4

W Realu gorąco i bardzo dobrze :D

0

Kompletnie Cię nie rozumiem.

6

Pozwolę sobie powtórzyć może jakieś osoby jednak się znajdą chętne :)
Koledzy, koleżanki mamy z kolegą http://www.fcbarca.com/user/WiSNiA90 pewien pomysł. Mianowicie chcieliśmy zorganizować jakiś zlot naszych kibiców z tutejszej stronki na podkarpaciu ( najpierw bo nie wiemy ile bd chętnych i osób ). Jeżeli ktoś ma ochotę pogadać, napić piwka, zrobić grilla, dobrze się bawić i przede wszystkim dyskutować o naszym klubie i miło spędzić czas to proszę pisać na PW. Trzeba się poznawać i solidaryzować z klubem im więcej nas tym lepiej ! Więc rośnijmy w siłę. Każde sugestie będą rozważane i ustalimy tak żeby każdemu było jakoś dobrze dojechać, znaleźć czas i miło spędzić czas ! Wiśnia i Batys zapraszają :P
Pisać ludzie konkrety :)

0

Ty może pić nie potrafią :D

0

Po to je redakcja daje by czytac i komentować.

0

O jaka Ty miła jestes :) :P

5

Scenariusz dla Realu niemozliwy :D

4

Oby to był podwójnie szczęsliwy tydzień! :)

0

Dobre! Dawać ludzie dawać! :)

0

No ja ciągle czekam by obalić flaszeczke :D

5

Hahahha ale dziwnie wygląda strona teraz pod spodem :D

2

Juz to nastąpiło :D

8

Administracja juz sie bierze za usuwanie wiec sie nawet nie wypowiadam kto co ile :D

1

Sociedad nie ma miłego bilansu z Barca :P

17

Jest jaki jest w MU mu nie wyszło ale lubie go ;)

1

Tego sędziego akurat lubię :)

1

Co za człowiek ja prd.

1

Taką oto wiadomość dostałem od użytkownika którego nie znam i nie pisałem nic do niego, za Pepa byłem, Pep odszedł a ja nadal jestem. Nwm co mu zawiniłem ale widocznie coś żle myśli w swojej głowie, administracja proszę o bana dla niego.
http://zapodaj.net/73787117d1170.jpg.html

22

Kapitalna sytuacja kadrowa! :)

0

No z tym sie zgodze ;)

8

Dokładnie środek pola bez Busiego nie wyglądał ciekawie.

2

No tak tylko że on ma udział w tym a Verma i Douglas nic ;)

1

Ależ dla takiego piłkarza musi to byc cos wspaniałego, przybywa do tak wielkiego klubu jak Barca i ma szansę w pierwszym sezonie wygrac Ligę, LM i PK :)

1

Ja wolałbym by teraz ich wykurzyło Juve i zakończyli sezon bez niczego, więc brak finału dla nich i z pustymi rękoma to upokorzenie :D

1

Ja wiem że się rozkrecił w porównaniu z zeszłym sezonem, ale Neymara stać na dużo więcej także wiesz o czym mówie :)

0

Cieszę się że Ci ten pomysł odpowiada ;) No pasuje coś pomyslec :)

1

Ze strajkiem akurat się zgadzam, niech to kończa i niech liga się zakonczy tak jak ma być łącznie z PK.

9

Jeszcze tylko niech Juve awansuje do Finału eliminując Real i będzie elegancko! :P

3

Kto wie jak to może wpłynąć na Bayern, moga być totalnie w dołku lub tez rozegrac wilki mecz. Trzeba uważać w rewanżu.

0

Eee co Ty to bym więcej na paliwo wydał a na wóde co mi zostanie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?