0

Dziwnie sie patrzy jak u Leo ocena 5, ale i tak jest naszym kosmitą :)

8

Lepsza 18 niz 16 ;) Byle tylko wygrać! :)

1

Trzeba się odegrać za tamte czasy i wyeliminowac Bayern z dalszej gry :)

0

Oby nasi na Camp Nou uzyskali jak najlepszy wynik przez rewanżem w Niemczech. To pewne że Barca nie jest murowanym faworytem nawet w takiej formie.

0

Cięzki terminarz przed Barcą, oby tylko zdołała wygrac to czego pragnie.

31

Barca gra świetnie, Barca zwycięza to i kontrola nastała ;D

2

Messi przekona Vietto i ten trafi do Barcy heh ;)

0

To bardzo dobrze że zyczy tak swojemu bratu :)

0

Szkoda, oglądałem i gdyby ten rzut wolny Navarro zakonczył sie sukcesem to kto wie czy Grecy by trafili ta trójke lub czy wgl by cos rzucili.. No cóz taki juz jest sport.

0

Szkoda że Ty David juz nie grasz w FCB! :/

1

No to tanio za Chicharito sobie wołają.

0

Hehe no to sie nam dostało, Real jak zawsze ma lżej.

0

A no.. trudno może za rok będzie lepiej.

1

Jak to wolny by nic nie dał, gdyby trafił prowadziliby 1 pkt i 5 sekund do konca a nie jest powiedziane że Olympiacos by to trafił za 3 pkt w takiej sytuacji. Mozna tylko gdybac teraz.

0

A no właśnie kto wie co by wtedy było.. Ale Olympiacos to klasowy zespoł jeszcze na dodatek mecz w Grecji co tu duzo mówić..

2

I Olympiacos na 1 sekunde przez koncem meczu za 3 rzut i Barca przegrywa a mieli zwycięstwo na wyciągnięcie reki gdyby Navarro trafił wolnego pare sekund wczesniej.. Barca odpada! :/

1

Ale Barca w kosza zawaliła szczegolnie Navarro nie trafił wolnego i juz by wygrali...

0

Joan startuj i wygraj te wybory!

1

Ten wywiad jest kapitalny! Wiele można się dowiedzieć o naszym kosmicie :) Ja gdybym spotkał Leo na ulicy to zatrzymałbym jego samochód i prosił o autograf lub zdjęcie :D Leo tez lubi usypiac prz włączonym TV hehe :P Jak to dobrze że Barca ma tak wspaniałego zawodnika. Najlepszy! :)

0

Wzywania do UC ;D

2

Administracja niech lepiej nie promuje bukmacherów zagranicznych bo wiadome co sie dzieje u nas teraz ostatnio.. ;)

0

No to niezła twierdza z Camp Nou :)

3

Chłopak nie gra no to jak juz dostał szanse i trafił to co mu sie dziwic że taka radość.

0

Juve może i nie błyszczało ale jeśli na nich trafimy to trzeba uwazac bo maja kim postraszyć.

0

Aż chciałbym aby Abi nadal śmigał na lewej stronie obrony w FCB, szkoda że ten czas tak szybko leci. Wielki człowiek.

20

Juve ma zajebisty środek pola, a z tymi bramkami BBC to niezlą szopke odwalili.

0

Pep dobrze mówi, ja tez wole Bayern na finał ;)

0

Dobra lecisz ignor, z dziećmi nie rozmawiam.

5

Dlatego chciałbym aby to Barca była w finale z Bayern i zrobic rewanż za ta dotkliwa porażkę.

0

Ogarnij się tyle Ci powiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?