0

Nie ośmieszaj się chłopie tyle Ci powiem ;]

2

Całe trio było niesamowite w tym sezonie, licze na powtórkę w kolejnym :)

0

Ale należy Ci się! Przecież Ty wszystko wiesz!

0

Ciekawe jak teraz Generałowi będzie się tam wiodło w tym Al-Sadd.

2

Hehe niezle wygrzebałes to :D Ale zgadza się teraz :D

0

Brawo wygrałeś internety, muszą Ci dać za to nobla!

18

8 mln to troszkę za mało, stać ich na kilka więcej.

0

Teraz jak jest Alves i Vidal to szanse Martina sa praktycznie nikłe na to by grał w wyjściowej jedenastce.. ba nawet na zmiennika to pewnie będzie Vidal a nie on. Szkoda mi go :/

5

Świetnie! Laporta musi wygrać!

0

Jak sprzedadzą Bartre to mnie coś trafi i to jeszcze za tak śmieszną kasę 12 mln..

0

Mają życie oj mają.. ;)

1

Ja mu nie ufam i zdania nie zmieniłem. Czas go pożegnać.

3

Ten Pan musi odejść.

4

Pogba ;d przypadek? ;d

1

Heh dobre dobre :)

0

Eee nie no spokojnie :D

0

Teraz żeś dowalił :D Zaraz to idę ale do lodówki po coś co się chłodzi od południa :D

6

Szkoda że nie dane mi było oglądać Rivlado w akcji, wtedy jeszcze nie interesowałem się piłką ;) Zostały tylko filmiki :)

0

Brawo Enrique za taką pasje :)

0

No spoko spoko kupujcie go, ale nie za 80 mln bo to gruba przesada.

0

Kto to ten Gerson? Nowy Douglas? ;)

2

A to u mnie teraz nadal 37

2

U mnie teraz 37 w cieniu...

4

U Was też tak daje w czape? ;] Bo u mnie masakra..

49

Hehe Pogba jest dobry ale nie za 80 baniek, powaliło ich do reszty z tymi kwotami za zawodników młodych teraz ;)

57

No to lipa, w takim razie powinien pozostać nadal w Sevilli by nadal się rozwijać.

0

Takiego napadziora Barca potrzebowała, brakowało tego na środku ataku. Brawo Luis, czekamy na kolejne gole :)

0

No pozdro.

1

Pisz sobie jak tylko chcesz, to świadczy tylko o Twojej kulturze i wychowaniu :)

0

Aaa i jak się do mnie zwracasz to "Cię" pisze się z dużej litery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?