3

Hah dobre sobie, ale żałośnie zachowuje się firma Nike.

0

Jak taki problem to bez koszulek niech graja heh byle nasi wygrali ;)

0

Szkoda że nie udało się przekroczyć granicy 100 pkt, ale jest i tak super bo Barca jest Mistrzem :)

5

Benitez żegna sie z Napoli a za rok pożegna się z Realem :D

0

Dobrze byłoby gdyby Luis zagrał w finale ale jeśli ma ryzykowac głebszą kontuzją to lepiej dmuchac na zimne.

0

A no tak zapierdzieli gola z przewrotki i ucieszy Wszystkich heh :)

0

Wszystkie oprócz ataku :D To miałem na mysli :D

0

No tak zgadza sie ;)

1

Oby udało mu się wrócic na czas, jest Barcelonie bardzo potrzebny.

0

Kolejna saga się zapowiada z udziałem Pogby ;D

0

Niech pogra jeszcze tam sezon, może jak raz na dobre odpali.

1

Barca nieżle w podaniach wyszła ;)

1

Grzmot ma pichichi a Leo za to jest lepszym asystentem, umie lepiej dograć i oo :P

0

Wszystkie formacje sa mocne, ale atak za to słabiutki.

6

Nie podobają mi się te czarne końcówki rękawów.

0

Generał by tego nie zrobił, napewno nie on.

4

Tylko że coś bardzo kiepsko to idzie od dłuższego czasu i porozumienia jak nie było tak nie ma.

0

Zabójcze trio, następny sezon zapowiada sie równie dobry tym bardziej że Suarez będzie grał od początku :)

1

Leo jakie spojrzenie w samochodzie :D

3

Benitez w Realu :D Czyli sezon 15/16 dla Barcy w lidze :P Powinni zostawić Carlo a nie wywalać po jednym sezonie, miał dobry sezon a przecież najlepszym zdarza się odpadać.

0

Powinien juz przyjąć ta ofertę bo jesli to prawda to zła nie jest. Pora kończyć tą telenowele.

2

Naprawdę. Sorki miało być wyżej.

1

Daj spokój 20 km z buta ... :D

1

Ha :D pomysł nie jest zły tylko skąd ja wezme TV na sale haha :D ma byc tam tez bar wiec mam nadzieje ze będzie TV i meczyk :P

0

Nie nie odpada za daleko do domu :D

2

Kurde ale lipa wyszła :/ 6 finał LM a ja mam wesele kurna no :/ każdy mecz oglądam i finału nie odpuszcze na bank, tylko co tu wykombinować.. może bedą mieli jakiś TV lub coś :/

0

Hahah dobrze powiedziane :D jak to szwagier mówi: Pereza cyrk, Pereza małpy :D

2

Dokładnie, ich polityka mnie "przeraża" że tak powiem.

9

No to Ancelotti poleciał z funkci trenera, głupota jak dla mnie co robi Perez, ale niech sobie robia jak chca :P

9

Gdzie Ty tam u niego widzisz nadwagę to ja nwm .. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?