Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze to rozegrali :D
0
Mats i Suarez zasłużenie takie oceny :)
3
Kurcze oby El Pistolero mógł zagrać w tak ważnym meczu.
3
Co do Ronaldinho to ma całkowita rację ;)
1
Bardzo dobrze opisana sytuacja z Morata. Najpierw go nie chcieli a pózniej takie coś , no sorry ale żałosne zachowanie klubu.
0
Noo to ładnie Enrique sobie na to zapracował trzeba przyznac szczególnie po tak trudnym okresie w styczniu ;)
0
Artykuł krótki ale na temat! ;)
0
O mama mia tylko nie on jak ja gościa nie lubię..
0
Musimy wygrać z nimi, to będzie piękne jak wszystkich mistrzów pokonamy i dodatkowo zdobędziemy LM :)
2
Wszystkie artykuły o Realu tam jest naprawde gorąco :D
110 mln za Bale, we łbach się na tym świecie przewraca...
3
Niech ida obaj do pierdla. A ludzie jak beda głosować na Bartoemu to będzie beka.
2
Ale będzie piekny finał :) Fajny tekst z wszystkimi statystykami :)
0
Łatwo nie będzie w Finale, ale Barca napewno tego nie spitoli i wygra :)
0
Bardzo dobrze że to Morata im wsadził w obu spotkaniach bramki.
0
No i to jest bardzo dobra wiadomość!
1
http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/bloxlite/f640x640/74/29/939b30290d.jpg
Real jedzie po trypleta hahaha :D
10
Jutro news będzie:
Alvaro Morata ponownie w Realu?
Perez nie zaprzecza :D
9
Jest zajebiście nic tak nie cieszy jak fakt że Real kończy sezon z niczym :D A drugie to że gramy z Juve lepsze to niz kolejne GD, coś nowego sie przyda :)
0
Yeaaaa tak jest liczyłem na Juve i nie zawiedli :D
1
Koniec brawo Juve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
W tym momencie Real ma awans tak ? :P
3
Podstawa bramki rep. Chile :)
3
Wierzę że Barca wygra LM, ale wszystko zweryfikuje boisko :)
0
Dokładnie tak samo pisałem już o tym że mecze z Realem na porządku dziennym a z Juve to coś nowego ;)
0
No trzeba je zdobyć :)
2
No tak, Leo zaczyna kazda akcje ;)
0
Heh o prosze kogo ja tu widze :) no ale jeszcze są finały które trzeba wygrać pózniej ocenie go :)
5
Wczoraj jak Bayern strzelił na 1-0 to trochę sie dygałem po tym jak widziałem co grają, ostro atakowali ale na szczęscie geniusz Suareza i skutecznosc Neymara szybko rozwiały moje obawy :)
20
Mimo wszystko czy to z Juve czy z Realem łatwo nie będzie o wygranie finału.
0
Nie, ja tam wole aby wszystko dokończyło się tak jak być powinno a nie jakieś głupie strajki i mozliwe zawieszenie kolejek.