Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W Realu gorąco i bardzo dobrze :D
0
Kompletnie Cię nie rozumiem.
6
Pozwolę sobie powtórzyć może jakieś osoby jednak się znajdą chętne :)
Koledzy, koleżanki mamy z kolegą http://www.fcbarca.com/user/WiSNiA90 pewien pomysł. Mianowicie chcieliśmy zorganizować jakiś zlot naszych kibiców z tutejszej stronki na podkarpaciu ( najpierw bo nie wiemy ile bd chętnych i osób ). Jeżeli ktoś ma ochotę pogadać, napić piwka, zrobić grilla, dobrze się bawić i przede wszystkim dyskutować o naszym klubie i miło spędzić czas to proszę pisać na PW. Trzeba się poznawać i solidaryzować z klubem im więcej nas tym lepiej ! Więc rośnijmy w siłę. Każde sugestie będą rozważane i ustalimy tak żeby każdemu było jakoś dobrze dojechać, znaleźć czas i miło spędzić czas ! Wiśnia i Batys zapraszają :P
Pisać ludzie konkrety :)
0
Ty może pić nie potrafią :D
0
Po to je redakcja daje by czytac i komentować.
0
O jaka Ty miła jestes :) :P
5
Scenariusz dla Realu niemozliwy :D
4
Oby to był podwójnie szczęsliwy tydzień! :)
0
Dobre! Dawać ludzie dawać! :)
0
No ja ciągle czekam by obalić flaszeczke :D
5
Hahahha ale dziwnie wygląda strona teraz pod spodem :D
2
Juz to nastąpiło :D
8
Administracja juz sie bierze za usuwanie wiec sie nawet nie wypowiadam kto co ile :D
1
Sociedad nie ma miłego bilansu z Barca :P
17
Jest jaki jest w MU mu nie wyszło ale lubie go ;)
1
Tego sędziego akurat lubię :)
1
Co za człowiek ja prd.
1
Taką oto wiadomość dostałem od użytkownika którego nie znam i nie pisałem nic do niego, za Pepa byłem, Pep odszedł a ja nadal jestem. Nwm co mu zawiniłem ale widocznie coś żle myśli w swojej głowie, administracja proszę o bana dla niego.
http://zapodaj.net/73787117d1170.jpg.html
22
Kapitalna sytuacja kadrowa! :)
0
No z tym sie zgodze ;)
8
Dokładnie środek pola bez Busiego nie wyglądał ciekawie.
2
No tak tylko że on ma udział w tym a Verma i Douglas nic ;)
1
Ależ dla takiego piłkarza musi to byc cos wspaniałego, przybywa do tak wielkiego klubu jak Barca i ma szansę w pierwszym sezonie wygrac Ligę, LM i PK :)
1
Ja wolałbym by teraz ich wykurzyło Juve i zakończyli sezon bez niczego, więc brak finału dla nich i z pustymi rękoma to upokorzenie :D
1
Ja wiem że się rozkrecił w porównaniu z zeszłym sezonem, ale Neymara stać na dużo więcej także wiesz o czym mówie :)
0
Cieszę się że Ci ten pomysł odpowiada ;) No pasuje coś pomyslec :)
1
Ze strajkiem akurat się zgadzam, niech to kończa i niech liga się zakonczy tak jak ma być łącznie z PK.
9
Jeszcze tylko niech Juve awansuje do Finału eliminując Real i będzie elegancko! :P
3
Kto wie jak to może wpłynąć na Bayern, moga być totalnie w dołku lub tez rozegrac wilki mecz. Trzeba uważać w rewanżu.
0
Eee co Ty to bym więcej na paliwo wydał a na wóde co mi zostanie :D