Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ośmieszaj się chłopie tyle Ci powiem ;]
2
Całe trio było niesamowite w tym sezonie, licze na powtórkę w kolejnym :)
0
Ale należy Ci się! Przecież Ty wszystko wiesz!
0
Ciekawe jak teraz Generałowi będzie się tam wiodło w tym Al-Sadd.
2
Hehe niezle wygrzebałes to :D Ale zgadza się teraz :D
0
Brawo wygrałeś internety, muszą Ci dać za to nobla!
18
8 mln to troszkę za mało, stać ich na kilka więcej.
0
Teraz jak jest Alves i Vidal to szanse Martina sa praktycznie nikłe na to by grał w wyjściowej jedenastce.. ba nawet na zmiennika to pewnie będzie Vidal a nie on. Szkoda mi go :/
5
Świetnie! Laporta musi wygrać!
0
Jak sprzedadzą Bartre to mnie coś trafi i to jeszcze za tak śmieszną kasę 12 mln..
0
Mają życie oj mają.. ;)
1
Ja mu nie ufam i zdania nie zmieniłem. Czas go pożegnać.
3
Ten Pan musi odejść.
4
Pogba ;d przypadek? ;d
1
Heh dobre dobre :)
0
Eee nie no spokojnie :D
0
Teraz żeś dowalił :D Zaraz to idę ale do lodówki po coś co się chłodzi od południa :D
6
Szkoda że nie dane mi było oglądać Rivlado w akcji, wtedy jeszcze nie interesowałem się piłką ;) Zostały tylko filmiki :)
0
Brawo Enrique za taką pasje :)
0
No spoko spoko kupujcie go, ale nie za 80 mln bo to gruba przesada.
0
Kto to ten Gerson? Nowy Douglas? ;)
2
A to u mnie teraz nadal 37
2
U mnie teraz 37 w cieniu...
4
U Was też tak daje w czape? ;] Bo u mnie masakra..
49
Hehe Pogba jest dobry ale nie za 80 baniek, powaliło ich do reszty z tymi kwotami za zawodników młodych teraz ;)
57
No to lipa, w takim razie powinien pozostać nadal w Sevilli by nadal się rozwijać.
0
Takiego napadziora Barca potrzebowała, brakowało tego na środku ataku. Brawo Luis, czekamy na kolejne gole :)
0
No pozdro.
1
Pisz sobie jak tylko chcesz, to świadczy tylko o Twojej kulturze i wychowaniu :)
0
Aaa i jak się do mnie zwracasz to "Cię" pisze się z dużej litery.