Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To jak wymienili te podania po których padła bramka to majstersztyk :)
0
Suarez drugi gol! :)
3
Barca na nich siedzi jak szpok na czereśni :D
1
Masakra co gra Barcelona magia :)
1
Ja yebie Generał co gol !!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Hahahah marzyło się Getafe aby to Real zdobył majstra to maja za kare :D
1
Naymar Goolll :) Trio ! Zabójcze!!!!!!!!
0
Takiego napadziora Barca potrzebowała! :)
4
Ja pierdziele ale gol El Pistolero !!!!!!!!!!!!!
3
O ja pitole brawo Bravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Rafa blisko :)
0
Messi i golll juz -2 !!!!!!! :) jeszcze dwie Leo !!!!!!!!
0
Karny !!!!!!!!!!!!! :)
2
No kurde czego Montoya nie dostał szansy nawet dziś :/ Fajnie że Bartra choc dostał.. Po 3 pkt Wielka Barcelono!!! Vamos!
0
Damy radę i zgarniemy 3 pkt!
0
Hahahah ale mam beke z Ramosa ja pierdziele :D No to se mógł ubrac na spokojnie po bramce :D
0
Leo stac na to by tego dokonac , wystarczy dzis hat-trick co jest w zasięgu Messiego z Getafe ;) A Suarez to w przyszłym sezonie czuje będzie walczył o KS :)
1
Do Realu juz napewno nie wróci to jest zapewne pewne :D
0
Ciekawe czy losy mistrzostwa beda jeszcze trwały w napięciu 24 maja czy tez będzie to już wiadomo wcześniej ;)
2
No to nie pozostaje nic jak wygrać Lige i LM by miec łatwiej :)
3
To niech nie podejmuje takich beznadziejnych decyzji tylko niech sie zastanowi co robi.
0
Szkoda że Vermaelen nie zadebiutuje ;)
0
No i to jest bardzo dobra decyzja a nie tam 3 lata.
0
Hah Real Już chcę kupić Verrattiego to już jest śmieszne :D
2
Jeśli to jest prawda to klub powinien go sprzedać, lubię go za jego walecznośc ale nie oszukujmy sie on juz nie pogra tyle ile oczekuje.
3
Już jutro nasi im pokażą jak się gra w piłkę :)
0
Oby :P bo jestem ciekaw jego gry :)
0
No to masz dobre kontakty :D
1
Pierwsza piątka robi wrażenie :) A Sevilla to już totalnie do bicia :D
5
Te podania Leo to czysta poezja.. co podanie od niego to można się spodziewać że padnie gol :)