1

O kase nie chodzi, o długośc kontraktu tez nie, to o co?? Dziwne to, ale jak widac dowiemy się 6 czerwca. Swoja droga fajny wywiad, a szczegolnie to jak sie obchodzi z dziennikarzami i to o Marka najlepsze.

14

A to dopiero początek tego co pokazał El Pistolero, należy mu się sezon 15/16 będzie jeszcze lepszy napewno :)

0

No no ładnie Krychowiak śmiga w tej Sevilli, cieszy szczegolnie bo Polak.

2

Pewnie zagra znając życie, to taka pułapka .

0

Leo napewno nie zatrzymaja ;)

1

Heh ładnie tych dzieci tam maja :D przyszłosc klubu może być spokojna :P

2

Buffon to świetny bramkarz, ale to Barca raczej zdobędzie LM choc nie mozna lekceważyć Juve.

0

To juz wole Montoye niz jego.

1

Ładnie Castro nastrzelał bramek, ale w La Liga mu tak zapewne nie pójdzie łatwo.

0

Ciekawe czy cos jeszcze z niego będzie, potencjał ma ale cos słabo mu idzie jego wykorzystanie.

0

Komentarz usunięty

1

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

No tak, ale sam atak nic nie zdziała jak się nie ma solidnej obrony...

37

Kurcze żle się tam dzieje, obrony praktycznie nie ma.. kto by pomyślał że Barca B która rok w rok była w czołowce tabeli w tym sezonie pójdzie im tak słabo. Szkoda ich.

0

Nic nowego nie powiedział na temat Generała.

9

Vermaelen liczę bardzo na Ciebie że jeszcze pokażesz swoja dawną dobrą grę jak w Arsenalu :)

0

Tak jak mówił Lucho, Vermaelen to poważne wzmocnienie na przyszły sezon ;)

0

No tak przeciez Barca ustawia mecze i tylko dzięki temu Deportivo sie utrzymało ;) hehe

1

Generał wróci do Barcy napewno :)
Jak widac na zdjęciu kapitan Grzmot się bardzo cieszy bo w końcu pichichi to najlepsza nagroda za cały sezon, ale James już taki uradowany nie jest ;D

0

Powiem Wam szczerze, sądziłem że będą gorzej wyglądały ale nie jest nawet tak żle jak to się wydawało wcześniej. Ale i tak pionowe pasy nie powinny być zmieniane.

3

Należało mu się odwalił kawał dobrej roboty w bramce.

1

No gdyby mi cos dolegało i jakis masaz by pasowało czy cos :D

3

Kapitanie Grzmocie, to robi wrażenie.

Hahaha :D

4

Ciaryyyy :D

2

3

Dziś Wszyscy na Camp Nou: Luis Enrique, Luis Enrique tylko ciekawe ile z nich chciało go wywalić w styczniu :D oczywiscie sam tez byłem wtedy wkurzony na niego ale narazie czekam na koniec sezonu z oceną :P

1

Jak obejrze pierwsza bramke i póżniej ostatnia to jak mam podjąc decyzję jak nie pamiętam juz jaka była 1 lub środkowa hahaha :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?