2

Haha niezłe jaja tam:D Neymar ładnie to zrobił :P

0

Ale i tak Puchar dla Barcy :D

0

Kurcze szkoda że brak czystego konta...

2

Dobra zmiana Suareza musi być w pełni sił na LM.

0

Leoooooooooo ale to wsadził !!!! :)

5

Neymar ale urwał :D

2

Generał wchodzi! :)

6

Szczerze to ja nwm na co Athletic liczył mimo wszystko :D Niech sie naciesza szatnia Barcy choc :D

0

Jest goll! Neymar 2-0!! :)

4

Leo Ty mój mistrzu!!!!!!!

4

Messi o skubany ja prd co za akcja !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Alves kompromitacja z ta fryzura na całego ;]

4

I nie było spalonego.. ;/

0

Kurde grożnie było... :/

0

No to jazda Barca po zwycięstwo!

0

Dawac już ten meczyk kurde :)

5

A ja sobie obejrzę w domu i tez będzie spoczko ;)

1

Piłka sprawia figle, ale coś czuję że ten jego ostatni mecz nie będzie zbyt miły ;)

2

Oby Marc dostawał zdecydowanie więcej szans gry bo zasługuje by tak było.

2

Przecież Barca miała grac w wyjazdowych strojach. Dziwne.

2

Messi w PSG niedoczekanie, a Ronaldo wszystko możliwe.

0

Według mnie to dobry skład, zwycięski :)

1

Hehe genialne zdjęcie jak nasi siedzą w pucharze :D Dziś jak go zdobędą w co wierzę, to wejsc nie wejda ale napic z niego by sie mogli :P

0

Najwidoczniej tak sie stało ;]

0

Tak czy siak nie sądze by Masche był odstawiony na bok ;)

0

Ja Ciebie przeciez nie blokowałem :D

3

Dobrze że mamy takie samo zdanie :)

4

Otóż to. Ale w przyszłym sezonie licze juz na MATSA a LM i PK dla Claudio dla odmiany, trzeba szykowac Niemca na długie lata w bramce Barcy.

2

Jak ja uwielbiam czytac takie teksty!! Xavi to urodzony przywódca, dla takich piłkarzy sie ma wyjątkowy szacunek. Oby wygrał PK i LM a potem niech mu sie jak najlepiej wiedzie, i niech wraca na Camp Nou w roli trenera!

0

Andres fajnie podsumował nasze tridente ;) Oby zespoł wygrał wszystko w tym sezonie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?