Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Hahaha madrit carbon :D
3
Czyli zakup Vidala niczym Alvesa wtedy z Sevilli. Kto wie może to będzie najlepszy PO Barcy na lata?
0
No ale to juz jakby nowy sezon dla mnie ;)
0
Heeheh okej :D
0
Zaprosisz mnie ?:D
0
Haha no jasne :D
2
Siema Wszystkim! Kurcze nie udało mu się jednak wczoraj obejrzeć meczu Barcy ale wynik śledziłem. Wróciłem rano o 6 z wesela, potem sen i powtórka meczu finału. Coś niesamowitego jak nasi zagrali! :) Tryplet Barcy!!
0
No to celem będzie zdobyć pierwszy puchar w sezonie 15/16 ;)
0
No tak nie można odebrać normalnie piłki tylko trzeba faulować. Takie powstrzymanie zawodnika to kpina rozpaczy.
1
Oby teraz udało się obronic LM, byłoby genialnie :)
6
Kurcze szkoda mi Pirlo.. Ciekawe ile on jeszcze będzie grał. No ale dwie drużyny nie mogły wygrać.
3
Hehe no niezłego Leo ma partnera :D
4
Xavi nie mógł mieć lepszego pożegnania z Barcą, znakomity moment. Będzie mi go brakowac w barwach Barcy :(
1
Czyli jednak odchodzi. no cóż taki juz jest ten sport. Tylko dziwi mnie to że do Mianu chce.
0
Teraz na co czekać to na zmiane prezydenta.
0
Nie ma nic dziwnego że na każdej okładce Barca, to w końcu mistrzowie! :)
0
Hah Pique jak fota :D
0
Tarzanie musisz miec takie pożegnanie jak miał Generał!! Zasługujesz na to jak mało kto!!
1
Pięknie El Pistolero się wgrał w zespół mimo tej długiej kary .Oby kolejny sezon miał jeszcze lepszy!
1
Brawo Lucho odwalił jednak kawał dobrej roboty. Pomyliłem się co do niego. a zmiana trenera po tym co wygrał zespoł to głupie. Niech zostanie z Barcą bo dobrze to wszystko wygląda.
0
Brawo Ivan za ta bramkę, to musiało być dla niego niesamowite przeżycie.
1
Barca Barca Barca najlepsi na zawsze!!!
3
Coś pięknego ale mi sie morda cieszy i łzy w oczach! Campeones !!!!!!!!
0
I brawo kolejny trener któremu się to udało.
0
Szkoda że Leo się nie udało, ale co tam jest puchar! :)
1
I udało mu się :)
0
O kurde jaka cena :D
0
No to pewnie Alves odejdzie z klubu na to wygląda, jeśli to oczywiście prawda.
2
Haha i akurat padło na kapitana grzmota, smieszne.
0
Ale te godziny są dziwne :D