1

Dobrze to rozegrali :D

0

Mats i Suarez zasłużenie takie oceny :)

3

Kurcze oby El Pistolero mógł zagrać w tak ważnym meczu.

3

Co do Ronaldinho to ma całkowita rację ;)

1

Bardzo dobrze opisana sytuacja z Morata. Najpierw go nie chcieli a pózniej takie coś , no sorry ale żałosne zachowanie klubu.

0

Noo to ładnie Enrique sobie na to zapracował trzeba przyznac szczególnie po tak trudnym okresie w styczniu ;)

0

Artykuł krótki ale na temat! ;)

0

O mama mia tylko nie on jak ja gościa nie lubię..

0

Musimy wygrać z nimi, to będzie piękne jak wszystkich mistrzów pokonamy i dodatkowo zdobędziemy LM :)

2

Wszystkie artykuły o Realu tam jest naprawde gorąco :D
110 mln za Bale, we łbach się na tym świecie przewraca...

3

Niech ida obaj do pierdla. A ludzie jak beda głosować na Bartoemu to będzie beka.

2

Ale będzie piekny finał :) Fajny tekst z wszystkimi statystykami :)

0

Łatwo nie będzie w Finale, ale Barca napewno tego nie spitoli i wygra :)

0

Bardzo dobrze że to Morata im wsadził w obu spotkaniach bramki.

0

No i to jest bardzo dobra wiadomość!

1

10

Jutro news będzie:
Alvaro Morata ponownie w Realu?
Perez nie zaprzecza :D

9

Jest zajebiście nic tak nie cieszy jak fakt że Real kończy sezon z niczym :D A drugie to że gramy z Juve lepsze to niz kolejne GD, coś nowego sie przyda :)

0

Yeaaaa tak jest liczyłem na Juve i nie zawiedli :D

1

Koniec brawo Juve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

W tym momencie Real ma awans tak ? :P

3

Podstawa bramki rep. Chile :)

3

Wierzę że Barca wygra LM, ale wszystko zweryfikuje boisko :)

0

Dokładnie tak samo pisałem już o tym że mecze z Realem na porządku dziennym a z Juve to coś nowego ;)

0

No trzeba je zdobyć :)

2

No tak, Leo zaczyna kazda akcje ;)

0

Heh o prosze kogo ja tu widze :) no ale jeszcze są finały które trzeba wygrać pózniej ocenie go :)

5

Wczoraj jak Bayern strzelił na 1-0 to trochę sie dygałem po tym jak widziałem co grają, ostro atakowali ale na szczęscie geniusz Suareza i skutecznosc Neymara szybko rozwiały moje obawy :)

20

Mimo wszystko czy to z Juve czy z Realem łatwo nie będzie o wygranie finału.

0

Nie, ja tam wole aby wszystko dokończyło się tak jak być powinno a nie jakieś głupie strajki i mozliwe zawieszenie kolejek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?