6

Cel: odstrzelić Bayern i Sociedad z największego kalibru broni jaka dysponujemy!

0

To i ja wiem :D

0

To nwm czemu tak jest :P

0

Dziwne bo jak wchodze do innych na profile to widac ;)

0

Mam takie głupie pytanie.. może mi ktoś sprawdzić jaka data rejestracji jest u mnie w profilu? :) Bo tak nie widać :) Z góry dzięki :)

4

Fajnie że Robert zagra, ale i tak naszego naszego trio nie przebiją nie oszukujmy sie :)

20

Ostatnie dwa zdania bardzo dobrze opisują to wszystko. Tak czy siak wierzę że nasi tego dokonają :)

0

Ale za to jaką sytuacje kadrową ma Barca a jaką Bayern ;)

0

Pamiętam ta grupe kibiców którzy w meczu z City na wyjeżdzie dała niesamowity doping :)

0

Leo: No problem strzele :)

2

My 0-8 choc przeciwnik bardzo słaby, Bayern porażka przed LM. Jest dobrze :D

0

Dla mnie to jeszcze spokojnie 4 sezony na takim poziomie więc jest bardzo dobrze! :)

1

W środę Pep nie będzie miał łatwego zadania ze swoim zespołem, nie wróże im nic dobrego, ale to jest piłka i roznie moze byc.

0

Kolejny bardzo udany transfer Barcy :) Mamy dwóch genialnych bramkarzy w świetnej formie gotowych do gry :)

9

Leo widac ma gdzieś KS ;) gdyby chciał to by prowadził w nim a on za to posyła kolegom genialne asysty i oddał karnego :) Kosmita może i tak więcej niz zwykły Ronaldo hehe :)

1

Mam gdzies takie morodbicia gdzie dwóch skaka jak małpy po ringu :D choc czasem sie tam zdarzyło że cos tam luknałem dawniej :D

27

A tam boks ja się choć wyspałem, wole Barce oglądać niż takie cuś :P :)

2

Dla Filipińczyka była to szósta porażka w zawodowej karierze, Mayweather zaliczył natomiast 48. zwycięstwo :)

3

Ostatnio mecz o 16, dzis tak samo, naprawde troche to jest wkurzające bo czasami człowiek ma cos do zrobienia i ciezko jest sie wyrobic. Ale wazne ze sie udaje.. I że wygraliśmy ten mecz aż 0-8!! :) VeB! :)

1

Ivan to bardzo dobry zawodnik, a słabsze mecze kazdemu sie moga zdarzyć.

10

Dziś raz go objechał zawodnik Cordoby na skrzydle ale pozniej naprawił to kapitalnym odbiorem wślizgiem. Szef jest bardzo ważny dla drużyny.

19

Messi mógł miec 41 bramek bo pewnie by trafił, ale zachował sie fantastycznie i oddał koledze by całe trio miało po golu! :) Tak się zachowuje najlepszy piłkarz na świecie dla ktorego rekordy osobiste sa na 2 planie. Brawo Messi kosmito! :)

4

Rasowy napadzior na lata!!! :) Tego Barca potrzebowała :)

7

A wydawało sie na początku meczu że bedzie mega cięzko o zwycięstwo a tu taka masakra :) Luis strzelaj jak najwięcej takich hat-tricków ! :)

1

No to dostali baty niesamowite :D

1

Bardzo dobry pomysł, Pep napewno byłby szczęsliwy :)

3

Ciekawe co teraz z nim będzie.

13

Gwałt zbiorowy dzis :D

0

Hah i El Pistolero hat-trick ! no jaja! :D

3

Ronaldo by schował pod koszulke i nie oddał za ciula :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?