Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Haha niezłe jaja tam:D Neymar ładnie to zrobił :P
0
Ale i tak Puchar dla Barcy :D
0
Kurcze szkoda że brak czystego konta...
2
Dobra zmiana Suareza musi być w pełni sił na LM.
0
Leoooooooooo ale to wsadził !!!! :)
5
Neymar ale urwał :D
2
Generał wchodzi! :)
6
Szczerze to ja nwm na co Athletic liczył mimo wszystko :D Niech sie naciesza szatnia Barcy choc :D
0
Jest goll! Neymar 2-0!! :)
4
Leo Ty mój mistrzu!!!!!!!
4
Messi o skubany ja prd co za akcja !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Alves kompromitacja z ta fryzura na całego ;]
4
I nie było spalonego.. ;/
0
Kurde grożnie było... :/
0
No to jazda Barca po zwycięstwo!
0
Dawac już ten meczyk kurde :)
5
A ja sobie obejrzę w domu i tez będzie spoczko ;)
1
Piłka sprawia figle, ale coś czuję że ten jego ostatni mecz nie będzie zbyt miły ;)
2
Oby Marc dostawał zdecydowanie więcej szans gry bo zasługuje by tak było.
2
Przecież Barca miała grac w wyjazdowych strojach. Dziwne.
2
Messi w PSG niedoczekanie, a Ronaldo wszystko możliwe.
0
Według mnie to dobry skład, zwycięski :)
1
Hehe genialne zdjęcie jak nasi siedzą w pucharze :D Dziś jak go zdobędą w co wierzę, to wejsc nie wejda ale napic z niego by sie mogli :P
0
Najwidoczniej tak sie stało ;]
0
Tak czy siak nie sądze by Masche był odstawiony na bok ;)
0
Ja Ciebie przeciez nie blokowałem :D
3
Dobrze że mamy takie samo zdanie :)
4
Otóż to. Ale w przyszłym sezonie licze juz na MATSA a LM i PK dla Claudio dla odmiany, trzeba szykowac Niemca na długie lata w bramce Barcy.
2
Jak ja uwielbiam czytac takie teksty!! Xavi to urodzony przywódca, dla takich piłkarzy sie ma wyjątkowy szacunek. Oby wygrał PK i LM a potem niech mu sie jak najlepiej wiedzie, i niech wraca na Camp Nou w roli trenera!
0
Andres fajnie podsumował nasze tridente ;) Oby zespoł wygrał wszystko w tym sezonie!