Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwnie sie patrzy jak u Leo ocena 5, ale i tak jest naszym kosmitą :)
8
Lepsza 18 niz 16 ;) Byle tylko wygrać! :)
1
Trzeba się odegrać za tamte czasy i wyeliminowac Bayern z dalszej gry :)
0
Oby nasi na Camp Nou uzyskali jak najlepszy wynik przez rewanżem w Niemczech. To pewne że Barca nie jest murowanym faworytem nawet w takiej formie.
0
Cięzki terminarz przed Barcą, oby tylko zdołała wygrac to czego pragnie.
31
Barca gra świetnie, Barca zwycięza to i kontrola nastała ;D
2
Messi przekona Vietto i ten trafi do Barcy heh ;)
0
To bardzo dobrze że zyczy tak swojemu bratu :)
0
Szkoda, oglądałem i gdyby ten rzut wolny Navarro zakonczył sie sukcesem to kto wie czy Grecy by trafili ta trójke lub czy wgl by cos rzucili.. No cóz taki juz jest sport.
0
Szkoda że Ty David juz nie grasz w FCB! :/
1
No to tanio za Chicharito sobie wołają.
0
Hehe no to sie nam dostało, Real jak zawsze ma lżej.
0
A no.. trudno może za rok będzie lepiej.
1
Jak to wolny by nic nie dał, gdyby trafił prowadziliby 1 pkt i 5 sekund do konca a nie jest powiedziane że Olympiacos by to trafił za 3 pkt w takiej sytuacji. Mozna tylko gdybac teraz.
0
A no właśnie kto wie co by wtedy było.. Ale Olympiacos to klasowy zespoł jeszcze na dodatek mecz w Grecji co tu duzo mówić..
2
I Olympiacos na 1 sekunde przez koncem meczu za 3 rzut i Barca przegrywa a mieli zwycięstwo na wyciągnięcie reki gdyby Navarro trafił wolnego pare sekund wczesniej.. Barca odpada! :/
1
Ale Barca w kosza zawaliła szczegolnie Navarro nie trafił wolnego i juz by wygrali...
0
Joan startuj i wygraj te wybory!
1
Ten wywiad jest kapitalny! Wiele można się dowiedzieć o naszym kosmicie :) Ja gdybym spotkał Leo na ulicy to zatrzymałbym jego samochód i prosił o autograf lub zdjęcie :D Leo tez lubi usypiac prz włączonym TV hehe :P Jak to dobrze że Barca ma tak wspaniałego zawodnika. Najlepszy! :)
0
Wzywania do UC ;D
2
Administracja niech lepiej nie promuje bukmacherów zagranicznych bo wiadome co sie dzieje u nas teraz ostatnio.. ;)
0
No to niezła twierdza z Camp Nou :)
3
Chłopak nie gra no to jak juz dostał szanse i trafił to co mu sie dziwic że taka radość.
0
Juve może i nie błyszczało ale jeśli na nich trafimy to trzeba uwazac bo maja kim postraszyć.
0
Aż chciałbym aby Abi nadal śmigał na lewej stronie obrony w FCB, szkoda że ten czas tak szybko leci. Wielki człowiek.
20
Juve ma zajebisty środek pola, a z tymi bramkami BBC to niezlą szopke odwalili.
0
Pep dobrze mówi, ja tez wole Bayern na finał ;)
0
Dobra lecisz ignor, z dziećmi nie rozmawiam.
5
Dlatego chciałbym aby to Barca była w finale z Bayern i zrobic rewanż za ta dotkliwa porażkę.
0
Ogarnij się tyle Ci powiem.