Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O kase nie chodzi, o długośc kontraktu tez nie, to o co?? Dziwne to, ale jak widac dowiemy się 6 czerwca. Swoja droga fajny wywiad, a szczegolnie to jak sie obchodzi z dziennikarzami i to o Marka najlepsze.
14
A to dopiero początek tego co pokazał El Pistolero, należy mu się sezon 15/16 będzie jeszcze lepszy napewno :)
0
No no ładnie Krychowiak śmiga w tej Sevilli, cieszy szczegolnie bo Polak.
2
Pewnie zagra znając życie, to taka pułapka .
0
Leo napewno nie zatrzymaja ;)
1
Heh ładnie tych dzieci tam maja :D przyszłosc klubu może być spokojna :P
2
Buffon to świetny bramkarz, ale to Barca raczej zdobędzie LM choc nie mozna lekceważyć Juve.
0
To juz wole Montoye niz jego.
1
Ładnie Castro nastrzelał bramek, ale w La Liga mu tak zapewne nie pójdzie łatwo.
0
Ciekawe czy cos jeszcze z niego będzie, potencjał ma ale cos słabo mu idzie jego wykorzystanie.
0
Komentarz usunięty
1
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
No tak, ale sam atak nic nie zdziała jak się nie ma solidnej obrony...
37
Kurcze żle się tam dzieje, obrony praktycznie nie ma.. kto by pomyślał że Barca B która rok w rok była w czołowce tabeli w tym sezonie pójdzie im tak słabo. Szkoda ich.
0
Nic nowego nie powiedział na temat Generała.
9
Vermaelen liczę bardzo na Ciebie że jeszcze pokażesz swoja dawną dobrą grę jak w Arsenalu :)
0
Tak jak mówił Lucho, Vermaelen to poważne wzmocnienie na przyszły sezon ;)
0
No tak przeciez Barca ustawia mecze i tylko dzięki temu Deportivo sie utrzymało ;) hehe
1
Generał wróci do Barcy napewno :)
Jak widac na zdjęciu kapitan Grzmot się bardzo cieszy bo w końcu pichichi to najlepsza nagroda za cały sezon, ale James już taki uradowany nie jest ;D
0
Powiem Wam szczerze, sądziłem że będą gorzej wyglądały ale nie jest nawet tak żle jak to się wydawało wcześniej. Ale i tak pionowe pasy nie powinny być zmieniane.
3
Należało mu się odwalił kawał dobrej roboty w bramce.
1
No gdyby mi cos dolegało i jakis masaz by pasowało czy cos :D
3
Kapitanie Grzmocie, to robi wrażenie.
Hahaha :D
4
Ciaryyyy :D
2
Ktoś pytał o koszulki żeby zakupić ;)
http://sklepcule.pl.tl/Kup-koszulk%26%23281%3B-prawdziwego-CULE.htm
3
Dziś Wszyscy na Camp Nou: Luis Enrique, Luis Enrique tylko ciekawe ile z nich chciało go wywalić w styczniu :D oczywiscie sam tez byłem wtedy wkurzony na niego ale narazie czekam na koniec sezonu z oceną :P
1
Jak obejrze pierwsza bramke i póżniej ostatnia to jak mam podjąc decyzję jak nie pamiętam juz jaka była 1 lub środkowa hahaha :D