17

Hahaha madrit carbon :D

3

Czyli zakup Vidala niczym Alvesa wtedy z Sevilli. Kto wie może to będzie najlepszy PO Barcy na lata?

0

No ale to juz jakby nowy sezon dla mnie ;)

0

Heeheh okej :D

0

Zaprosisz mnie ?:D

0

Haha no jasne :D

2

Siema Wszystkim! Kurcze nie udało mu się jednak wczoraj obejrzeć meczu Barcy ale wynik śledziłem. Wróciłem rano o 6 z wesela, potem sen i powtórka meczu finału. Coś niesamowitego jak nasi zagrali! :) Tryplet Barcy!!

0

No to celem będzie zdobyć pierwszy puchar w sezonie 15/16 ;)

0

No tak nie można odebrać normalnie piłki tylko trzeba faulować. Takie powstrzymanie zawodnika to kpina rozpaczy.

1

Oby teraz udało się obronic LM, byłoby genialnie :)

6

Kurcze szkoda mi Pirlo.. Ciekawe ile on jeszcze będzie grał. No ale dwie drużyny nie mogły wygrać.

3

Hehe no niezłego Leo ma partnera :D

4

Xavi nie mógł mieć lepszego pożegnania z Barcą, znakomity moment. Będzie mi go brakowac w barwach Barcy :(

1

Czyli jednak odchodzi. no cóż taki juz jest ten sport. Tylko dziwi mnie to że do Mianu chce.

0

Teraz na co czekać to na zmiane prezydenta.

0

Nie ma nic dziwnego że na każdej okładce Barca, to w końcu mistrzowie! :)

0

Hah Pique jak fota :D

0

Tarzanie musisz miec takie pożegnanie jak miał Generał!! Zasługujesz na to jak mało kto!!

1

Pięknie El Pistolero się wgrał w zespół mimo tej długiej kary .Oby kolejny sezon miał jeszcze lepszy!

1

Brawo Lucho odwalił jednak kawał dobrej roboty. Pomyliłem się co do niego. a zmiana trenera po tym co wygrał zespoł to głupie. Niech zostanie z Barcą bo dobrze to wszystko wygląda.

0

Brawo Ivan za ta bramkę, to musiało być dla niego niesamowite przeżycie.

1

Barca Barca Barca najlepsi na zawsze!!!

3

Coś pięknego ale mi sie morda cieszy i łzy w oczach! Campeones !!!!!!!!

0

I brawo kolejny trener któremu się to udało.

0

Szkoda że Leo się nie udało, ale co tam jest puchar! :)

1

I udało mu się :)

0

O kurde jaka cena :D

0

No to pewnie Alves odejdzie z klubu na to wygląda, jeśli to oczywiście prawda.

2

Haha i akurat padło na kapitana grzmota, smieszne.

0

Ale te godziny są dziwne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?