Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zacznijmy od tego że środek pola trzeba wzmocnić a taki Isco byłby dużym wzmocnieniem ;)
2
Wspaniały artykuł :) A tekst o Messim i Google rewelacja :)
0
Heh dlatego mówię że różnie to może być :)
2
Też za nim nie tęsknię, zrobił wiele wspaniałego dla Barcy, z przyjemnością się oglądało jego występy, niech mu się wiedzie jak najlepiej. A teraz mamy młodego z wielkim talentem Matsa i pewnego Bravo :)
1
Paul Pogba mi wyszedł hehe :) Fajna zabawa :)
7
Ale zamieszania jest z tymi środkowymi pomocnikami, Pogba, Gündoğan, Isco a na koniec okaże się że będzie to ktoś inny ;)
1
Dla mnie wszyscy trzej są niesamowici jeśli chodzi o te aspekty gry, każdy z nich potrafił ładnie to wykonać. Ale numer jeden to Roni :)
2
Jeśli uważa że ma o co walczyć to niech to robi, w sumie jego sprawa.
3
Isco by pewnie zrobił niesamowitą różnicę w środku pola i miałby zapewniony pierwszy skład. Ale wątpie by taki transfer doszedł do skutku.
1
Ale ten czas zapierdziela to już 28 masakra. Leo mistrzu obyś wygrał jeszcze z Barcą wiele pucharów i odniósł swój upragniony sukces w reprezentacji!
2
Di Maria w Barcelonie to byłby cios dla Realu ;) Ustawić go na ofensywnego pomocnika za naszym trio i jazda ;) Ale i tak to raczej nierealne ;) Prędzej Pogba trafi do Barcy ;]
2
Czyli jednak sukces a nie porażka jak to się miało na początku ;]
0
Wspaniały piłkarz :)
0
I oby tak było! Też mam taką nadzieję :)
15
A czy ja napisałem że chcę powrotu tych czasów? Nie. Napisałem tylko że było zajebiście oglądać tamtą Barcę ;)
0
Ale są jajca z tym Douglasem ;)
21
Tamte czasy też były niesamowite z Laporta jako prezydent i Pep trener i ta bajeczna gra Barcy..
0
Spoko dzięki za wytłumaczenie ;] Pozdro ;]
0
Co inny to jeszcze lepsza niewiadoma ;) Nie wiem po co on startuje przecież on bez szans, ja nawet gościa nie kojarzę bo nie słyszałem o nim. Laporta i Bartomeu to dwa główne nazwiska między którymi rozegra się ten wyścig o fotel prezydenta Barcy.
0
Ja tam w ogóle nie znam tego gościa.
14
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-rivaldo-zamierza-wrocic-na-boisko,nId,1840257
Ogromny szacunek! To się nazywa poświęcenie.
1
Przecież ochrona by nie miała szans z Ney heh :) Już on pewnie zapamięta sobie na przyszłość jak się zachowywać w roli kapitana drużyny.
0
I po co Ty odpisujesz? Chyba wszystko zostało już wyjaśnione, nie umiesz czytać czy jak? Bez sensu czasem te odpowiedzi tutaj.
0
Kurde szkoda ich, a tak się nieżle zapowiadali że będą dużym wzmocnieniem Barcy.
6
Ładną siłę ataku będzie miało Atletico. Dziwne naprawdę jest to że Ramos chce odejść z Realu, no chyba że ma dość już klubu i zasad w nim panujących. Jego sprawa.
0
Heh i kolejny raz zwykłe ploty wyssane z palca o tym że ma przedstawić nowego zawodnika.
0
Ale ja sobie nie życzę byś pisał pod moimi. Ja Tobie nie piszę gdy coś komentujesz. Mi chodzi głównie o MŚ że nie udało mu się wygrać o czym mówię od bardzo dawna jakbyś nie wiedział. I skończ z komentarzami bo sam szukasz pretekstu by pisać. Wiem doskonale co Messi wygrał a co nie i Ty mi nie musisz tego oznajmiać pod moim komentarzem, daruj sobie.
47
Przedłużenie kontraktu z Tobą Jordi to też dużo dobrego ;)
0
Znowu Ty? Daj mi spokój i daruj sobie pisanie komentarzy pod moimi.
6
Messi jest taki genialny, pobija rekordy, na boisku robi co chce a z rep. nic mu się nie udało wygrać. Oby to się zmieniło!