Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mamy to sa 3 pkt i udany rewanż! VeB! :)
27
Ludzie dajcie spokoj Messiemu, nie zawsze może sadzić po golu on jest tylko człowiekiem.
2
Pedroo superrezerwowy! :)
0
Pedro co za gol z przewrotki o ja prd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Ten bramkarz to dziś zaczarowany
0
My to sobie i tak mozemy mowic nikt nas nie posłucha ;P
0
Kurdeee szkoda że Vermaelen nie zadebiutuje nadal :/
2
On jest kosmitą.
5
On nie jest robotem.
0
Skoro juz Bartra zszedł i na jego miejsce Mascherano to Vermaelen juz nie wejdzie ehh szkoda :/
0
Hahahahah dobre :D
0
Bartra??? niedosc ze mało gra to jeszcze jego zmienia...
1
Jest Neymar !!!!!!!!!!!!!!
0
Komentarz usunięty
0
Ten bramkarz to nawiedzony jakis...
1
W drugiej Barca ich pogoni!
6
Hahahahah beka sedzia zaliczył glebe lol :D
4
Skubany Neymar :D
0
Neymar jak opanował piłke.. :)
0
Jak pech to pech...
1
Suarez ja pitole.... why??
0
Spacje daj a nie 15 znaków
0
Szkoda teraz sytuacji ... ;)
4
Panie i Panowie to nie maszyny są że 10 minut meczu i ma byc juz gol, czasem trzeba poczekac na sukces do 70 minuty ;)
0
Ale piła od Leo szkoda że Neymar nie dał rady wsadzic tego
0
O żesz kurde nie wpadło ...
2
Messi co z główki...
0
Jazda po 3 pkt!! Vamos!
1
Tak to juz w sporcie bywa, teraz to Pep został pokonany wraz ze swoim team ;)
1
Wyczuwam w powietrzu duże natężenie pyłku w postaci nowych kibiców Barcy tzw. sezonowców a na to jestem bardzo uczulony :/ już miało to miejsce zapewne po meczu z Bayern...