Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kurcze ładnie wsadził, 2-1
5
Douglas wchodzi :D Brawo Verma dobry mecz :)
5
Jest ! Leo Messi 2-0 ! :)
0
Hehe Xavi sam sie dziwi strzał wysoko w trybuny a tu całe Camp Nou oklaski :P
10
Przejmujesz się az tak tym? :D
0
Ja oglądam Wszystkich zawodników Barcy :)
1
Liczę że w drugiej zagra Douglas lub Montoya choc mogliby we dwóch jeden na prawej drugi lewej ale nie ma co kombinować, i Munir ;)
0
Super czyta się takie wypowiedzi:) Generał zasłużył na ZP ale czasu już cofnąc nie mozna.. :/
0
Nie ma co sie wysilac, są dwa finały przed nimi :)
9
Ja pitole ale autobus :D
1
tak ;)
0
Pokaze Ci jak wróce od nich z szatni :D
2
Dobrze nawet, tak Mathie na lewej ;)
7
Goniłbym je kurna cała noc po tym Camp Nou :D
15
Poszedłbym z nimi na tych noszach gdzies do szatni :D
0
Vermaelen próbował swoich sił :D
2
Ładnie Neymar próba :)
0
Messi ;)
0
Rafa jest świetny!
0
Matko Pedro jak to nie wpadło!
0
Mnie sie wydawało ze był spalony..
0
Był spalony, dajcie spokoj widac dokladnie.
0
Lipa spalony :D
0
Hah Messi i 2-0 ! :)
3
Neymar ! :)
1
Ja na miejscu Deportivo juz zszedłbym do szatni, przeciez oni juz i tak sie nie utrzymaja szkoda ich wysiłku :D
0
Wiem pomyliłem sie :D
0
Jednak to był Rafinha :P
3
Messi ze łba!!!!!!!!!!!!!!! :)
7
Campeones Campeones na trybunach :)