tylko że właśnie ten czas tak szybko leci.. Ronaldo już 30, Messi 28.. trzeba sie kurcze cieszyć tym że jeszcze kilka lat będziemy ich oglądać na najwyższym piłkarskim poziomie.
0
No cóż cała chora FIFA....
0
Laporta, Majo widzą że Qatar to zły wybór tylko Bartomeu się uparł na ich kontrakty.
1
I niech mu się tam dobrze wiedzie, kto wie może wystrzeli i Barca go kiedyś odkupi.
0
Ja także nie rozumiem czemu tylko taki Qatar może być jako sponsor a świat taki duży i tyle firm.
1
W sumie szkoda by Adriano się marnował bo spokojnie mógłby grać w wyjściowej jedenastce mocnego europejskiego klubu. A w FCB to pierwszy jest Alba i jest też Mathieu więc ciężko o jego występy.
0
Barca musi kogoś kupić do środka pola ale pytanie kto to będzie, jest wiele opcji.
2
Co jak co ale wygrali wszystko szacunek za to mimo że to Real ;)
0
Zacznijmy od tego że środek pola trzeba wzmocnić a taki Isco byłby dużym wzmocnieniem ;)
2
Wspaniały artykuł :) A tekst o Messim i Google rewelacja :)
0
Heh dlatego mówię że różnie to może być :)
2
Też za nim nie tęsknię, zrobił wiele wspaniałego dla Barcy, z przyjemnością się oglądało jego występy, niech mu się wiedzie jak najlepiej. A teraz mamy młodego z wielkim talentem Matsa i pewnego Bravo :)
1
Paul Pogba mi wyszedł hehe :) Fajna zabawa :)