Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Takie się właśnie kończy cwaniakowanie przed meczem z Barcą :)
3
Argentyna ma o wiele lepszy skład, a atak to już miazga.
0
Mam nadzieję że po tym terminie ostatni raz zobaczę tego Pana jako prezydenta Barcelony.
9
Takie wypowiedzi się ceni :)
0
Trzeba wygrac te finały jeszcze by zebrać owoce ;)
15
Kolor zielony mnie najbardziej cieszy :) Tymi interwencjami Mats pokazał na co go stać :)
4
Oby Juve dziś dało radę i awansowało do finału. Mats wczoraj rozegrał w bramce mecz życia w Barcelonie. Oby od nowego sezonu juz bronił w lidze, niesamowity potencjał :) Lecz Claudio też spisuje się zajebiście :)
7
Zajebiście wygląda to jak Barca zdobywa bramke a po niej Szef biegnie do linii do Enrique i ten przekazuje mu wskazówki :) Oby był kapitanem w przyszłosci nadaje się jak mało kto :)
2
No kusi kusi, ale odpadnięcie Realu z Juve też jest dobrą sprawą :) Ale z kim zagramy tego się dowiemy dzis wieczorem :) Osobiście liczę na Juve bo to byłoby coś nowego bo mecze z Realem to na porządku dziennym w lidze ;)
0
Szkoda mi bardzo Pepa szczegolnie jak go pokazywali gdy nasi strzelali bramki, ale cóż taki juz jest ten sport :)
7
Kto by pomyślał że Enrique po tym wszystkim co się działo w połowie sezonu zdoła wykonac tak zajebistą pracę z zespołem :)
2
Pewnie pójdą migiem :)
29
Mało wazne z kim, ważne jest to aby go wygrać! :)
Dobra a teraz tak na serio:
Alaba gdzie te Twoje 4-0 i że zagrasz w Finale?? :)
0
Nie zapominajmy o El Pistolero bo to jego podania były decydujące że Neymar zdobył 2 bramki :) Brawa dla obu Panów :)
0
To jak Mats wybronił piłkę zmierzającą w samo okienko to stadiony świata! Mats to bardzo długa przyszłość Barcelony!
51
Wykonał dziś niesamowita robotę na boisku. Brawo El Pistolero!
1
Ale tak jak czułem że będzie cięzko w Monachium. Dobrze ze padła szybka odpowiedz ze strony Barcy na 1-1 bo kto wie jakby to sie skonczyło.Szkoda że Neymar nie strzelał tego w końcówce. Ale trzeba się cieszyc jest upragniony Finał!! :)
2
Jest mamy to!! Było cięzko ale udało się ! Finał!! Veb!!!!!
0
Jazda jazda po awans! VeB!
6
Dobra spadam na TV miłego meczu Wszystkim :) Vamos po awans! :)
2
237 :P :)
2
Juz wiemy o tym :D ale moze komus sie przyda info :P
1
Zgadza się jest na ZDF 237 o godz. 20:25 Uefa Champions League :D zajebiscie lepsze to niz scinka na necie i tylko marnowanie meczu :)
0
Dzięki! :)
0
Panie i Panowie! Pytańko mam pokazuja gdzieś mecz na cyfrowym polsacie? :)
0
No to zajebiście :)
0
Ooo tak pamiętam te emocje!!!! :)
0
Noo to długo :)
17
Paryż, 2006: Arsenal – FC Barcelona 1:2
Od tego oto meczu zacząłem kibicować ukochanej Barcelonie, trwa to do dziś nieustannie i nigdy sie nie zakończy :) Barca na zawsze!!!!!
26
Cały sezon ich kurna nie było tylko teraz sobie takie cos wymyślili.