0

Zacznijmy od tego że środek pola trzeba wzmocnić a taki Isco byłby dużym wzmocnieniem ;)

2

Wspaniały artykuł :) A tekst o Messim i Google rewelacja :)

0

Heh dlatego mówię że różnie to może być :)

2

Też za nim nie tęsknię, zrobił wiele wspaniałego dla Barcy, z przyjemnością się oglądało jego występy, niech mu się wiedzie jak najlepiej. A teraz mamy młodego z wielkim talentem Matsa i pewnego Bravo :)

1

Paul Pogba mi wyszedł hehe :) Fajna zabawa :)

7

Ale zamieszania jest z tymi środkowymi pomocnikami, Pogba, Gündoğan, Isco a na koniec okaże się że będzie to ktoś inny ;)

1

Dla mnie wszyscy trzej są niesamowici jeśli chodzi o te aspekty gry, każdy z nich potrafił ładnie to wykonać. Ale numer jeden to Roni :)

2

Jeśli uważa że ma o co walczyć to niech to robi, w sumie jego sprawa.

3

Isco by pewnie zrobił niesamowitą różnicę w środku pola i miałby zapewniony pierwszy skład. Ale wątpie by taki transfer doszedł do skutku.

1

Ale ten czas zapierdziela to już 28 masakra. Leo mistrzu obyś wygrał jeszcze z Barcą wiele pucharów i odniósł swój upragniony sukces w reprezentacji!

2

Di Maria w Barcelonie to byłby cios dla Realu ;) Ustawić go na ofensywnego pomocnika za naszym trio i jazda ;) Ale i tak to raczej nierealne ;) Prędzej Pogba trafi do Barcy ;]

2

Czyli jednak sukces a nie porażka jak to się miało na początku ;]

0

Wspaniały piłkarz :)

0

I oby tak było! Też mam taką nadzieję :)

15

A czy ja napisałem że chcę powrotu tych czasów? Nie. Napisałem tylko że było zajebiście oglądać tamtą Barcę ;)

0

Ale są jajca z tym Douglasem ;)

21

Tamte czasy też były niesamowite z Laporta jako prezydent i Pep trener i ta bajeczna gra Barcy..

0

Spoko dzięki za wytłumaczenie ;] Pozdro ;]

0

Co inny to jeszcze lepsza niewiadoma ;) Nie wiem po co on startuje przecież on bez szans, ja nawet gościa nie kojarzę bo nie słyszałem o nim. Laporta i Bartomeu to dwa główne nazwiska między którymi rozegra się ten wyścig o fotel prezydenta Barcy.

0

Ja tam w ogóle nie znam tego gościa.

14

1

Przecież ochrona by nie miała szans z Ney heh :) Już on pewnie zapamięta sobie na przyszłość jak się zachowywać w roli kapitana drużyny.

0

I po co Ty odpisujesz? Chyba wszystko zostało już wyjaśnione, nie umiesz czytać czy jak? Bez sensu czasem te odpowiedzi tutaj.

0

Kurde szkoda ich, a tak się nieżle zapowiadali że będą dużym wzmocnieniem Barcy.

6

Ładną siłę ataku będzie miało Atletico. Dziwne naprawdę jest to że Ramos chce odejść z Realu, no chyba że ma dość już klubu i zasad w nim panujących. Jego sprawa.

0

Heh i kolejny raz zwykłe ploty wyssane z palca o tym że ma przedstawić nowego zawodnika.

0

Ale ja sobie nie życzę byś pisał pod moimi. Ja Tobie nie piszę gdy coś komentujesz. Mi chodzi głównie o MŚ że nie udało mu się wygrać o czym mówię od bardzo dawna jakbyś nie wiedział. I skończ z komentarzami bo sam szukasz pretekstu by pisać. Wiem doskonale co Messi wygrał a co nie i Ty mi nie musisz tego oznajmiać pod moim komentarzem, daruj sobie.

47

Przedłużenie kontraktu z Tobą Jordi to też dużo dobrego ;)

0

Znowu Ty? Daj mi spokój i daruj sobie pisanie komentarzy pod moimi.

6

Messi jest taki genialny, pobija rekordy, na boisku robi co chce a z rep. nic mu się nie udało wygrać. Oby to się zmieniło!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?