Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hehe no :D ale gdyby nie gol Suareza tez byłby horror i powtórka :D Ale w sumie nie wiadomo bo Valencia już się kompletnie otworzyła na koncu by strzelic bramkę na 1-1 i Barca to wykorzystała, więc kto wie pewnie byłby remis 0-0 ;)
2
No to dawaj Leo kolejne 400! :) Mistrz!! :)
2
Kolor czerwony: Sedziowanie jak zwykle komedia.
Ale sa 3 pkt i jest świetnie tego potrzebowaliśmy! :)
19
Ten James to świetny zawodnik, bardzo dobry transfer.
2
No pasowałoby ;)
9
Trzeba przyznać że Valencia gra naprawdę świetną piłkę i tylko fart nas ratował w pierwszej połowie ze nic nie starcilismy..
0
Ciesze się ze Leo strzelił, ale troche sie wkurzyłem bo miałem ze nie padnie juz zaden gol do konca meczu a tu masz 10 sekund przed końcem..
36
Idzie nam świetnie, póki co najważniejsze mecze wygrywamy i trzeba sie cieszyć, jesteśmy w grze na wszystkich frontach :)
0
No Barca idzie po mistrza ;)
13
Ter Stegen tez obronił :) dobrych mamy bramkarzy ;)
0
1-0 się zapewne skonczy
0
Brawo Claudio !
1
Pieknie Leo ale szkoda ze nie wpadło
1
Sedzia dziś komedia
0
Brak drugiego gola w meczu kurs @6 kuszące :P
1
Messi łoo ale pech
0
O kurde zawał
2
Haha Enrique jaki trik :D
0
A ja żegnam przedszkolaka.
0
Haha śmieszny jestes koleś, gdybys widział komentarz to byc widział ze czytałem. Polonista się znalazł od 10 bolesci. Nara.
0
Nie , nie czytałem.
2
Maskara to co graja !!
0
dobra zarty ;]
0
Kurde no ale duzo im Barca pozwala
1
makke2 przestan kurna spamowac !!!!!! Moderatorzy zbanować go !!!!!!
0
Kurde jak tak dalej bedzie to stracimy tego gola :/
3
Juz chca 2 karnego hahaha
0
Claudio Brawo obronił!!!!!!!!!!!
0
ahahah karny co za sedzia
0
El Pistolero gol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!