1

Mamy to sa 3 pkt i udany rewanż! VeB! :)

27

Ludzie dajcie spokoj Messiemu, nie zawsze może sadzić po golu on jest tylko człowiekiem.

2

Pedroo superrezerwowy! :)

0

Pedro co za gol z przewrotki o ja prd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Ten bramkarz to dziś zaczarowany

0

My to sobie i tak mozemy mowic nikt nas nie posłucha ;P

0

Kurdeee szkoda że Vermaelen nie zadebiutuje nadal :/

2

On jest kosmitą.

5

On nie jest robotem.

0

Skoro juz Bartra zszedł i na jego miejsce Mascherano to Vermaelen juz nie wejdzie ehh szkoda :/

0

Hahahahah dobre :D

0

Bartra??? niedosc ze mało gra to jeszcze jego zmienia...

1

Jest Neymar !!!!!!!!!!!!!!

0

Komentarz usunięty

0

Ten bramkarz to nawiedzony jakis...

1

W drugiej Barca ich pogoni!

6

Hahahahah beka sedzia zaliczył glebe lol :D

4

Skubany Neymar :D

0

Neymar jak opanował piłke.. :)

0

Jak pech to pech...

1

Suarez ja pitole.... why??

0

Spacje daj a nie 15 znaków

0

Szkoda teraz sytuacji ... ;)

4

Panie i Panowie to nie maszyny są że 10 minut meczu i ma byc juz gol, czasem trzeba poczekac na sukces do 70 minuty ;)

0

Ale piła od Leo szkoda że Neymar nie dał rady wsadzic tego

0

O żesz kurde nie wpadło ...

2

Messi co z główki...

0

Jazda po 3 pkt!! Vamos!

1

Tak to juz w sporcie bywa, teraz to Pep został pokonany wraz ze swoim team ;)

1

Wyczuwam w powietrzu duże natężenie pyłku w postaci nowych kibiców Barcy tzw. sezonowców a na to jestem bardzo uczulony :/ już miało to miejsce zapewne po meczu z Bayern...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?