0

To piłkarze na to zapracowali i trenerzy a nie Ty.

7

Haha a tu Messi w ostatniej kolejce z Deportivo wsadza 4 bramki a Ronaldo nic nie trafia ale miałbym beke :D

0

Na kłopoty Leo Messi, nasz kosmita wie kiedy jego bramki są bardzo potrzebne :)

15

Bravo, Ter Stegen, Rakitić, Vermaelen, Douglas, Suarez ledwo dołączyli do Barcy a już maja Mistrzostwo w tak wielkim klubie :) A jeszcze szansa na tryplet to musi być cos pieknego dla piłkarza :)

0

Ja też jestem z nich dumny, pokazali charakter :)

11

Jak to co szluga :D

0

Hahaa no ja tam nwm o co ;P Bo ja na flaszke sie zawsze pisze :D

0

I git, każdy ma swoje zdanie na taki temat.

0

Dobra kończę ten temat bo szkoda sie o takie cos kłocic ;]

1

Z czego ma sie chłop cieszyc jak jego wkład w to był praktycznie na poziomie zerowym.. może z Deportivo dostanie szanse i cały mecz zagra.

0

Idz na piłkarza i podpisuj jak tak to przeżywasz :)

0

Wiesz co nie masz się czego czepić tylko na siłe szukasz problemu...

34

Oj coś czuję że produkcja u Andresa po niedzieli pójdzie o 300% w górę bo na przyszłą sobotę braknie zapasów u Don Andresa w magazynie.. :D

2

Należy im się za cały wysiłek który włożyli przez cały sezon! :) Campeones !

0

Szykuje się wspaniały i pełen emocji Finał :) Oby Barca była w nim górą! :)
Ładne zachowanie Juve, ciekawe czy Real nam pogratuluje :D :D

6

Haha to też prawda dowaliłes :D

5

Bierzemy flaszki i idziem do nich :D

16

I to jest najlepsza decyzja, stadion wypełniony bo brzegi i feta na całego dla tych kibiców którzy przez cały sezon ich wspierali (choć mogliby sie bardziej czasami postarać z dopingiem) ;)

4

Bezczelnie? Gdyby chcieli każdemu podpisywać to by na mecze sie nie wyrabiali albo samoloty. Popdisał Ney mu a Leo komuś innemu wcześniej proste, nie wszystko mozna miec na tym świecie.

1

W Romie mu nie wyszło a druzyne tez miał niezlą, a tu Barca 1 sezon i juz tytuł zdobyty a jeszcze dwa przed nim ;)

3

A w styczniu było tak nie wesoło, a tu proszę mamy maj a Barca ma Mistrza :)

0

I dacie radę Panowie wierzę w Was że się uda! :)

0

Pięknie :) Teraz tylko dołożyć jeszcze do tego PK i LM :)

0

Hah śmieszne może Ty idz

26

Brawo Generale! Musisz obowiązkowo pozostać na kolejny sezon w FCB! :)

13

Real ma jakieś trofeum?

Oh wait.... :D

1

Hmm i to cos złego? Interesuje sie nie tylko piłką lecz też tenis, koszykówka, hokej, piłka ręczna, siatkówka więc nie widze w tym nic dziwnego.

4

Cudowny wieczór ! :)

2

Campeones Campeones Campeones !!! Kocham Barce na zawsze tylko ona !!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?