Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Hah dobre sobie, ale żałośnie zachowuje się firma Nike.
0
Jak taki problem to bez koszulek niech graja heh byle nasi wygrali ;)
0
Szkoda że nie udało się przekroczyć granicy 100 pkt, ale jest i tak super bo Barca jest Mistrzem :)
5
Benitez żegna sie z Napoli a za rok pożegna się z Realem :D
0
Dobrze byłoby gdyby Luis zagrał w finale ale jeśli ma ryzykowac głebszą kontuzją to lepiej dmuchac na zimne.
0
A no tak zapierdzieli gola z przewrotki i ucieszy Wszystkich heh :)
0
Wszystkie oprócz ataku :D To miałem na mysli :D
0
No tak zgadza sie ;)
1
Oby udało mu się wrócic na czas, jest Barcelonie bardzo potrzebny.
0
Kolejna saga się zapowiada z udziałem Pogby ;D
0
Niech pogra jeszcze tam sezon, może jak raz na dobre odpali.
1
Barca nieżle w podaniach wyszła ;)
1
Grzmot ma pichichi a Leo za to jest lepszym asystentem, umie lepiej dograć i oo :P
0
Wszystkie formacje sa mocne, ale atak za to słabiutki.
6
Nie podobają mi się te czarne końcówki rękawów.
0
Generał by tego nie zrobił, napewno nie on.
4
Tylko że coś bardzo kiepsko to idzie od dłuższego czasu i porozumienia jak nie było tak nie ma.
0
Zabójcze trio, następny sezon zapowiada sie równie dobry tym bardziej że Suarez będzie grał od początku :)
1
Leo jakie spojrzenie w samochodzie :D
3
Benitez w Realu :D Czyli sezon 15/16 dla Barcy w lidze :P Powinni zostawić Carlo a nie wywalać po jednym sezonie, miał dobry sezon a przecież najlepszym zdarza się odpadać.
0
Powinien juz przyjąć ta ofertę bo jesli to prawda to zła nie jest. Pora kończyć tą telenowele.
2
Naprawdę. Sorki miało być wyżej.
1
Daj spokój 20 km z buta ... :D
1
Ha :D pomysł nie jest zły tylko skąd ja wezme TV na sale haha :D ma byc tam tez bar wiec mam nadzieje ze będzie TV i meczyk :P
0
Nie nie odpada za daleko do domu :D
2
Kurde ale lipa wyszła :/ 6 finał LM a ja mam wesele kurna no :/ każdy mecz oglądam i finału nie odpuszcze na bank, tylko co tu wykombinować.. może bedą mieli jakiś TV lub coś :/
0
Hahah dobrze powiedziane :D jak to szwagier mówi: Pereza cyrk, Pereza małpy :D
2
Dokładnie, ich polityka mnie "przeraża" że tak powiem.
9
No to Ancelotti poleciał z funkci trenera, głupota jak dla mnie co robi Perez, ale niech sobie robia jak chca :P
9
Gdzie Ty tam u niego widzisz nadwagę to ja nwm .. :)